Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

4 способи, які допоможуть підвищити лібідо

Існують гендерні відмінності, коли мова йде про підвищення лібідо у жінок або чоловіків. Препарати і методи, що пропонуються для лікування, можуть відрізнятися для обох статей через різні гормональні структури. Психологічні проблеми найкраще вирішувати індивідуально, оскільки це повністю особиста проблема людини. Зараз же ми обговоримо деякі перевірені часом способи для підвищення лібідо у жінок або чоловіків.

Що підвищує лібідо

Спосіб життя і спорт

Сексуальне здоров'я прямо пропорційне нашому фізичному стану. Регулярні фізичні вправи підтримують кровообіг і травну систему організму на піку, допомагаючи нам відчувати себе краще і веселіше. Почніть займатися йогою, оскільки це може підняти ваше здоров'я до максимального рівня. Йога та дихальні вправи також позбавляють розум від стресу. Ефективна програма тренування повинна супроводжуватися живильним планом дієти, що складається із зелених листових овочів, салатів, волокнистої їжі та інших продуктів здорового харчування. Правильний відпочинок і сон також надзвичайно важливі. Розстановка пріоритетів, щоб всі ці важливі речі знайшли своє місце в житті, вкрай необхідна, якщо ви хочете підвищити своє лібідо.

Здорове харчування

Назва «афродизіак» може здатися вам знайомою. Афродизіаки відмінно підвищують сексуальний потяг. Природа подарувала нам кілька дивовижних природних підсилювачів, щоб підвищити наше лібідо і зберегти здоров'я. Одними з найкращих продуктів для цього є селера, сирі устриці, банани, авокадо, мигдаль, горіхи. Неухильно включайте всі ці інгредієнти в свій раціон. Суворі зміни в дієті також є одним з найбільш рекомендованих способів підвищення вашого лібідо.

Препарати та добавки

Одним з кращих засобів для збільшення лібідо як у чоловіків, так і у жінок є пептид Бремеланотід або інша його назва PT-141. Цей пептид не впливає на судини, не підвищує кров'яний тиск, а безпосередньо впливає на центральні нервові шляхи, які контролюють виникнення сексуального бажання, що дозволяє посилити сексуальний потяг, потенцію, ерекцію. Жінки, які приймали PT-141, казали, що вони буквально тремтіли всередині від збудження і бажання зайнятися сексом.

Ще одним популярним засобом для посилення статевого потягу і підвищення потенції є пептид Гонадорелін, який за допомогою стимуляції секреції гонадотропінів ФСГ і ЛГ стимулює сперматогенез і секрецію тестостерону у чоловіків.

Варто відзначити, що слід уважно вивчити рекомендації щодо застосування і не перевищувати рекомендовані дозування.

Довіра між партнерами

Можливо причиною втрати лібідо є погані відносини з вашим сексуальним партнером. У такому випадку всі перераховані вище поради не допоможуть і потрібно вирішувати проблему в іншій площині. Тільки довіра між партнерами може зробити сексуальне життя яскравим і насиченим.

Автор:

Кількість переглядів - 716

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.