Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

А чи є вихід?

(відгуки: 1, оцінка 5.0/5)

Сучасний ритм життя суспільства характеризується великими навантаженнями на організм кожної людини, і це не тільки фізичні навантаження, але і в більшій мірі психологічні. Для того, щоб не опинитися на «узбіччі» життя, ми змушені багато працювати, часом без вихідних і відпусток, внаслідок чого накопичується втома і організм дає збій. Високі професійні навантаження, нервове напруження, стресові ситуації, невідповідність способу життя біологічним ритмам організму, недостатня увага якісному харчуванню та відпочинку, гонка за фінансовим благополуччям, недостатньо якісні умови праці - все це призводить до того, що організм зношується і виснажується. Але ж не роботою єдиною живе людина, адже кожному хочеться бути активним і здоровим, займатися улюбленим видом спорту, більше подорожувати, приділяти час родині, мати струнке і підтягнуте тіло, виглядати молодше за свої роки і так далі. Але виникає резонне питання: де взяти на все це сили? Адже активний спосіб життя забирає багато енергії і часу, якого і так катастрофічно не вистачає.

У своїх роздумах ми можемо звернутися до досвіду країн з високою тривалістю життя населення і побачимо, якої увагу приділяється здоров'ю кожної людини вже з молодого віку. Держава піклується про здоров'я громадян, що виражається в комфортних умовах праці і відпочинку, пропаганді здорового способу життя. Але чому так виходить, що ритм життя в цих країнах вище, продуктивність праці вище, і при цьому тривалість життя людей також вище?

Можливо, однією з відповідей буде застосування в раціоні різних харчових добавок, вітамінних комплексів, біологічно активних речовин. Але необхідно чітко розуміти як працює наш організм і якими засобами ми можемо на нього впливати, не надаючи згубного впливу. Як же все-таки бути здоровим, сильним, виглядати молодо і свіжо з урахуванням сучасного ритму життя? Відповісти на це питання нам допоможе наука.

Зробити тіло красивим і здоровим реально?

Мета сучасної науки - зробити життя людини якісним і тривалим, адже всі ми хочемо жити довго і не хворіти. Вивчення принципів роботи організму є головним завданням науки, адже це ключ до довголіття і здоров'я. Відкриття пептидів дозволило зрозуміти принципи функціонування організму і відкрило нові горизонти щодо поліпшення якості життя.

Пептиди складаються з амінокислот, що поєднані амідним зв'язком, і присутні в кожному людському органі, виконуючи широкий спектр функцій. Їх ще називають «біорегуляторами». Можливості пептидів великі і, якщо говорити в розрізі даної статті, то пептиди допомагають відновити обмінні процеси в організмі, поліпшити стан шкіри, волосся, підвищити імунітет. Широке застосування пептиди отримали і в світі спорту, оскільки дозволяють поліпшити функціональні можливості організму, підвищити його опірність психо-емоційним стресам, поліпшити обмінні процеси на клітинному рівні, прискорити відновні процеси. Застосування пептидних добавок - це основне рішення, яке дає відповідь на поставлене запитання. Зокрема, використання пептидів в тренувальному процесі дозволить домогтися поставлених цілей, таких як збільшення м'язової маси і зменшення жирової маси, причому без будь-яких побічних ефектів, а навпаки, з масою позитивних. Детальніше про дію пептидів Ви можете прочитати на нашому сайті, наприклад, в статті "Пептиди і омолодження".

Накачатися без побічних ефектів - новий тренд

Не хочеться приділяти багато часу ААС, це минаючий тренд, свою місію в світі спорту вони виконали і поступилися дорогою новому поколінню препаратів - селективним модуляторам андрогенних рецепторів (SARM). Головна мета створення SARM - це отримати препарати, які мають високу анаболічну активність без побічних андрогенних ефектів, таких як у ААС, і впливають виключно на м'язову і кісткову тканини. Мета була досягнута - провідні фармацевтичні компанії створили свої формули, які показали високу ефективність. Але є один мінус у цих препаратів - їх ціна. Але хіба це мінус? Дешеві ААС з набором побічних ефектів, які однозначно спричинять проблеми зі здоров'ям у майбутньому, або більш безпечні SARM, застосування яких не ставить нас в вікові рамки? Якщо застосування ААС молодим спортсменом викликає ряд питань, то для вікового - шлях до ААС закритий. SARM жеж дозволяють спортсменам будь-яких вікових категорій домагатися своїх цілей без ризику для здоров'я.

Вихід є - думай про майбутнє вже сьогодні

Ми показали за допомогою яких препаратів можна добитися поставлених цілей в умовах обмежених ресурсів без побічних ефектів. Звичайно ж, пептиди і SARMs недешеві препарати, однак їх висока вартість цілком виправдана.

Для того, щоб досягти якісного результату, потрібно правильно поєднувати пептиди і сарми, для цього ми склали таблицю, з якою Ви можете ознайомитися за даним посиланням. Для складання курсу звертайтеся за консультацією до наших фахівців.

Бажаємо Вам здоров'я і успіхів в досягненні поставлених цілей!

Автор:

Кількість переглядів - 2615

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Отзывы:

Сергей, 17.12.2018

5 з 5 зірок!

Интересно было читать, согласен