Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

ACE-031

ACE-031 - блокатор міостатина

Збільшити

(відгуки: 9, оцінка 4.6/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
  • 950 грн.
  • 4725 грн. (по 945 грн.)
  • 9400 грн. (по 940 грн.)

Короткий опис:

Потужний інгібітор міостатина. Дозволяє в короткі терміни наростити "суху" м'язову масу, зміцнити кістки, знизити жирову масу, домогтися рельєфності.

Повний опис:

Перевірити пептиди виробництва компанії "Purchasepeptideseco Pharmaceuticals, Inc." на оригінальність Ви можете на сайті http://purchasepeptideseco.com. Купуючи оригінальні пептиди, Ви можете бути впевнені в їх високій якості, безпеці для здоров'я, а також високій ефективності.

Пептид ACE-031

Розводити препарат настійно рекомендуємо бактерицидною водою.

ACE-031 (ActRIIB-HFC, розчинна форма рецептора активіна типу IIB) - досліджуваний пептид, який відноситься до класу інгібіторів міостатину. Дія гормону міостатину (GDF-8) направлена на пригнічення і обмеження зростання і розвитку м'язової тканини. Блокування активності міостатина дозволяє збільшити м'язову і зміцнити кісткову тканини, збільшити силу і витривалість.

ACE-031 є повністю людським, рекомбінантним злитим білком, який блокує дію міостатина та інших споріднених білків, що обмежують швидкість росту м'язової тканини. Препарат розроблявся для лікування такого захворювання, як м'язова дистрофія Дюшенна (МДД).

Використання навіть невеликої кількості ACE-031 призведе до зниження рівня міостатина, що, в свою чергу, дасть збільшення м'язової маси.

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Дослідження пептиду ACE-031

Було проведено 2 фази випробувань препарату на людях.

У першій фазі випробувань брали участь здорові жінки в постменопаузі (жінки були обрані щоб виключити вплив тестостерону на організм), яким одноразово вводилося різне дозування ACE-031. Результатом дослідження було доведено, що препарат викликає стійкий і швидкий ріст м'язової тканини, зміцнення кісткової тканини і зменшення жирової тканини.

Друга фаза випробувань проводилася на людях, які страждають МДД. Препарат показав відмінні результати: у піддослідних було зареєстровано збільшення м'язової маси, збільшення сили, поліпшення легеневої функції.

Варто відзначити, що препарат легко переносився піддослідними, побічні ефекти, такі як головний біль і кровотечі з носа, виявлялися в одиничних випадках і проходили після припинення прийому препарату.

В результаті випробувань було доведено, що ACE-031 здійснює позитивний вплив на м'язову масу, має відносну безпеку і добре переноситься.

Основні властивості препарату

  • Сприяє швидкому набору "сухої" м'язової маси.
  • Збільшує щільність кісток.
  • Має жироспалюючий ефект.
  • Не має негативного впливу на організм.

Застосування в спорті

Застосування пептиду ACE-031 призводить в короткі терміни до м'язової гіперплазії і гіпертрофії. Зміцнення кісткової тканини буде великим плюсом для спортсменів важких видів спорту. Варто відзначити, що набрані на курсі ACE-031 кілограми будуть позбавлені води і жиру.

Як застосовувати

Ін'єкції ACE-031 робляться підшкірно. Щоб уникнути пошкодження пептиду не слід його змішувати в шприці з іншими пептидами або речовинами!

Період напіврозпаду препарату становить 10-15 днів.

Існує 2 найбільш поширених варіанта застосування:

1. Препарат вводиться щодня 1 раз вранці або ввечері перед сном. Добова доза розраховується зі співвідношення 1-3 мкг/кг ваги. Тривалість курсу становить 4 тижні.

2. Препарат вводиться 1 раз в тиждень. Разове дозування препарату становить 1 мг. Тривалість курсу - 4 тижні.

Між курсами рекомендується робити перерву 2 тижні.

Наш консультант допоможе скласти індивідуальну схему прийому при покупці препарату.

Як розводити

Препарат розводиться бактерицидною водою або водою для ін'єкцій. Додавана у флакон вода повинна стікати по стінці флакона. Обертаючи флакон навколо своєї осі, слід домогтися розчинення пептиду в воді. Забороняється струшувати флакон!

Зберігання

Розведений пептид слід зберігати в холодильнику при температурі від +2 оС до +6 оС. Термін зберігання без втрати ефективності, за умови розведення бактерицидної водою, становить 2-3 тижні.

Легальність для спорту

Препарат не заборонений WADA та USADA.

Побічні ефекти

В поодиноких випадках можуть спостерігатися незначні побічні ефекти, такі як головний біль, кровотечі з носа, місцеві реакції в місці ін'єкції, які проходять після припинення прийому препарату.

Кількість переглядів товару - 5646

Мітки: куплю ACE-031, ціна асе 031

Сертифікат користувача (вказана ступінь очищення):

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на ACE-031:

Воака,

5 з 5 зірок!

А шо если заблочить миостатин. То сердце расти вместе с мышцами не будет? Как так? Сердце и другие органы тоже начнут расти. Смысл тогда в этом препарате

Админ,

5 з 5 зірок!

Олег, можно и один раз в неделю, но следует учитывать, что концентрация препарата в крови будет снижаться с каждым днем, поэтому существуют схемы каждый день, через день и т.д.

ОЛЕГ,

5 з 5 зірок!

Если такой период полураспада, можно один раз в неделю?

Админ,

5 з 5 зірок!

Длительность курса - 4 недели. Суточная дозировка 150 мкг. Препарат ставится 1 раз в сутки (утром или вечером перед сном). На курс потребуется 4 флакона.

Имя,

5 з 5 зірок!

75 килограмм,плюс минус кило...

Админ,

5 з 5 зірок!

Олег, укажите ваш вес

Олег,

1 з 5 зірок!

Сколько флаконов нужно на курс?

Админ,

5 з 5 зірок!

Мы привели 2 варианта применения из многих. Первый - препарат ставится 1 раз в сутки утром или вечером на выбор. Это позволит получить ровный фон. Второй вариант - для тех, кто не любит частые инъекции. Два раза в день нет смыла. 2 раза в неделю лучше, чем 1 раз в неделю.

Имя,

5 з 5 зірок!

Здравствуйте,если такой длинный период полу распада,зачем тогда два раза в день?может имеет смысл два раза в неделю,по пол мг?