Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

AcetylCholine Brain Food - Стимулятор ацетилхоліну (АЦХ) 60 caps

AcetylCholine Brain Food купити для стимуляції роботи мозку

Збільшити

AcetylCholine Brain Food купити для стимуляції роботи мозку Для підвищення ацетилхоліну - AcetylCholine Brain Food
Для покращення пам\'яті та навчання - Ацетилхолін AcetylCholine Brain Food
 • 1350 грн.

Короткий опис:

Потужна харчова добавка, що сприяє виробленню ацетилхоліну. Ацетилхоліну відводиться найважливіша роль у процесі навчання та формування пам'яті, регуляції уваги, а також циклів сну та неспання.

Повний опис:

AcetylCholine Brain Food - це ноотропний препарат, що містить комбінацію інгредієнтів, які сприяють виробленню ацетилхоліну.

Ацетилхолін – це нейромедіатор, що здійснює нервово-м'язову передачу, та основний нейромедіатор у парасимпатичній нервовій системі. Відіграє головну роль у процесах навчання, мислення та формування пам'яті. Його нестача призводить до зниження когнітивних функцій.

Ознаки та симптоми дефіциту ацетилхоліну:

 • сповільнене мислення;
 • забудькуватість загальновідомих речей;
 • погана пам'ять;
 • плутанина в думках;
 • дезорієнтація;
 • сухість в роті.

Активні інгредієнти

Тіамін (вітамін B1) відіграє важливу роль в обміні речовин та нервово-рефлекторній регуляції, надає антидепресантний та нейропротекторний ефекти. Ранні симптоми дефіциту тіаміну: швидка стомлюваність, дратівливість, погіршення пам'яті, порушення сну, зниження апетиту, біль у ділянці серця, тахікардія, у поодиноких випадках висипання та запалення на шкірі.

Екстракт кореня білої півонії застосовують для лікування нервових розладів як заспокійливий засіб, у тому числі при тривозі та проблемах зі сном. Має протизапальну, протибольову, імуностимулюючу, антиартритичну, антидепресивну, нейропротективну, кардіопротективну та протипухлинну дію.

Ацетил L-карнітину гідрохлорид – стимулятор мозкової діяльності, незамінний при розумових навантаженнях та погіршенні пам'яті.

Пантетин - легкозасвоювана та біологічно активна форма вітаміну B5. Необхідний для правильної роботи головного мозку, допомагає позбутися хронічного виснаження організму, підтримує здоровий ліпідний метаболізм та зміцнює серцевий м'яз.

Альфа-гліцерофосфохолін (Alpha GPC) застосовується для підтримки функцій мозку та здоров'я нейронів, сприяє покращенню пам'яті та когнітивних функцій, підвищує концентрацію та продуктивність.

Основні ефекти від застосування препарату

 • покращення когнітивних функцій;
 • покращення пам'яті;
 • підвищення концентрації;
 • підвищення продуктивності;
 • протидія стресам та нервовим зривам;
 • покращення настрою.

Рекомендації щодо застосування

Для підвищення концентрації уваги та покращення мозкової активності приймайте по 3 капсули в середині дня. Не приймайте більше 8 капсул на день.

Особливості

 • Не містить глютена та сої.
 • Без ГМО.
 • Без штучних добавок та консервантів.
 • Підходить для вегетаріанців та веганів.

Застереження

Проконсультуйтеся зі своїм лікарем перед використанням, якщо ви вагітні, годуєте груддю або приймаєте якісь ліки. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій припиніть використання препарату та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не призначено для дітей.

Відгуки

Відгуки на AcetylCholine Brain Food дивіться на вкладці "Відгуки".

Купити AcetylCholine Brain Food - Ацетилхолін (АЦХ) 60 caps Ви можете у нашому магазині онлайн. З питань застосування звертайтесь до консультантів магазину.

Кількість переглядів товару - 54

Мітки: ацетилхолін, acetylcholine, ACh, ацх

В банці 60 капсул.

1 порція - 3 капсули

Кількість порцій - 20

У 1-й порції (3 капсули) міститься:

Thiamine (Vitamin B1) (as Thiamin HCL) 64 мг
White Peony Root Extract (Paeonia lactiflora) (42% Paeoniflorin) 383 мг
Acetyl L-Carnitine HCL 319 мг
Pantethine (from Pantesin) 287 мг
Alpha-Glycerophosphocholine (Alpha GPC) 192 мг

Ingredients: Thiamine (Vitamin B1) (as Thiamin HCL), White Peony Root Extract (Paeonia lactiflora) (42% Paeoniflorin), Acetyl L-Carnitine HCL, Pantethine (from Pantesin), Alpha-Glycerophosphocholine (Alpha GPC), Hypromellose(capsule), silica, ascorbyl palmitate

Склад: тіамін (вітамін B1) (у вигляді хлориду тіаміну), екстракт кореня білої півонії, ацетил L-карнітину гідрохлорид, пантетин, альфа-гліцерофосфохолін (Alpha GPC), гіпромелоза (капсула), діоксид кремнію, аскорбіл пальмітат.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.