Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

ACP-105 (Тесторін, Testorine) 30 капс.

Testorine ACP-105

Збільшити

Testorine ACP-105 sarm ACP-105 склад
(відгуки: 4, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
 • 869 грн.
 • 2580 грн. (по 860 грн.)
 • 4275 грн. (по 855 грн.)

Короткий опис:

Testorine ACP-105 має більш високу анаболічну активність, ніж тестостерон, при мінімальних андрогенних побічних ефектах. Анаболічний індекс препарату дорівнює 3,19:1. ACP-105 є більш безпечним і ефективним в порівнянні з традиційними прогормонами і анаболічними стероїдами.

Повний опис:

Компанія PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc. (USA) в 2017 році запустила продаж нової серії препаратів "ULTRA MASS", які мають ще більш виражену андрогенну дію, більш безпечні в застосуванні і призначені для нарощування якісної м'язової маси, збільшення сили і витривалості.

Сайт виробника: www.purchasepeptideseco.com

PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc. - провідна компанія з виробництва пептидних гормонів і препаратів групи SARMs.

ACP-105

ACP-105 (Тесторін, Testorine) - це нестероїдний препарат, який відноситься до класу селективних модуляторів андрогенних рецепторів (SARM). Препарат розроблений шведською компанією Acadia Pharmaceuticals.

Незважаючи на те, що ACP-105 новий препарат і застосування його спортсменами має коротку історію, Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) вже включило виявлення даного SARM в допінг-тестах.

Дослідження препарату довели, що Testorine настільки ж ефективний, як тестостерон, проте без будь-якої несприятливої взаємодії з іншими рецепторами гормонів (естрогену), і робить набагато менший вплив на розмір простати, ніж тестостерон і дигідротестостерон. Співвідношення між анаболічною і андрогенною активністю (анаболічний індекс) становить 3,19:1, у тестостерону - 1:1.

Таким чином, Тесторін має більш високу анаболічну активність, ніж тестостерон, при мінімальних (при невеликих дозуваннях близьких до нуля) андрогенних побічних ефектах.

SARM - нова епоха спортивних добавок

У світі спорту анаболічні андрогенні стероїди (ААС) з їх великим набором побічних ефектів і забороною застосування відходять у минуле, на зміну їм приходять більш досконалі та безпечні препарати, які не несуть ризику для здоров'я і які, але вже не всі, можна легально використовувати ( WADA уважно стежить за SARM і багато препаратів ще на стадії досліджень потрапляють в список заборонених для застосування спортсменами).

Роботи зі створення нового покоління препаратів, які б володіли позитивними ефектами ААС, а саме: збільшенням м'язової маси, підвищенням активності м'язів, збільшенням щільності кісткової тканини, зменшенням жирової тканини - при незначних побічних впливах, тривали кілька десятиліть і увінчалися успіхом. Був створений новий клас препаратів, які селективно впливають на рецептори м'язової і кісткової тканини, і який отримав назву SARM - селективні модулятори андрогенних рецепторів.

Якщо Ви хочете безпечно досягти великих висот в бодібілдингу, то SARM - це кращий вибір!

Ефекти від застосування Testorine ACP-105

 • Збільшення м'язової маси.
 • Збільшення щільності м'язів.
 • Збільшення витривалості.
 • Зменшення жирових відкладень.
 • Зміцнення кісткової тканини.
 • Швидке відновлення м'язових волокон.
 • Поліпшення циркуляції крові.
 • Відсутність побічних ефектів при досить ефективному дозуванні.

Курс ACP-105 і як застосовувати

ACP-105 є частковим агоністом, тому якщо порівнювати з іншими SARM, які є повними агоністами (наприклад LGD-4033), то при рівних дозах в мг, ACP-105 буде показувати меншу ефективність, однак і рівень побічних ефектів буде нижче.

Дослідження засвідчили, що дозування 10 мг на добу для людини вагою 80 кг досить ефективне і не викликає побічних ефектів.

Приймається препарат один раз на добу вранці.

Препарат застосовується для вирішення наступних завдань:

Для нарощування м'язової маси:

Добова доза становить:

- 10 мг для спортсменів вагою до 80 кг. Тривалість курсу становить 8-10 тижнів.

- 20 мг для спортсменів вагою понад 80 кг. Тривалість курсу становить 8-10 тижнів.

Для досягнення високих результатів необхідно збільшити добове споживання білків (мінімум 3 г на 1 кг маси тіла), вживати достатню кількість калорій, а також застосовувати інтенсивний тренінг з великими вагами.

Для зниження жирової маси:

Добова доза становить 10 мг протягом 6-8 тижнів.

Набір "сухої" маси і "сушка" одночасно:

Добова доза становить 10-20 мг протягом 8-10 тижнів.

Більш детальну інформацію з дозувань Ви можете отримати у консультанта магазину.

Чи потрібна ПКТ (післякурсова терапія)?

При дозуванні 10 мг на добу проведення ПКТ не вимагається. При більш високих дозах рекомендується в кінці курсу здати аналіз на рівень тестостерону і на його основі прийняти рішення про проведення ПКТ.

Чи можуть жінки використовувати ACP-105?

При дозуваннях 5-10 мг на добу препарат не викликає явищ вірилізації.

З якими SARMs та пептидами поєднується

ACP-105 в залежності від поставлених завдань для поліпшення ефекту можна поєднувати з іншими SARMs і пептидами. Список найбільш популярних комбінацій наводиться на цій сторінці у розділі "Комплекти". Індивідуальну схему прийому Вам допоможе скласти наш консультант.

Побічні ефекти від застосування ACP-105

ACP-105 не порушує роботу статевої системи і не впливає на гормональний фон. Препарат є більш безпечним і ефективним в порівнянні з традиційними прогормонами і анаболічними стероїдами.

Де купити оригінальний ACP-105 (Тесторін)

Купити Тесторін ACP-105 Ви можете в нашому магазині. Оригінальність препарату Ви можете перевірити на сайті виробника.

Фото товару

Склад препарату

Спосіб застосування

Кількість переглядів товару - 6927

Мітки: ACP105, Testorine, тесторін

Кожна капсула містить:

ACP-105 - 10 мг.

В банці 30 капсул.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на ACP-105 (Тесторін, Testorine) 30 капс.:

Женя,

5 з 5 зірок!

О препарате никогда не слышал, впервые увидел на этом сайте, доверился отзывам и купил на курс 2 банки. После ААС отличная альтернатива тем, у кого есть деньги.

Антон,

5 з 5 зірок!

Я не выступающий спортсмен, но и стиль тренировок у меня в тренажерном зале особый: 30 минут силовых нагрузок и 40-50 минут кардио. Ставлю цель выглядеть подтянуто и моложе своих лет (мне 45). Пока что все удается. Использовал ACP-105 + Cardarine. Что почувствовал: кардионагрузка или проходит легче или я могу бежать на дорожке то же время, но на большей скорости, силовые показатели не выросли, но такое ощущение, что после них, при переходе к кардио, нет усталости. Есть чувство на утро после тренировок как будто тепло в области живота - мне кажется это признак раскрутки обмена веществ, потому как и визуально я вижу что жир с живота заметно ушел, вижу что стал свежее выглядеть. Этот сарм больше для тех, кто активен, хочет быть сухим и функциональным, но не для тех, кто хочет горы мышц, но это имхо.

Админ,

5 з 5 зірок!

Да, вполне, это популярный у кроссфитеров препарат. Перечень свойств препарата указан в описании.

Сергей,

5 з 5 зірок!

Для кросфита, мне подойдет ACP-105?

Список статей, в яких згадується даний товар: