Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Adrafinil 300 mg 30 caps

Adrafinil 300 mg 30 caps

Збільшити

Немає в наявності

Короткий опис:

Ноотропний комплекс F-Modafinil+ складається з 2-х препаратів: CRL-40,940 (Flmodafinil, Lauflumide) та PRL-8-53. Має покращену біодоступність і викликає сильніший ефект, ніж адрафініл і модафініл. Сприяє поліпшенню пам'яті та когнітивних функцій, підвищує концентрацію і продуктивність, а також має антиагресивні властивості.

Повний опис:

F-Modafinil+ від Special Force Pharm - це ноотропний комплекс, що складається з 2-х препаратів: Flmodafinil (CRL-40,940) та PRL-8-53.

Flmodafinil (CRL-40,940, Lauflumide) є похідним модафінілу, до якого для покращення біодоступності приєднали дві фторгрупи. Препарат демонструє аналогічні модафінілу психотонічні та євгероїчні властивості, але має й унікальні переваги: ​​виявляє антиагресивні властивості, має покращену біодоступність при пероральному прийомі, викликає сильніший ефект. Дослідження показали, що CRL-40,940 у 20 разів ефективніший, ніж адрафініл та в 4 рази ефективніший, ніж модафініл. Також, за заявами розробників, має менші побічні ефекти. На сьогоднішній день дослідження з впливу Flmodafinil на організм людини продовжуються.

PRL-8-53 - ноотропний препарат, який значно підвищує гіпермнезію, тобто збільшує здатність до запам'ятовування. Також підвищує концентрацію та покращує когнітивні функції. Під час проведення досліджень побічних ефектів не було виявлено.

Основні ефекти

F-Modafinil+ стимулює роботу мозку і має наступні ноотропні ефекти:

 • покращує когнітивні функції;
 • покращує пам'ять;
 • підвищує концентрацію;
 • підвищує продуктивність;
 • покращує виконання завдань та прийняття рішень;
 • протидіє стресам та нервовим зривам;
 • знімає почуття втоми;
 • покращує настрій.

Дія препарату зберігається до 10 годин.

Як правильно приймати

1. Приймайте вранці або, щонайменше, за 12 годин до сну.

2. Приймайте з їжею. Рясний прийом їжі перед прийомом препарату допомагає зменшити ризик побічних ефектів.

3. Пийте більше води. Щоб уникнути більшості побічних ефектів модафінілу, пов'язаних із зневодненням, таких як головний біль, сухість у роті та горлі, нудота, слід не забувати пити воду протягом дня. Рекомендується випивати не менше 2-х літрів води на день.

4. Дотримуйтесь рекомендованого дозування. Обмежте застосування препарату до 1-2 днів на тиждень, щоб уникнути розвитку толерантності організму до препарату.

Як часто можна приймати

Щоб уникнути будь-яких проблем, пов'язаних із залежністю від препарату, слід приймати не більше 1 капсули на день із частотою 1-2 рази на тиждень. Через два місяці слід зробити повну перерву в прийомі препарату на 2 тижні.

Застосування у спорті

 • Збільшується частота серцевих скорочень та кровотік.
 • Знижується стомлюваність.
 • Поліпшується витривалість.
 • Збільшується швидкість реакції.
 • Знижується апетит.
 • Підвищується відчуття концентрації та пильності.
 • Підвищується рівень енергії.

Побічні ефекти

Дослідження показали, що Modafinil є абсолютно безпечним і добре переноситься більшістю людей. Не перевищуйте дозування, що рекомендуються. При тривалому застосуванні використовуйте не частіше ніж 1-2 рази на тиждень.

Можливі такі побічні ефекти, як головний біль, нудота, втрата апетиту та безсоння. Втрата апетиту може бути пов'язана із збільшенням концентрації. Вживання більшої кількості води допомагає знизити біль голови. Безсоння можна звести до мінімуму, якщо приймати препарат якомога раніше вранці.

Застереження

Не рекомендуємо використовувати продукцію особам, які не досягли 18 років, вагітним і жінкам, що годують, а також людям із серцевими захворюваннями або гіпертонією. Перед початком прийому обов'язково проконсультуйтеся у фахівця!

Не можна застосовувати з іншими стимуляторами, депресантами, алкоголем та великими дозами кофеїну.

Відгуки

Відгуки на F-Modafinil+ дивіться на вкладці "Відгуки".

Придбати ноотропний комплекс F-Modafinil+ ви можете у нашому магазині онлайн. З питань застосування звертайтесь до консультантів магазину.

Кількість переглядів товару - 84

Мітки: флмодафініл, flmodafinil

Кожна капсула містить:

CRL-40,940 (Flmodafinil) - 40 мг.

PRL-8-53 - 10 мг.

В упаковці 30 капсул.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.