Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Alpha GPC 300 mg 60 caps

Alpha GPC

Збільшити

Alpha GPC Альфа ГПЦ - склад та опис препарату
Alpha GPC як приймати
 • 985 грн.

Короткий опис:

Препарат "Alpha GPC" відноситься до холінергиків та ноотропних засобів. Застосовується для підтримки функцій мозку та здоров'я нейронів, сприяє покращенню пам'яті та когнітивних функцій, підвищує концентрацію та продуктивність. У кожній капсулі міститься 300 мг Alpha GPC 90% - синтетичного аналогу природного прекурсора ацетилхоліну. 

Повний опис:

Alpha GPC – це найбільш біодоступна форма холіну, яка добре засвоюється, перетинає гематоенцефалічний бар'єр і стає складовою клітинних мембран мозку та нервових тканин. Холін є природним попередником ацетилхоліну – нейромедіатора, що здійснює нервово-м'язову передачу, та основного нейромедіатора у парасимпатичній нервовій системі. Ацетилхолін грає найважливішу роль у таких процесах, як пам'ять і навчання. Його нестача призводить до зниження когнітивних функцій.

Альфа GPC (Альфа ГПЦ) часто застосовується при відновлювальних курсах після ішемічного інсульту та порушень у роботі мозку, які були пов'язані з кисневим голодуванням та гіпоксією, для підтримки когнітивних функцій, включаючи навчання, пам'ять та концентрацію уваги, від хронічної втоми, апатії, розразливості.

Основні ефекти

 • покращує когнітивні функції;
 • покращує пам'ять;
 • підвищує концентрацію;
 • підвищує продуктивність;
 • покращує виконання завдань та прийняття рішень;
 • протидіє стресам та нервовим зривам;
 • знімає почуття втоми;
 • покращує настрій.
 • Рекомендації щодо застосування

  В якості дієтичної добавки приймайте по 1 капсулі під час приймання їжі 1-2 рази на день або при необхідності. Не перевищуйте добову дозу 8 капсул. Найкраще приймати у першій половині дня.

  Застереження

  Проконсультуйтеся зі своїм лікарем перед використанням, якщо ви вагітні, годуєте груддю або приймаєте якісь ліки. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій припиніть використання препарату та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не призначено для дітей.

  Відгуки

  Відгуки на Alpha GPC дивіться на вкладці "Відгуки".

  Купити Alpha GPC (альфа гпц) ви можете у нашому магазині онлайн. З питань застосування звертайтесь до консультантів магазину.

  Кількість переглядів товару - 39

  Мітки: Альфа GPC, альфа гпц

  Кожна капсула містить:

  Alpha GPC 90% (L-alpha-glycerylphosphorylcholine) - 300 мг.

  В банці 60 капсул.

  Other ingredients: calcium phosphate, capsule (hydroxypropylmethylcellulose, water) microcrystalline cellulose, magnesium stearate (vegetable source), silicon dioxide and stearic acid (vegetable source), soy.

  Інші інгредієнти: фосфат кальцію, капсула (гідроксипропілметилцелюлоза, вода), мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат (рослинного походження), діоксид кремнію і стеаринова кислота (рослинного походження), соя.

  Залишити свій відгук

  Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

  1   2   3   4   5

  captcha

  Ваш відгук може бути першим.