Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

BPC-157

Пептид BPC-157

Збільшити

(відгуки: 3, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
  • 650 грн.
  • 3215 грн. (по 643 грн.)
  • 6330 грн. (по 633 грн.)

Короткий опис:

Має потужну регенеративну дію, прискорює загоєння ран, усуває біль в м'язах і суглобах, відновлює пошкоджені тканини і сухожилля.

Повний опис:

Перевірити пептиди виробництва компанії "Purchasepeptideseco Pharmaceuticals, Inc." на оригінальність Ви можете на сайті https://purchasepeptideseco.com. Купуючи оригінальні пептиди, Ви можете бути впевнені в їх високій якості, безпеці для здоров'я, а також високій ефективності.

Пептид BPC-157

Розводити препарат настійно рекомендуємо бактерицидною водою.

BPC-157 (Body Protection Compound 157, лабораторний шифр PL 14736) - синтетичний пептид, що складається з 15-ти амінокислот. Є похідним білка, який міститься в шлунковому соці і виступає в ролі регулятора противиразкових захисних механізмів травної системи. BPC-157 має потужну регенеративну дію і застосовується для лікування запальних захворювань шлунково-кишкового тракту, виразок шлунка, підшлункової залози, загоєння пошкоджених тканин (м'язової, слизової, кісткової, зубної), усунення болю в суглобах. Чудові результати показав даний пептид в лікуванні сухожиль.

BPC-157

Дослідження пептида BPC-157

Дослідження in vitro показали, що BPC-157 збільшує екстракорпоральні міграції фібробластів і збільшує ймовірність виживання клітин в умовах окисного процесу.

Основні властивості препарату

  • Збільшує протизапальні властивості організму.
  • Прискорює загоєння ран і відновлення пошкоджених тканин і зв'язок.
  • Позитивно впливає на центральну нервову систему, серцево-судинну систему, печінку.
  • Не має побічних ефектів.

Застосування в спорті

Пептид BPC-157 допомагає усувати біль в м'язах, відновлювати пошкоджені тканини і сухожилля. Це пов'язано з впливом даного пептиду на процес ангіогенезу (процес створення нових кровоносних судин в органі чи тканині, в ході якого відбувається реорганізація первинної капілярної мережі).

Як застосовувати

Ін'єкції BPC-157 робляться підшкірно або внутрішньом'язово. Препарат рекомендується вводити максимально близько до пошкодженої області. Дані способи введення допоможуть пептиду максимально швидко включитися в роботу і прискорити загоєння.

Ін'єкція проводиться 1 раз в день. Дозування препарату 5-10 мкг/кг ваги. Тривалість курсу складає в середньому 4-6 тижнів.

Звертаємо увагу, що схема застосування індивідуальна і залежить від травми, навантажень, віку спортсмена. Наш консультант допоможе скласти індивідуальну схему прийому.

Як розводити

Препарат розводиться бактерицидною водою або водою для ін'єкцій. При додаванні вода повинна стікати по стінці флакона. Обертовими рухами добиваємося розчинення речовини у воді. Забороняється струшувати флакон!

Зберігання

Розведений пептид слід зберігати в холодильнику при температурі від +2 оС до +6 оС. Термін зберігання без втрати ефективності, за умови розведення бактерицидної водою, становить 2-3 тижні.

Легальність для спорту

Препарат не заборонено WADA та USADA.

Як довго чекати ефект

Препарат проявляє лікувальний ефект вже з першого дня застосування. Звертаємо увагу, що кортикостероїди знижують ефективність BPC-157.

Побічні ефекти

Пептид BPC-157 не має побічних ефектів.

Кількість переглядів товару - 8484

Мітки: куплю BPC-157, ціна BPC-157

Сертифікат користувача (вказана ступінь очищення):

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на BPC-157:

be.best.man,

5 з 5 зірок!

Мав хронічну проблему з плечима, велику кількість дрібних травм, які накопичилися за спортивну кар'єру. З діагнозів по МРТ мав синдром субакроміального конфлікт "імпіджмент синдром" ну як результат запалення ротаторів/манжетки після великих навантажень. Для терапії вибрав комбінацію BPC-157 й TB-500. Кожен флакон розводив 2мл води для ін'єкцій. ТB 500 перші два тижні ставив по 1 флакону двічі на тиждень, потім ще 4 тижні по 1 флакону (розподіляв на ліве й праве плече по повному інсуліновому шприцю 100IU, що дорівнює півфлакона). BPC157 ввечері ставив по 20 поділок на інсуліновій "сотці" й чергував - один день в одне плече, один в інше. Відповідно, одного флакона вистачало на 10 ін'єкцій. Теж курс 6 тижнів. В результаті, навіть на такому лайтовому курсі проблема з плечима практично зникла. Планую тримати в холодильнику запас в сухому вигляді обох пептидів щоб мати змогу оперативно підлікувати потенційну травму.

Огляд замовлення: https://vm.tiktok.com/ZMFdA6REa
Як розводити: https://vm.tiktok.com/ZMFdA6LAL
Роблю ін'єкцію: https://vm.tiktok.com/ZMFdADVVs

Павел,

5 з 5 зірок!

Препарат хороший, я использую при травмах. К сожалению, у меня их сейчас череда и препарат позволяет быстрее пройти процесс восстановления. Спасибо вам большое.

Дима,

5 з 5 зірок!

Начал пробовать в связке с Тб-500, проблема - болят локти + хотелось бы улучшить общее состояния организма

Список статей, в яких згадується даний товар: