Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Cardarine, Cardarol. Ефективний спосіб позбавлення від жиру

(відгуки: 2, оцінка 5.0/5)

Історія відкриття

Cardarine(GW 501516, Cardarol, Кардарол, Кардарін) був відкритий в 1990-х роках для лікування і запобігання пухлинних новоутворень в товстій кишці, простаті і грудях. Після продовження досліджень в 2000-х роках вчені виявили, що GW501516, а також інші агоністи PPAR не тільки зупиняли захворювання, а й давали можливість запобігати метаболічним розладам, таким як ожиріння і діабет, завдяки певній генній експресії.

Де використовується

В подальшому Cardarine стали активно використовувати в спорті. Спортсменами був встановлений ще один значний ефект від застосування Cardarine - підвищення витривалості. Завдяки таким потужним ефектам, як спалювання зайвої жирової тканини, швидке відновлення організму, значне підвищення витривалості, потужний антикатаболічний вплив, даний продукт можна вважати одним з кращих препаратів для схуднення і основною речовиною для ПКТ (післякурсової терапії).

Головні переваги Cardarine:

1. Активно спалює жир, використовуючи жирові запаси в якості джерела енергії.

2. Підвищує енергетичний рівень організму.

3. Знижує тривалість періоду відновлення організму після навантажень.

4. Підвищує витривалість.

5. Виступає в якості джерела енергії для організму.

6. Має велику тривалість застосування - до 12-ти тижнів.

7. Має відмінний синергічний ефект.

8. Не має побічних ефектів і не токсичний для печінки.

Також, як і гормон росту, Кардарін генерує протизапальні маркери жирової тканини і зменшує активність генів, які залучені в ліпогенезі. Даний процес дозволяє блокувати ланцюги жирних кислот від формування і зберігання у вигляді жиру.

схуднення за допомогою (cardarine)

Cardarine має відновлювальні властивості, які сприяють швидкому відновленню і скорочують час відновлення від подряпин і травмованих м'язів.

Побічні ефекти

Кардарол не має побічної дії і не сприяє пошкодженню клітин печінки.

Висновок

Cardarine (Cardarol) - це відмінний метод для швидкого зниження жирового прошарку. Ця речовина не тільки активно спалює жир, але й сприяє швидкому відновленню всіх зруйнованих м'язових волокон. У нашому магазині Ви можете купити Кардарін (Cardarine) як основний засіб для підтримки тіла у відмінній фізичній формі і як один з кращих препаратів для схуднення.

Автор:

Кількість переглядів - 2928

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Отзывы:

Админ, 27.01.2020

5 з 5 зірок!

Ответ на Ваш вопрос содержится в статье https://theconversation.com/anti-doping-agency-warns-cheats-on-the-health-risks-of-endurobol-12997, где приведено официальное разъяснение от WADA и GSK.

GSK(разработчик препарата) провел два этапа I-го и один этап II-го клинических испытаний GW501516.

Обзор отчетов по этим результатам показывает, что одно клиническое испытание I фазы было прекращено, но причины этого не указаны. Два других испытания были перечислены GSK как завершенные. Впоследствии заявка на исследование нового лекарственного средства с FDA была отозвана в 2009 году, и GSK не проводила никаких дальнейших клинических исследований…

Фаза IV клинических исследований была завершена в Австралии в 2008 году и оценивала применение GW5015156 в лечении высокого уровня холестерина в крови в резистентности к инсулину и ожирения. Авторы не сообщили о каких-либо побочных эффектах при проведении IV фазы исследований. Авторы также процитировали два более ранних клинических исследования, которые не выявили значительного побочного действия препарата, включая реакцию печени или мышц у участников, получавших GW501516.

Поэтому недавнее предупреждение WADA было вызвано не последними данными о вредном воздействии на здоровье человека как таковыми, а скорее проблемой доступности вещества и злоупотребления спортсменами.

Побочные эффекты GW501516 от исследований на животных были основаны на больших дозах препарата.

В исследованиях на людях не было выявлено никаких побочных эффектов.

Александр, 27.01.2020

5 з 5 зірок!

Доброго дня! Многие зарубежные источники пишут о канцерогенном действии кардарина. Насколько это правдивые утверждения?