Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Що робити, якщо пропало лібідо?

Чи нормально, що мій статевий потяг практично повністю зник? Цим питанням задаються багато людей. По суті, якщо сексуальна млявість є тимчасовою, то причини знаходяться в безпосередньому оточенні людини. Якщо ж небажання триває тижнями або навіть місяцями, то слід обговорити цю проблему з лікарем. Проблему як підвищити лібідо ми розглянули в попередній статті "4 способи, які допоможуть підвищити лібідо".

У втраті лібідо (сексуального потягу) багато причин. Вони настільки ж різноманітні, як і люди, які борються з цією недугою. Які ж існують основні причини втрати лібідо?

Що робити, якщо пропало лібідо?

Стрес

Переважно він вбивця лібідо. Стрес викликає не тільки випадіння волосся, але і затишшя в спальні. Виникає він через поганий баланс між роботою та особистим життям, іспити або невирішені проблеми у партнерстві.

Якщо в цій ситуації причиною втрати лібідо є стрес, то правильним рішенням буде не піддавати себе такому тиску і сприймати його як позитивний виклик, а не проблему.

Алкоголь

Алкоголь пригнічує лібідо. Звичайно, тут є і виключення. Келих вина або пива зможе дати розслабляючий ефект, оскільки це стимулює потяг. Але якщо переборщити з алкоголем, то, ймовірно, ніч буде без любовних утіх. Надмірне вживання алкоголю часто викликає еректильну дисфункцію як у чоловіків, так і у жінок. При спробі стимулювати своє лібідо алкоголем треба знати міру!

Гормони

Якщо організм виробляє занадто мало тестостерону, то і лібідо знижується. Для чоловіків це просто: чим менше тестостерону, тим нижче сексуальне бажання. У жінок все складніше. У них в організмі міститься і естроген, і тестостерон. І їх потяг залежить від балансу цих гормонів.

Чоловіки повинні думати про свою дієту і намагатися підтримувати низький вміст жиру в організмі. Тоді виробництво тестостерону може працювати на повній швидкості. Звичайно, те ж саме відноситься і до жінок.

Для збільшення рівня тестостерону може застосовуватися пептид Gonadorelin, який, за допомогою стимуляції секреції гонадотропінів ФСГ і ЛГ, стимулює сперматогенез і секрецію тестостерону у чоловіків. Даний пептид природним чином сприяє виробництву власного тестостерону, який має ряд переваг перед введенням штучного тестостерону: відсутність ароматизації і набряків.

Біль під час сексу

Для жінок це може бути особливою проблемою, адже больові відчуття в деяких позах можуть викликати огиду до статевого акту.

Тут потрібно поговорити з партнером і спробувати інші пози. Якщо біль виникає через те, що піхва недостатньо волога, слід спочатку вдатися до мастил. Згодом веселощі і, отже, бажання повернуться.

Психологія

У багатьох випадках небажання займатися сексом має психологічне або міжособистісне походження. Часто це виражається в формі почуття неповноцінності. Багато хто з молодих людей знаходяться під тиском через різні фактори. Чоловіки хочуть показати свою мужність і бути хорошими коханцями. І якщо цей тиск занадто великий, то результат буде плачевним. Страх пригнічує лібідо.

Часто один з партнерів не вважає себе досить привабливим. Це, в свою чергу, може привести до заниження статевого потягу.

Не треба піддавати себе тиску, потрібно бути чесними один з одним. Створіть атмосферу взаємного затишку і все обов'язково налагодиться.

Якщо останнім часом почало пропадати сексуальне бажання, потрібно поговорити зі своїм партнером. Якщо замовчувати проблеми, то партнер візьме провину на себе. Тому краще поговорити з ним про це і спробувати разом знайти рішення.

Автор:

Кількість переглядів - 237

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.