Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

CJC-1295

CJC-1295, ціна, опис

Збільшити

(відгуки: 26, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
 • 219 грн.
 • 1090 грн. (по 218 грн.)
 • 2170 грн. (по 217 грн.)
 • 4320 грн. (по 216 грн.)
 • 6450 грн. (по 215 грн.)

Короткий опис:

Даний пептид відмінний вибір для тих, хто хоче наростити суху м'язову масу і швидко відновлюватися після тренувань! Ціни на пептиди доступні, що дозволяє домогтися високих показників без великих грошових витрат.

Повний опис:

Перевірити пептиди виробництва компанії "Purchasepeptideseco Pharmaceuticals, Inc." на оригінальність Ви можете на сайті http://purchasepeptideseco.com. Купуючи оригінальні пептиди, Ви можете бути впевнені в їх високій якості, безпеці для здоров'я, а також високій ефективності.

Інші форми даного пептиду:

CJC-1295 DAC ін'єкційна форма.

CJC-1295 в капсулах.

CJC-1295 краплі під язик.

CJC-1295 спрей.

За попереднім замовленням доступні флакони CJC-1295 (5 мг).

Пептид CJC-1295

Розводити препарат настійно рекомендуємо бактерицидною водою.

CJC-1295 (гормон росту-рилізинг-фактора (GHRF або ГРФ) або інша назва "соматокрінін") - штучний аналог GHRH (гормон росту-рилізинг гормон), який стимулює синтез ГР, не порушуючи природну пульсообразну криву секреції ГР. Клінічні випробування показали, що навіть одноразове введення CJC-1295 здатне підвищити концентрацію ГР в крові в кілька разів!

Слід враховувати, що CJC-1295 має короткий період напіврозпаду 15-30 хв., тому після введення збільшення концентрації ГР в крові буде малим, коли природна секреція ГР знижена, і високим, коли секреція ГР висока, тому вводити препарат слід в періоди природного підйому концентрації ГР (вночі, вранці натщесерце, після тренування). Високу ефективність препарат дає при поєднанні з модуляторами секреції ГР: GHRP-2, GHRP-6, Ipamorelin, Hexarelin.

З більш тривалим періодом напіврозпаду дивіться пептид CJC-1295 DAC.

Для омолоджуючого ефекту достатньо приймати CJC-1295 один раз в день перед сном. Для анаболічних цілей зазвичай рекомендують до 3-х ін'єкцій в день. 

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Даний пептид має довгу історію застосування. Спортсмени західних країн вже давно успішно застосовують CJC-1295, що зумовило їх перевагу над вітчизняними спортсменами, але таємне рано чи пізно стає явним, і цей препарат став відомий і вітчизняним спортсменам. Цінова політика не дозволяла основній масі любителів спорту застосовувати пептид CJC-1295, пептиди були, так би мовити, для обраних, провідних атлетів, які виступають на найвищому рівні, адже завданням таких атлетів було набрати максимально можливу для людського організму форму і при цьому не завдати шкоди здоров'ю. Поки вітчизняні атлети "травили" себе стероїдами, західні атлети використовували безпечні препарати і при цьому вигравали змагання.

CJC-1295 становить пряму конкуренцію стероїдам, ефект від курсу звичайно не зрівняти від стероїдного курсу, зате якість м'язової маси і здатність її зберегти значно вище. Скажімо так, хто хоче швидко "накачатися", а потім все злити або, щоб не злити "сісти" на новий стероїдний курс, і кому не шкода свого організму (організм ще молодий, все витримає, проте не забувайте про наслідки, які проявляються через роки), той вибере стероїди, а хто піклується про своє здоров'я і не поспішаючи і якісно нарощує м'язову масу, той вибере пептиди.

Ефект від застосування пептиду CJC-1295

Ефект від застосування CJC-1295 можна порівняти з ефектом від застосування гормону росту, однак в разі використання штучного гормону росту ви втручаєтеся в роботу організму, то при застосуванні пептиду CJC-1295 ви стимулюєте вироблення організмом власного гормону росту.

Основні ефекти від використання CJC-1295 :

- рекомендують дітям при недостатній секреції гормону росту;

- збільшення енергетичного запасу;

- жироспалюючий ефект;

- активне нарощування сухої м'язової маси;

- підвищення імунітету;

- зміцнення хрящової тканини і кісток;

- відновлення внутрішніх органів;

- швидке відновлення після фізичних навантажень;

- поліпшення стану шкіри, омолоджуючий ефект.

cjc-1295

Курс CJC-1295 і як застосовувати

Для підвищення курсу практично в два рази CJC-1295 найчастіше приймають в комплексі з GHRP-6 або GHRP-2, Іпамореліном, Гексареліном. Навіть одноразова внутрішньом'язова або підшкірна ін'єкція підвищує в кілька разів концентрацію гормону росту.

CJC-1295 вводять підшкірно або внутрішньом'язово. Оптимальна доза CJC-1295: 1-2 мкг/кг до 3-х разів на день (при підшкірній ін'єкції) (в ампулі 2 мг = 2000 мкг). Отже, при вазі 100 кг релевантним дозуванням буде 100 мкг. Добова доза буде складати 100 мкг * к-ть ін'єкцій (наприклад, 3) = 300 мкг.

Пептид розводять спеціальної водою для ін'єкцій (є в будь-якій аптеці). При розведенні вода повинна стікати по стінці флакона. Після того як ви додали у флакон необхідний обсяг води, слід акуратно розчинити пептид в воді. Забороняється струшувати флакон! Обертаючи флакон навколо своєї осі Ви досягнете розчинення пептиду в воді.

Залежно від поставленої мети пептид застосовується до їжі, перед сном або після тренування. Ніхто за Вас не визначить як Ваш організм відгукується на пептид. Починайте з рекомендованих доз, не женіться за їх збільшенням. Намагайтеся зрозуміти як діє препарат і вичавити 100% від введеної дози. Ефективність CJC-1295 залежить від вашого режиму харчування, тренувань і відпочинку. Неправильний режим може звести нанівець всі витрачені зусилля.

В обов'язковому порядку рекомендуємо Вам проконсультуватися з нашими менеджерами, які вивчили дію пептиду CJC-1295 на власних організмах.

Пептид CJC-1295 необхідно зберігати в холодильнику при температурі +2...+8 0C.

Відгуки CJC-1295

Ось деякі відгуки на CJC-1295 від наших покупців, більше відгуків дивіться на вкладці "Відгуки".

Mike, 14.03.2015

Адміни або хто стикався, підкажіть: ставлю CJC-1295 + GHRP-2, відчуття подобаються, є приплив сил, але сон став дуже поганий. Заснути важко, якесь збудження, вночі прокидаюся по кілька разів .. Читав, що таке може бути від CJC-1295. Підкажіть, як зменшити або прибрати цей негатив? може не колоти на ніч? А то проблема, блін ... тиждень вже толком не висипаюся. Спасибі

Саша, 09.07.2013

Спробував заради експерименту, залишився дуже задоволений, з осені почну серйозний курс на пептидах. Товариш по качалці теж собі взяв, каже що подобається (стероїди приймати не хоче, яйця береже :), каже здоров'я дорожче). Брав в цьому магазині.

Сергей, 11.06.2013

багато писати не буду, скажу так, ставлю, за дією нагадує енантат! мені це подобається)))

Кількість переглядів товару - 37881

Мітки: CJC-1295, відгуки CJC-1295, дозування CJC-1295, купити CJC-1295, ціна CJC-1295

Сертифікат користувача (вказана ступінь очищення):

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Дані лабораторних досліджень:

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Результати аналізів:

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

CJC-1295 складається з 44 амінокислот. "Мають значення" або "працюючими" є тільки перші 29 амінокислот. Отже, якщо "прибрати" з ланцюжка останні 15 амінокислот, то вплив препарату не зміниться.

Пептид CJC-1295 виробляється гіпоталамусом (лат. Hypothalamus або підбугір'я - відділ проміжного мозку, розташований нижче таламуса) і має період напіврозпаду трохи менше 5 хвилин. І "обрізаний" 1-29 поліпептид має тикий же термін життя і такий же вплив. Називається він "серморелін" (sermorelin). Даний поліпептид впливає на гіпофіз і має невеликий термін життя, адже виробляється він в мозку, а мозок і гіпофіз знаходяться поруч. Якщо його ввести підшкірно, то він просто зруйнується, не діставшись до мети. Тому для збільшення терміну життя даного поліпептиду придумали наступне - замінили в ланцюжку 2-у амінокислоту - Аланін на Д-Аланін і отримали поліпептид mod-GRF 1-29, або інша назва CJC-1993.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на CJC-1295:

Илья,

5 з 5 зірок!

Здравствуйте, хотелось бы попробовать данный пептид соло, но не могу правильно рассчитать дозировку! Понял что нужно 3 раза в день но сколько колоть и в каком количестве не понял, если не сложно могли бы вы рассчитать сколько нужно колоть и какое количество пептида нужно разводить на 80кг моего веса Заранее спасибо!

Александр,

5 з 5 зірок!

Пришло время оставить свой отзыв. мой вес 80кг, занимаюсь более 5 лет. Почему выбрал именно этот сайт - потому что здесь были отзывы, неделю скитался по инету в поисках диллера, очень много разводов, остановился тут. Я брал Ipamorelin и CJC1295 ставил по 80мкг каждого и так 3 раза в день. Скажу так: первый раз я пока себя уколол 3 раза побледнел и 2 раза ставало плохо... нууу не люблю я себя колоть-это был первый опыт, после 3 дня я уже делал иньекции без проблем, привык. Самое главное, это то что пептиды рабочие , сейчас прошло уже две недели, померял себя вроде руки ноги грудь везде прибавил по 1см, но это дело такое , раз правильно померял раз не правильно, суть не в этом. Кто хорошо знает свое тело и организм тот почувствует как они работают, лично у меня восстановление проходит быстрее, рабочие кг выросли , усталость на тренировках не наступает так как раньше, и еще то что мышцы остаются в тонусе всю неделю. И чуть не забыл-в талии подсушился визуально заметно, может и еще где то ушел жир это возможно, но визуально вижу только на животе. В принципе и все, пептиды работают, раньше я до них ничего не колол , единственный минус исколотый живот - но это ерунда, побочек не заметил, анализ не сдавал денег пожалел... Рекомендую этот сайт и эти пептиды

Админ,

5 з 5 зірок!

Здравствуйте! Созвонитесь с менеджером по телефону.Возврат возможен в случае механических повреждений при транспортировке.

Иван,

5 з 5 зірок!

Добрый вечер. Как можно осуществить возврат купленных у вас пептидов?

Админ,

5 з 5 зірок!

Пептиды в инъекциях - это 100% КПД, минимальная цена, доставляют определённый дискомфорт в применении (частые инъекции). Пептиды в спреях - это 100% КПД, высокая цена, практичность в применении. Пептиды в капсулах - это 85 % КПД от инъекционной формы, практичность, разумная цена. Это в общих чертах.

Саня,

5 з 5 зірок!

Расскажите отличие пептидов в капсулах и спрея , спасибо.

Рома,

5 з 5 зірок!

Можно ли применять в связкеCJC-1295 Ipamorelin Gonadorelin?

Mike,

5 з 5 зірок!

Спасибо за совет, попробовал за 4 часа до сна последний инжект, спал хорошо. Вопрос: критично ли не ставить на ночь пептиды? Сейчас выходит ставлю утром, после тренировки и часов в 8 вечера. спать ложусь в 24. Или все же ставить на ночь, но в меньшей дозировке. Насколько важна именно ночная инъекция?

Админ,

5 з 5 зірок!

Mike, да, действительно негативный факт подобно вашему встречается хоть и редко, но имеет место быть. Первое что нужно сделать - это ночную дозировку первого и второго пептида ставить из расчета 1 мкг на 1 кг веса, то есть вдвое снизить дозировку. Если ничего не изменится,то последнюю инъекцию делать за 3-4 часа до сна.

Mike,

5 з 5 зірок!

Админы или кто сталкивался, подскажите: ставлю CJC-1295 + GHRP-2, ощущения нравятся, есть прилив сил, но сон стал очень плохой. Заснуть тяжело, какое-то перевозбуждение, ночью просыпаюсь по нескольку раз.. Читал, что такое может быть от CJC-1295. Подскажите, как уменьшить или убрать этот негатив? может не колоть на ночь? А то проблема, блин... неделю уже толком не высыпаюсь. Спасибо

Сергей,

5 з 5 зірок!

Заказал курс CJC-1295 + GHRP-2 забрал севодня посилку всё есть и очень бистро доставили. всем советую етот магазин

Адми,

5 з 5 зірок!

Стас, одноразовая инъекция будет из расчет 1-3 мкг на 1 кг веса. Часто возникает вопрос так 1 или 3?! Ответ на него можно дать лишь тогда, когда вы скажете конкретно вашу цель, и что еще будет вместе с данным пептидом в связке, поэтому рекомендуем вам позвонить нашему менеджеру по телефону, указанному на сайте или же написать в скайп. Дмитрий,по вашим расчетам одна инъекция равна 70 мкг, это чуть больше, чем 1 мкг на 1 кг веса, такая дозировка возможна.

Дмитрий,

5 з 5 зірок!

здравствуйте, помогите пожалуйста с дозировкой не уверен что я правильно ее рассчитал. мой все 58кг,возраст 19 лет, рост 168. 2мг развел 2мл воды.одна инъекция равна 7 делениям инсулинового шприца U100, верно ли это? заранее большое спасибо за помощь.

Стас,

5 з 5 зірок!

Подскажите пожалуйста, рост 186, вес 75, сколько ставить дозировку в одноразовой инъекции,сколько делений на шприце?

Админ,

5 з 5 зірок!

С голограмой были предыдущие партии пептидов,новая идет без них,так решил производитель, соответственно у нас без голограм

Ника,

5 з 5 зірок!

Скажите. а голограмма есть на них?

Иван,

5 з 5 зірок!

Сегодня получил посылку. Ожидал, что пузырек побольше будет визуально)) Отпишусь о результатах через месяц)

Админ,

5 з 5 зірок!

В зависимости от вашего веса и схемы применения, может колебаться от 4 до 8-9дней.

Имя,

5 з 5 зірок!

насколько хватает флакона?

Саша,

5 з 5 зірок!

Попробовал ради эксперимента, остался очень доволен, с осени начну серьёзный курс на пептидах. Товарищ по качалке тоже себе взял, говорит что нравится (стероиды принимать не хочет, яйца бережёт:), говорит здоровье дороже). Брал в этом магазине.

Админ,

5 з 5 зірок!

Колоть подкожно, количество банок на курс зависит от собственного веса,для более подробной информации вы можете позвонить или написать в скайп нашему менджеру он всегда подскажет и поможет!

Андрей,

5 з 5 зірок!

как их надо колоть? и сколкьо банок надо для курса?

Джони,

5 з 5 зірок!

работает на ура, единственный за@б что часто колоть надо, хотя кому как, кореш мой так же ставит и говорит пох ему!

Сергей,

5 з 5 зірок!

Ставлю его вместе с ГХРП-2, соло не ставил его,но зато ставил двойку соло, могу сказать что эффект у них когда вдвоем лучше, набор качественнее, по моему даже воды не так много.

Иван,

5 з 5 зірок!

Ставлю "двойкой", супер работает, мышцы в тонусе, мышечная растет без жира. Только немножко водой подлило!

Сергей,

5 з 5 зірок!

много писать не буду, скажу так, ставлю, по действию напоминает энантат! мне это нравится)))

Список статей, в яких згадується даний товар:

Схожі товари:

CJC-1295 DAC
 • 499 грн.
 • 2490 грн.
 • 4970 грн.
 • 9920 грн.
 • 14850 грн.
CJC-1295 в капсулах
 • 369 грн.
 • 1095 грн.
 • 1800 грн.
 • 3550 грн.