Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

CJC-1295 DAC

куплю CJC-1295 DAC

Збільшити

(відгуки: 30, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
 • 589 грн.
 • 2925 грн. (по 585 грн.)
 • 5800 грн. (по 580 грн.)

Короткий опис:

Пептид пролонгованої дії - одна ін'єкція один раз на тиждень. Завдяки тривалому напіврозпаду концентрація гормону росту в крові буде розтягнута в часі і наближена до природної форми. Відмінний вибір для тих, хто хоче набирати м'язову масу і при цьому спалювати жир.

Повний опис:

Перевірити пептиди виробництва компанії "Purchasepeptideseco Pharmaceuticals, Inc." на оригінальність Ви можете на сайті http://purchasepeptideseco.com. Купуючи оригінальні пептиди, Ви можете бути впевнені в їх високій якості, безпеці для здоров'я, а також високій ефективності.

Інші форми даного пептиду:

CJC-1295 ін'єкційна форма.

CJC-1295 в капсулах.

CJC-1295 краплі під язик.

CJC-1295 спрей.

За попереднім замовленням доступні флакони CJC-1295 DAC (5 мг).

Пептид CJC-1295 DAC

Розводити препарат настійно рекомендуємо бактерицидною водою.

CJC-1295 With DAC - штучний аналог GHRH (гормон росту-рилізинг гормон), який стимулює синтез ГР, не порушуючи природну пульсообразну криву секреції ГР. Складається з 30-ти амінокислот і має тривалий період напіврозпаду близько 2-х тижнів. CJC-1295 DAC безпосередньо впливає на виділення гіпофізом гормону росту. 

Даний пептид є одним з найпопулярніших в бодібілдингу і безпосередньо становить конкуренцію анаболічним стероїдам, проте, на відміну від них, не має побічних ефектів, а крім зростання м'язової маси і сили, дає додаткові бонуси: підвищує імунітет, поліпшує стан шкіри, волосся, нігтів , покращує якість сну, підвищує життєву енергію.

Ефект від дії CJC-1295 DAC можна порівняти з дією штучного гормону росту, однак CJC-1295 DAC змушує організм виділяти власний гормон росту, плюс дешевше в ціні.

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Довгий час цей препарат був недоступний для рядового споживача, до того ж його ціна була дуже висока через великий обсяг капіталовкладень в розробку препарату. CJC-1295 DAC був доступний тільки провідним спортсменам розвинених країн. В даний час фармкомпанії зробили ставку на доступність, великі обсяги дозволили знизити ціни і препарат з'явився на вітчизняному ринку. Ми пропонуємо оригінальні, якісні пептиди з мінімальною націнкою.

Численні клінічні дослідження і практика застосування препарату спортсменами не виявили побічних ефектів.

Зверніть увагу на такий же пептид з коротким періодом напіврозпаду - CJC-1295.

Переваги CJC-1295 DAC

1-ї ін'єкції пептиду CJC-1295 With DAC в тиждень буде цілком достатньо! Завдяки тривалому напіврозпаду концентрація гормону росту в крові буде розтягнута в часі і наближена до природної форми.

Ефект від застосування пептиду CJC-1295 DAC

Ефект від застосування CJC-1295 DAC можна порівняти з ефектом від застосування гормону росту, однак в разі використання штучного гормону росту ви втручаєтеся в роботу організму, то при застосуванні пептиду CJC-1295 DAC ви стимулюєте вироблення організмом власного гормону росту.

Що дає застосування CJC-1295 With DAC:

 • зростання м'язової маси;
 • зростання сили;
 • зростання кісток (якщо не закриті зони росту);
 • спалює жири;
 • зміцнює зв'язки і суглоби;
 • покращує приплив крові до м'язової тканини;
 • підвищує імунітет;
 • зміцнює хрящові тканини;
 • покращує стан шкіри;
 • допомагає організму швидше відновлюватися.

cjc-1295 dac

Курс CJC-1295 DAC і як застосовувати

Пептид CJC-1295 With DAC вводиться внутрішньом'язово або підшкірно. Для посилення ефекту застосовується в комбінації з GHRP-2, GHRP-6, Ipamorelin, Peg Ipamorelin, Hexarelin. Застосування комбінації препаратів дає синергетичний ефект, що перевищує в рази суму ефектів від застосування даних препаратів окремо. Високий анаболизм від даної комбінації гарантований!

Дозування: 1000-4000 мкг раз в 7 днів. Для підтримки оптимальної концентрації доцільно тижневу дозу розбити на 2 прийоми. Тривалість курсу залежить від поставлених завдань (4-10 тижнів). Грамотно скласти курс Вам допоможе консультант нашого магазину.

Якщо вам подобається, коли ваші м'язи неймовірно розбухають на тренуванні і знаходяться в постійному тонусі поза залом, то CJC-1295 DAC Ваш вибір!

Відгуки CJC-1295 DAC

Наводимо деякі відгуки на CJC-1295 DAC з сайту. Більше відгуків дивіться на вкладці "Відгуки" до даного препарату.

Володимир, 29.10.2013

Хочу розповісти о відчуттях ... Все що пишеться правда! Приймаю третій тиждень, і сила пішла, і витривалість, і енергія ... Але ось з приводу виробників - брав перших три флакона виробництва Канади, то болючі і роздратування було, а ось взяв ще три U.S.A. - не болять, і немає роздратування! Та й краще розбавляються, хвилина і готово! Дивно - але факт! Вся послідовність ін'єкцій була однакова абсолютно.

Сергій, 25.12.2013

Дивився відео, де Бомбела дуже хвалив цей пептид і говорив що це прямий аналог гормону росту, хто це на собі відчув, є такі?

Жека, 12.01.2014

Сергій, я ставив, разом з тестом, реально працює, симптоми не схожі з ГР, але результат схожий дуже навіть

Кількість переглядів товару - 35361

Мітки: пептид CJC-1295 DAC, ціна CJC-1295 DAC, куплю CJC-1295 DAC

Сертифікат користувача (вказана ступінь очищення):

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Даний пептид CJC-1295 DAC має ідентичні з гормоном росту ефекти, а саме:

 • приріст сухої м'язової маси;
 • спалювання жирового прошарку;
 • згладжування зморшок;
 • запобігає ламкість кісток;
 • позитивно впливає на зв'язки і суглоби;
 • покращує сон.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на CJC-1295 DAC:

Анастасия,

5 з 5 зірок!

Подскажите, пожалуйста, а есть у кого-то отзывы по применению в качестве омоложения? может совмещая с какими-то еще добавками

Админ,

5 з 5 зірок!

Богдан, алкоголь, конечно же, не добавит эффективности курсу, а систематическое употребление вовсе сведет его к нулю. Поэтому, если вы ставите перед собой максимально высокие цели, рекомендуем вам исключить из рациона алкоголь как минимум на период пептидного курса.

Богдан,

5 з 5 зірок!

Если я каждую пятницу собираюсь с друзьями и пьем пиво а иногда и покрепче а паралельно на курсе пепов, как это скажется на эффективности курса?

Gift,

5 з 5 зірок!

Хотелось бы сказать от себя что данный пролонг лучше работает не тогда когда раз в 5 дней по 1 мг, а когда по 200 мкг каждый день 1 раз в день, это проверенно на себе

Админ,

5 з 5 зірок!

На флакон потребуется 1 мл жидкости

Николай,

5 з 5 зірок!

Сколько нужно иньекционой воды на 1 флакон .

Админ,

5 з 5 зірок!

До 100 кг флакона хватит на 10 дней, свыше - на 8 дней.

Иван,

5 з 5 зірок!

Подскажите пож-та, какая дозировка CJC-1295 DAC на кг массы тела, если ставить вместе с Peg Ipamorelin

Админ,

5 з 5 зірок!

Влад, ставить можно до 4-х месяцев, перерыв 4-8 недели.

Влад,

5 з 5 зірок!

Ставив cjc dac соло. 5 флаконів американського виробника. Під час курсу приймав протеін і л-аргенін. Займаюсь силовими 3 рази в тиждень і бойовим мистецтвом 3 рази в тиждень (замість кардіо). Все чередується через день. Кінцевим результатом дуже задоволений. Появився прес, виросли обєми. Результат замітний після двох флаконів. Точних вимірів не маю бо чесно не ставлю собі за ціль культуризм як такий. Рекомендую хто думає. Буду брати ще. Адмін скажіть як довго можна бути на курсі і які перерви між курсами витримати.

Игорь,

5 з 5 зірок!

Всем советую, пептид реально рабочий, принимал в связке ghrp 6. Реально рабочая комбинация, правда на быстрый результат рассчитывать не стоит, его заметно только спустя 30-40 дней, так что курс должен длиться минимум 2 - 2,5 месяца

Админ,

5 з 5 зірок!

Здравствуйте! Как надо принимать и куда колоть вы можете посмотреть на нашем сайте, вся информация есть, побочных эффектов нет. Вопросы относительно схем и ожидаемые результаты обсуждайте с менеджером, он охотно все вам подскажет.

Едик,

5 з 5 зірок!

добрей день. добрый день. как надо его принимати? куда колоть? есть ли какие побочные эффекты? можно принимати только этот препарат? надо еще несколько к нему? что мне даст если я буду только его принимати? и сколько нужно его принимати?

Админ,

5 з 5 зірок!

Флакона хватит на 2 иньекции, продолжительность 10 дней

петро,

5 з 5 зірок!

на сколько раз должно фатать 1 флакона CJC-1295 DAC?

Виталий,

5 з 5 зірок!

Ставил вместе с Ипаморелином, мне понравилось!

Жека,

5 з 5 зірок!

Сергей , я ставил, вместе с тестом, реально работает , симптомы не похожи с ГР но результат похож очень даже

Сергей,

5 з 5 зірок!

Смотрел видео где Бомбела очень хвалил этот пептид и говорил что это прямой аналог горомона роста, кто это на себе прочуствовал есть такие?

Олег,

5 з 5 зірок!

Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, в какое время суток лучше всего принимать данный пептид?

Владимир,

5 з 5 зірок!

Хочу рассказать о ощущениях... Все что пишется правда! Принимаю третью неделю, и сила пошла, и выносливость, и энергия... Но вот по поводу производителей - брал первых три флакона пр-ва типа Канада. то болючие. и раздражение было, а вот взял еще три U.S.A. - не болят, и нет раздражения! Да и лучше разбавляются, минута и готово! Странно - но факт! Вся последовательность инъекций была одинаковая абсолютно.

педро,

5 з 5 зірок!

Два раза в неделю по 1000 по другому не интересно

Админ,

5 з 5 зірок!

Да, совершенно верно, это аналог пролонгированого действия.

Стас,

5 з 5 зірок!

Здравствуйте, если я правильно понимаю, то это тот же СJC 1295, только его нужно вводить раз в неделю?

ІІІ,

5 з 5 зірок!

Сколько ставить в неделю? Одни пишут 1000мкг в неделю один раз, другие два раза по 1000мкг в неделю ?

Админ,

5 з 5 зірок!

Здравствуйте! После стероидных курсов данный препарат можно применять с целью удержать силовые показатели. Чтобы восстановить тестостерон подойдет пептид Gonadorelin, каждый 5-й день будет идеально, курс не менее 2-х месяцев, идеально 3 месяца.

Владимир,

5 з 5 зірок!

Доброго вечера! Можно ли применить данный препарат в качестве ПКТ, иньекции делать каждый 5-й день, на какое время можно растянуть курс? Спасибо.

Админ,

5 з 5 зірок!

В зависимости от вашей цели. Вариантов много, как пример, можно совмещать с PEG MGF , с расчетом на сухую мышечную массу.

евгений,

5 з 5 зірок!

С какими пептидами можно совмещать?

Алекс,

5 з 5 зірок!

Я беру уже его не первый раз, сначала ставил соло, но Женя не советовал, но я попробывал, слабо очень, разочаровался, а потом поставил с МГф, механику ставил только в дни тренировко до и после по 200, так супер!

Саша,

5 з 5 зірок!

кто может что нибуть сказать об этом пептиде? кто брал? и ещё какой-то пептид чтоб колоть 1 раз в день хоть? или в неделю. потому что нету возможности колоть 3 раза на день.

Список статей, в яких згадується даний товар:

Схожі товари:

CJC-1295
 • 280 грн.
 • 1380 грн.
 • 2720 грн.
CJC-1295 в капсулах
 • 415 грн.
 • 1230 грн.
 • 2025 грн.
 • 4000 грн.