Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Follistatin 344

Follistatin 344, фоллістатін-344

Збільшити

(відгуки: 18, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
  • 2500 грн.
  • 12250 грн. (по 2450 грн.)

Короткий опис:

В наш час цей пептид є одним з найновіших і в той же час одним з найсильніших за дією! За допомогою даного препарату спортсмени набирали екстремальну м'язову масу і при цьому отримували неймовірний приріст в силі.

Повний опис:

Перевірити пептиди виробництва компанії "Purchasepeptideseco Pharmaceuticals, Inc." на оригінальність Ви можете на сайті https://purchasepeptideseco.com. Купуючи оригінальні пептиди, Ви можете бути впевнені в їх високій якості, безпеці для здоров'я, а також високій ефективності.

Розводити препарат настійно рекомендуємо бактерицидною водою.

Follistatin 344 (Фолістатін) вперше був отриманий з фолікулярної рідини, звідки і йде назва. Високоглікозелірований пептид, що інгібує функцію гонадотропів. Застосування фоллістатіна призводить до збільшення розміру та сили м'язів за рахунок блокування білка міостатину (GDF-8). Він є перспективною терапевтичною стратегією для лікування хвороб опорно-рухового апарату, і зацікавленість тут фокусується на міостатин-негативному регуляторі росту м'язів.

Як застосовувати

Ін'єкції робляться підшкірно. Щоб уникнути пошкодження пептиду не слід його змішувати в шприці з іншими пептидами або речовинами!

Препарат вводиться 1 раз в день по 100-200 мкг.

Як розводити

Препарат розводиться бактерицидною водою або водою для ін'єкцій. При додаванні вода повинна стікати по стінці флакона. Обертаючи флакон навколо своєї осі, слід домогтися розчинення пептиду в воді. Забороняється струшувати флакон!

Зберігання

Розведений пептид слід зберігати в холодильнику при температурі від +2 оС до +6 оС.

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Кількість переглядів товару - 23525

Мітки: фоллістатін ціна, фолістатін купити недорого

Сертифікат користувача (вказана ступінь очищення):

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Фоллістатін є одноланцюговим гонандним білком, який специфічно інгібує вивільнення фолікулостимулюючого гормону. Один FST-ген кодує дві ізоформи, FST317 і FST344, що містять відповідно 317 і 344 амінокислоти, в результаті альтернативного з'єднання попередника мРНК. Фоллістатін з'єднується безпосередньо з активіном і функціонує як антагоніст активіна.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на Follistatin 344:

Артем,

5 з 5 зірок!

В первую очередь хочу поблагодарить консультанта этого интернет магазина за отличную консультацию. Месяц назад открыл для себя препарат Follistatin 344 и был в восторге от его действия. Первые дни как начал принимать курс пептида заметил как усилился аппетит, вес за месяц прибавился +4 кг мышц. Силовые значительно прибавились, жим лежа за курс +12.5 кг к личному, присед +15 кг, рывок +7.5 кг. Для меня значительный прогресс в силовых показателях, ни один другой пептид не дал мне такого же мощного толчка в работоспособности как этот пептид. Принимал в связке с Айкар. Диету строгую не соблюдал, хотя при всем этом процент подкожного жира визуально стал заметно меньше (замеры до и после курса не проводил). Для тех, кто ищет легальный и 100% рабочий пептид - Welcome! Цена оправдана , инвестируйте в себя и свое здоровье и оно окупится вам победами результатами.

P.s. Побочных эффектов не заметил, кроме повышенного аппетита первый час после укола.

Сергей,

5 з 5 зірок!

Читаю отзывы первобытных людей. Типа такие : " получив посилку, розбавив пептід, трохи боліло місто укола. Потім пробило на хавчик, сів поїв...." Хочется спросить, из какой пещеры эта особа??? Или другой отзыв : "посылку получил, всё хорошо". Что за галиматья??? Отзыв должен быть о действии препарата, дозировках, продолжительности курса, ощущениях на тренировках.

Игорь С.,

5 з 5 зірок!

Когда я использовал Фолик, то результат понравился, но, кстати, да, побочка была, первые 2 дня была температура

Batman,

5 з 5 зірок!

Нахожу в интернете много отзывов по поводу побочек после приема в виде температуры и бессонницы. Возможно, связано с качеством продукта. Кто пробовал, отпишитесь

Татьяна,

5 з 5 зірок!

Пробывали фолистатин разных производителей, в этом магазине понравился больше всего

Орёл,

5 з 5 зірок!

По сколько ставить?

Игорь,

5 з 5 зірок!

С каким пептидом лучше комбинировать?

Админ,

5 з 5 зірок!

Вариантов много, как пример комбинируют с Ipamorelin + cjc-1295 DAC, а также используют соло

holtholo,

5 з 5 зірок!

с какими пептидами комбинировать можно?

Админ,

5 з 5 зірок!

Не подделка, по остальным вопросам обращаться к менеджеру в скайпе или по телефонам, указанным на сайте!

Саша,

5 з 5 зірок!

скажете кто побывал и где гарантия что ето не подделка и достаточно будет 1 флакона 10 дн или сколько должен длиться курс

Вадім,

5 з 5 зірок!

посилка прийшла на 2 день,розвів 2мл води колов по 100 мкг ,раз в день,після трініровки,зразу після укола пробивало на хавчик, місце уколу болить около 1 минути потом проходить покраснєній і шишок не було,набрав 3,5 кг, трінірувався супер сетом,пив протеїн.Пацани препарат робочий на 200% беріть,магазін супер,консультант все отлічно росказав пообішав скидку.!!!!!!

Серджио,

5 з 5 зірок!

Да и мне интересно,не стесняйтесь напишите кто юзал?? Админ,Кстати вопрос по поводу форума поднимался раньше, когда будет? очень много полезных коментариев которых днем с огнем не сищешь

Николай,

5 з 5 зірок!

Кто пробовал, отпишитесь, какой эффект?

Гость),

5 з 5 зірок!

За 5 дней на весах +2,5 кг и на бицухе +1,5 см. Ожидал большего но я с питанием налажал(

Hulk,

5 з 5 зірок!

Я пробывал и пробую, ставлю под курс АС, набрал я хорошо, но задаю сам себе вопрос от чего конкретно, или может они в связке так действую! Раньше курсил на АС такого эффекта не было, но опять же, может еще дело в рецепторах, хотя думаю что фоллистатин очень посодействовал моему результату.

Слава,

5 з 5 зірок!

Поддерживаю вопрос

Сергей Михайлович,

5 з 5 зірок!

Кто пробывал? Есть такие?

Список статей, в яких згадується даний товар: