Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

GHRP-2 (10mg)

Пептид GHRP-2 10 mg купити, опис

Збільшити

(відгуки: 13, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
 • 470 грн.
 • 2325 грн. (по 465 грн.)
 • 4560 грн. (по 456 грн.)

Короткий опис:

Пептид GHRP-2 в новому фасуванні 10 mg. Даний пептид призначений для стимуляції секреції власного гормону росту. Ефект від застосування: поліпшуються апетит, сон, стан шкіри, настрій. Як результат - зростання силових показників і м'язової маси.

Повний опис:

Перевірити пептиди виробництва компанії "Purchasepeptideseco Pharmaceuticals, Inc." на оригінальність Ви можете на сайті https://purchasepeptideseco.com. Купуючи оригінальні пептиди, Ви можете бути впевнені в їх високій якості, безпеці для здоров'я, а також високій ефективності.

Інші форми даного пептиду:

GHRP-2 (5 mg) ін'єкційна форма.

GHRP-2 в капсулах.

GHRP-2 краплі під язик.

GHRP-2 спрей.

Пептид GHRP-2 (10mg)

Розводити препарат настійно рекомендуємо бактерицидною водою.

В продажу також є пептид GHRP-2 по 5 mg.

На сьогоднішній день GHRP-2 (Growth Hormone Releasing Peptide 2) є найпотужнішим стимулятором секреції власного гормону росту соматотропіну за рахунок стимуляції гіпофіза і гіпоталамуса. Створює пік концентрації ГР відразу після введення, незалежно від часу доби і наявності соматостатина в крові. Рівень гормону росту підвищується як у дорослих, так і дітей і літніх людей.

Звертаємо увагу на те, що GHRP-2 посилює апетит, тому потрібно стежити за дієтою. Тому хто працює "на масу" даний пептид буде кращим вибором. Пептид схожої дії, але який не підсилює апетит - GHRP-6. Пептид групи GHRP наступного покоління, що не підсилює апетит і не підвищує рівень кортизолу та пролактину в крові (як GHRP-2 і GHRP-6) - Ipamorelin.

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Ефект від застосування пептиду GHRP-2 (10mg)

Стимулятор гормону росту ГХРП-2 - це самий безпечний і ефективний продукт з представлених на ринку пептидів. Ефект безпосередньо залежить від дозування. Ряд досліджень доводять, що ефект не залежить від статі, віку та інших показників людини.

Залежно від дози препарату можна досягти наступних цілей: при дозуванні 3 мкг на 1 кг ваги значно поліпшуються спортивні показники, при малій дозі 1 мкг на 1 кг ваги поліпшуються сон, загальне самопочуття, підвищується апетит, поліпшується стан шкірного покриву.

Пептид GHRP-2 має високий анаболічний індекс. Звичайно ж, ефект від потужного стероїдного курсу буде більше, ніж від курсу на GHRP-2, однак за 2-3 курсу на пептидах Ви наберете те ж саме, що на одному стероідному курсі, але без загроз для організму. До того ж відомо що, якщо почав курс на стероїдах, то максимум через 6 місяців потрібно повторити курс, інакше велика частина набраної м'язової маси "зіллється". Набрана на пептидах маса буде якісніше і надовго залишиться з вами без повторних курсів. Для посилення дії GHRP-2 комбінують в зв'язці з CJC-1295, що посилює ефект від кожного пептиду і мінімум в 2 рази збільшує ефективність від курсу.

Серед основних ефектів пептиду GHRP-2 можна виділити наступні:

 • Стимуляція секреції гормону росту.
 • Зменшення жирових відкладень і збільшення м'язової маси.
 • Посилення апетиту через підвищення активності грелінових рецепторів.
 • Збільшення рельєфності м'язів.
 • Підвищення міцності кісток.
 • Зниження рівня холестерину.
 • Омолодження шкіри.
 • Зменшення запалень.
 • Захист печінки.

ghrp-2

Курс GHRP-2 (10mg) і як застосовувати

Стандартне дозування становить 1 мкг на 1 кг маси тіла.

Збільшене дозування 2 мкг на 1 кг масси тіла дає ефект 150% від стандартного. Таке дозування може застосовуватися для більш сильного ефекту, але не варто приймати пептид в таких кількостях більше 2-3 місяців. Після цього потрібно зробити перерву до місяця.

Дозування в 3 мкг/кг дає эфект в 175% від стандартного.

Для посилення ефекту GHRP-2 може застосовуватися разом з CJC-1295 в пропорції 1 до 1.

Кількість ін'єкцій на добу дорівнює 3.

Відгуки GHRP-2 (10 mg)

Більше відгуків дивіться тут.

Ден, 14.06.2013

Хто хоче масу - це ваш вибір! Я вже замовив на цьому сайті другу партію, ціна і якість на висоті!

Володимир, 18.06.2013

Продовжу розповідати про результати курсу. Початок читайте вище. Пішов 3-й тиждень прийому зв'язки GHRP-2 + CJC1295. З 2-го тижня збільшив дозу в 2,5 рази, тобто на 1 кг ваги 2,5 мкг пептиду. Велика доза відразу відчулася, через 20 хв. введення пептиду їсти хочеться нереально. Їжу приймаю через 40 хв. після введення пептиду. Тепер про результати. Багато не їм, багато п'ю, на вулиці спекотно, тому вага особливо не росте, але 1 кг чистої ваги набрав за тиждень. Силові збільшилися, енергії на тренуванні стало більше, обсяги трохи виросли. З власного досвіду відчуваю приплив енергії. Сон став міцнішим, засинаю миттєво. І найголовніше, після курсу турика пару місяців назад пішли по спині, плечам, верхній частині рук прищі, і ось на 3-му тижні прийому пептидів прищі практично пішли. В цілому результатами поки задоволений, продовжую сидіти на пептидах. Через тиждень продовжу розповідь).

Кількість переглядів товару - 15757

Мітки: ціна GHRP-2, куплю гхрп-2, відгуки GHRP-2

Сертифікат користувача (вказана ступінь очищення):

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Дані лабораторних досліджень:

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Результати аналізів:

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

GHRP-2 - це олігопептид, що складається з 6 амінокислот, які з'єднуються послідовно. Цей бустер гормону росту працює з рецепторами гіпоталамуса і гіпофіза, а також цей пептид активує греліновие рецептори, які відповідають за апетит. В кінці минулого століття зі штучного пептиду метенкефаліна був отриманий цей пептид. GHRP-2 - це пептид без структурних збігів з біологічно активною речовиною, яка підвищує викид гормону росту природним шляхом.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на GHRP-2 (10mg):

ПростоПокупатель,

5 з 5 зірок!

ТТН 590006331323** Покупал пару флаконов GHRP-2 и CJC-1245 without DAC. Товар отличный, курс только на половину пройден, а результат уже очень даже заметен. За 15-20 мин после инъекции появляется волчий аппетит, что лично для меня показатель. По работе самого магазина тоже все отлично. Заказывал наложкой – отправили быстро, упаковали отлично. Впечатления супер, всем советую и сам тут же закажу еще (для того и вернулся на сайт).

Сергей,

5 з 5 зірок!

Взял на пробу 1 флакон, сдал анализ, СТГ шкалит - все ок, куда можно скинуть скрин анализа? И будут ли за это плюшки?

Админ,

5 з 5 зірок!

Тима, ПКТ после курса стероидов может быть разное, но в целом пептид GHRP-2 является сильнейшим антикатаболиком и, соответственно, остановит "слив" мышечной массы после курса, но не забывайте что данный пептид не является ускорителем восстановления гормонального фона, соответственно для этих задач будут другие добавки или же пептиды.

Тима,

5 з 5 зірок!

Админ, скажи подойдет ли мне этот пептид после курса АС для восстановления организма?

Женя,

5 з 5 зірок!

Брал пробное количество для того чтобы определить рабочий или нет пептид, сдавал анализы на стг, оказался рабочий очень даже,все впорядке

Герри,

5 з 5 зірок!

Начал принимать гхрп-2 соло 18.11.2015 . Кушать хочется очень сильно,раньше было 5-6 приемов пищи,стало 7-8.Улучшился сон. По окончанию курса отпишусь о результатах.

Ярослав,

5 з 5 зірок!

хожу в зал полтора года,при росте 182 вес 83,и так на протяжении полтора года.Подскажите что лучше принимать для увеличения мышечной массы и рельефа мышц без последствий.Не влияет ли это на щитовидную железу(при УЗИ щитовидной железы обнаружили узел 6 мм.)?

Админ,

5 з 5 зірок!

Mike, всё правильно, считать нужно по делениям. На одних шприцах 0,1 мл имеет 10 делений, на других 5.

Mike,

5 з 5 зірок!

Спасибо за рекомендацию! Я тоже пришел к тому, что лучше разводить тремя мл, так легче считать, и если разводить двумя. то очень маленькая доза выходит по объему, неудобно набирать. А относительно делений, выходит следующее: если мы возьмем 100 микрограмм, т.е. большое деление, которых всего 10-ть в шприце на 1 мл, то маленьких делений в нем не 10, а 5!т.е. всего 50 меток на весь шприц, а не 100. Выходит одно деление это не одна единица, а две! Выходит так, поправьте если ошибаюсь

Имя,

5 з 5 зірок!

Mike, я разводил с 3-мя мл воды, тогда получается в 1 мл 3333 мкг вещества. Инсулиновый шприц – это 1 мл, на котором нанесены метки 100 ед. Тогда в одном делении 3333мкг/100=33 мкг вещества. Стандартная дозировка 1кг веса=1 мкг пептида, тогда на 80 кг разовая дозировка равна 80 мкг, т.е 2,4 ед. инсул. шприца.

Mike,

5 з 5 зірок!

Подскажите, каким количеством воды лучше разводить 10-ку? и сколько нужно будет единиц разведенного пептида на одну дозу на вес 80 кг? Спасибо

Админ,

5 з 5 зірок!

httpss://peptid-power.com.ua/kratkij_obzor_rynka_peptidov.html

Эдуард,

5 з 5 зірок!

Скажите в чём отличие данного пептида от этого же пептида только канадского?

Список статей, в яких згадується даний товар:

Схожі товари:

GHRP-2 (5 mg)
 • 245 грн.
 • 1205 грн.
 • 2350 грн.
GHRP-2 в капсулах
 • 379 грн.
 • 1125 грн.
 • 1850 грн.
 • 3650 грн.