Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Gonadorelin в капсулах

Гонадорелін в капсулах

Збільшити

(відгуки: 7, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
  • 610 грн.
  • 1815 грн. (по 605 грн.)
  • 3000 грн. (по 600 грн.)
  • 5950 грн. (по 595 грн.)

Короткий опис:

Пептид гонадорелін за допомогою стимуляції секреції гонадотропінів ФСГ і ЛГ стимулює сперматогенез і секрецію тестостерону у чоловіків. Застосовується для підвищення рівня тестостерону, посилення статевого потягу і підвищення потенції. Збільшує силу і м'язову масу, спалює жири, покращує щільність м'язових волокон.

Повний опис:

Перевірити пептиди виробництва компанії "Purchasepeptideseco Pharmaceuticals, Inc." на оригінальність Ви можете на сайті https://purchasepeptideseco.com. Купуючи оригінальні пептиди, Ви можете бути впевнені в їх високій якості, безпеці для здоров'я, а також високій ефективності.

Інші форми даного пептиду:

Gonadorelin (2 mg) ін'єкційна форма.

Gonadorelin - потужний бустер тестостерону. Підвищує секрецію "чоловічого гормону" тестостерону, що призводить до збільшення м'язової маси і силових показників, зменшення жирової маси, прискорення синтезу білка, підвищення сексуальної активності і потенції.

За своєю структурою і дією гонадорелін є пептидом, який через стимуляцію секреції гонадотропінів ФСГ і ЛГ стимулює сперматогенез і секрецію тестостерону у чоловіків. Інші назви гонадореліну - гонадоліберин, гонадотропін-рилізинг-гормон.

Ефект від застосування

Основним ефектом від застосування гонадореліну є збільшення вироблення тестостерону, а це, в свою чергу, покращує спортивні результати. Пептид гонадорелін природним чином сприяє виробництву власного тестостерону, який має ряд переваг перед введенням штучного тестостерону: відсутні ароматизація і набряки. Спортсмени часто вибирають саме цей пептид, а не аналоги, оскільки гонадорелін може застосовуватися на змаганнях з допінг контролем, а також допомагає якісно вийти з курсу і створювати мости між курсами.

Основні ефекти від застосування Гонадореліну:

  • збільшуються силові показники і м'язова маса;
  • підвищується сексуальна активність;
  • зменшується жирова маса.

Курс Гонадорелін і як застосовувати

Для того, щоб отримати позитивний ефект від гонадореліну, необхідно використовувати пульсуючу схему: 2 тижні прийом, потім 2 тижні відпочинку, потім знову 2 тижні прийом і повний відпочинок. Після стероїдного курсу гонадорелін є відновником статевих залоз, приводить в норму рівень тестостерону. Адже всі ми знаємо, що якщо упустити момент ПКТ, то потрапляєш в так звану «яму», внаслідок чого йде втрата м'язової маси, набраної за курс, а також неприємні побічні ефекти.

Найчастіше гонадорелін застосовують в зв'язках з стимуляторами гормону росту GHRP-2, GHRP-6, Ipamorelin, Hexarelin. Відгуки клієнтів говорять про те, що набір м'язової маси проходить трохи краще, але найголовніше це те, що помітно поліпшується щільність м'язових волокон.

Спосіб застосування:

За 1-й капсулі 3-4 рази на день.

Протипоказання

Gonadorelin протипоказаний для застосування при наявності захворювань серця, високому артеріальному тиску. З обережністю застосовувати при захворюваннях печінки і нирок.

Купити гонадорелін в капсулах Ви можете в нашому магазині з доставкою по Україні.

Кількість переглядів товару - 1780

В банці: 30 капсул по 160 мкг.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на Gonadorelin в капсулах:

Админ,

5 з 5 зірок!

Да, можно.

Дмитрий ГордонюкМан,

5 з 5 зірок!

Здравствуйте, а этот препарат можно использовать как поддержка на курсе лигандрола, админ пожалуйста ответь и надеюсь ты шаришь

Админ,

5 з 5 зірок!

Дима, капсулы запивать водой. Схемы и дозировки приема могут быть разные, в зависимости от задачи. Если это не ПКТ, то для стимуляции секреции тестостерона можно, например, использовать схему приема по 1-2 капсулы через день в течение месяца или по 1-2 капсулы в дни тренировок, или чередовать неделя прием/неделя перерыв. Крайний прием минимум за 4-6 ч до сна.

Дима,

5 з 5 зірок!

Здравствуйте, вот думаю взять у вас этот препарат и у меня много вопросов появилось, читал, что этот препарат колят, а если этот в капулах идет, то его просто водой запивать или как? Еще такой вопрос сколько принимать капсул в день и можно ли этот препарат просто пить в соло с целью повышения собственного тестостерона?

Март,

5 з 5 зірок!

Благодарю. Курсить не хочу. Попробую пожалуй сармой подтопить жиррр)) хорошо что на ваш сайт попал. Похоже вещи не пустышки по отзывам как у других)

Админ,

5 з 5 зірок!

Март, нужно смотреть по результатам анализов: если показатели ниже минимального референтного значения, то гонадорелин+кломид, если в референтном интервале, то вполне можно обойтись гонадорелином.

Март,

5 з 5 зірок!

Скажите пожалуйста, коли есть подрыв лг и фсг, можнв ли его использовать как пкт после сармсов, или же кломид всёравно нужен паралельно?

Список статей, в яких згадується даний товар: