Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Hexarelin (Гексарелін)

Hexarelin 5mg, гексарелін

Збільшити

(відгуки: 2, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
  • 379 грн.
  • 1850 грн. (по 370 грн.)
  • 3600 грн. (по 360 грн.)

Короткий опис:

Гексарелін необхідний для тих, кому потрібна потужна короткочасна секреція гормону росту. Дуже добре комбінується з іншими пептидами. Неймовірно корисний для жінок, яким необхідно збільшити рівень пролактину.

Повний опис:

Перевірити пептиди виробництва компанії "Purchasepeptideseco Pharmaceuticals, Inc." на оригінальність Ви можете на сайті https://purchasepeptideseco.com. Купуючи оригінальні пептиди, Ви можете бути впевнені в їх високій якості, безпеці для здоров'я, а також високій ефективності.

Розводити препарат настійно рекомендуємо бактерицидною водою.

Hexarelin (Гексарелін)

Hexarelin (Гексарелін) відносять до групи греліноміметиків, це означає що до складу групи входить пептид, що імітує в процесі роботи дію греліну. Пептид гексарелін безперечно є одним з найпотужніших агоністів грелінових рецепторів. Виділяє даний пептид так само той факт, що він відмінно комбінується з подібними йому стимуляторами гормону росту.

Hexarelin має такий же принцип дії як і GHRP-6, проте є більш потужним. Створює пік концентрації ГР відразу після введення, незалежно від часу доби і наявності соматостатину в крові. Потужність даного пептиду висуває його в перші ряди серед стимуляторів секреції гормону росту. Поєднання даного пептиду і PEG MGF показало колосальний ефект в плані набору сили і м'язової маси, що не під силу іншим стимуляторам гормону росту. Дуже часто спортсмени змінюють "місяць-через-місяць" GHRP-2(6) або Ipamorelin з гексареліном для того, щоб освіжити рецептори.

Гексарелін викликає більшу секрецію ГР, ніж GHRP-2 або GHRP-6, однак при цьому викликає і більше підвищення рівнів пролактину і кортизолу.

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Курс Hexarelin і як застосовувати

Дози і режим прийому.

Для досягнення найкращого ефекту рекомендується дотримуватися наступного дозування Hexarelin: 1-3 мкг на 1 кг маси тіла. Ін'єкції робляться 3 рази в день. Якщо вводити дозу менше, то буде спостерігатися слабкий підйом гормону росту в організмі, перевищення ж дози не приводить до підвищення секреції гормону росту. Після введення Hexarelin підшкірно, концентрація гормону росту різко зростає протягом тридцяти хвилин і в наступні чотири години вона знижується до вихідної. З цієї причини рекомендують робити ін'єкції з інтервалом чотири години.

Для підвищення ефективності курсу в два рази можна Hexarelin вводити разом з CJC-1295 в рівних дозах.

Не прагніть підвищувати добову дозу вище рекомендованої. Для максимальної віддачі від препарату дотримуйтеся режиму харчування, тренувань і відпочинку.

Кількість переглядів товару - 9493

Мітки: ціна гексарелін, куплю hexarelin

Сертифікат користувача (вказана ступінь очищення):

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на Hexarelin (Гексарелін):

Админ,

5 з 5 зірок!

Оба препарата относятся к одной группе пептидов GHRP и имеют одинаковый механизм действия, однако Hexarelin является более мощным стимулятором секреции гормона роста, чем GHRP-6, и не усиливает аппетит.

Дмитрий,

5 з 5 зірок!

В чем оттличие данного пептида от GHRP-6 ???

Список статей, в яких згадується даний товар: