Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Худнемо до відпустки за 3 тижні на 7-10 кг

Час летить дуже швидко, ось тільки зима не щадила нас своїми морозами, як уже спекотне літо і пора знімати теплий одяг. Кожному з нас хочеться влітку бути в прекрасній формі, щоб відчувати себе впевнено, а також, не будемо лукавити, завжди хочеться поділитися з друзями в соціальних мережах яскравими фотографіями з відпочинку, показуючи «хто тиснув, а хто, так би мовити, їв». Але, на жаль, не завжди виходить привести своє тіло до заповітних форм до настання літа або до відпустки, а бувають випадки, коли раптово запросили на урочистий захід, скажімо весілля (а адже фотографії з весілля залишаться в домашньому архіві і як би хотілося на них блищати), і необхідно терміново приводити своє тіло в «норму», в стислі терміни зробити неймовірні перетворення. Як правило, найбільш проблемні місця - це ноги і боки. І що робити, якщо хочеться надіти гарне плаття в обтяжку і не комплексувати, а відчувати себе на висоті ?! Вихід є! Від Вас потрібні дисципліна і сила волі, а інакше забувайте про плаття і приміряйте спортивний костюм.

Отже, ставимо завдання - худнемо за 3 тижні на 7-10 кг.

Завдання стоїть складне, але здійсненне, причому через 21 день тіло не тільки позбудеться від зайвої жирової тканини, а й підвищиться тонус м'язів, підвищиться енергетика, помітно покращиться настрій і підвищиться впевненість в собі і власних силах. Перш за все, необхідно привести в порядок харчування, тренування, сон.

Харчування

Для складання дієти необхідно підрахувати кількість білків і вуглеводів в їжі, яку Ви вживаєте протягом доби. Отриману суму приймаємо за базові 100%, від яких і будемо відштовхуватися.

На весь період дієти з раціону виключаємо борошняне і солодке, банани, виноград. Фрукти і овочі можна будь-які.

1-7 день - вуглеводи зі 100% зменшуємо до 70% (по 4% в день), білки відповідно додаємо до 130%. Не забувайте про те, що білки повинні бути тваринного походження (курячі грудки, м'ясо кролика, риба, сир, яйця), вуглеводи, як правило, це печена картопля, дикий рис, гречка або вівсяна каша. Що стосується салатів обмежень немає, але вони повинні бути не на майонезі.

7-14 день - вуглеводи з 70% доводимо до 50% (по 3% в день), білки з 130% доводимо до 150%. Додаємо макроелементи, які сприятимуть переварюванню білкової їжі, їх перелік можете знайти в мережі інтернет, наприклад, болгарський перець.

14-21 день - вуглеводи з 50% доводимо до 25% (3-4% в день), білки до 175%, вживаємо більше салатів.

Час прийому їжі

Не вживаємо вуглеводи пізніше, ніж за:

1-7 день - 4 години до сну.

7-14 день - 6 годин до сну.

14-21 день - 8 годин до сну.

З харчуванням в загальних рисах розібралися.

Добавки для більш швидкого зниження ваги

Застосування протеїну розписувати не будемо, залишаємо це за Вами, єдине що радимо розбавляти його не молоком, а водою, і використовувати ізоляти.

1-7 день - Cardarine (Reverol) по 2 капсули на добу + HGH Fragment 176-191 по 1000 мкг на добу + BCAA.

7-14 день - Cardarine (Reverol) по 2 капсули на добу + HGH Fragment 176-191 по 1200 мкг на добу + BCAA + в залежності від переносності дієти Melanotan-2.

14-21 день - Cardarine (Reverol) по 2 капсули на добу + HGH Fragment 176-191 по 1500 мкг на добу + BCAA + в залежності від переносності дієти Melanotan-2.

Тренування

На тренуваннях потрібна велика сила волі, вони будуть тривалими за часом і енерговитратними.

1-й день. Гарненько розігрійтеся на біговій доріжці за допомогою швидкої ходьби або бігу на протязі 10 хвилин, відновіть дихання, після чого використовуйте таку смугу перешкод: жим платформи (широка постановка ніг) на 20 повторень, потім випадами йдемо до тренажера, або ж до каремату (випадів має бути не менше 10-ти на кожну ногу), де робимо поштовхи п'ятами вгору по 15 повторень кожної ногою, потім випадами, знову ж таки не менш ніж по 10 повторень на кожну ногу, йдемо до велотренажеру. Велотренажер крутимо за такою схемою (припустимо, максимальне навантаження на велотренажері дорівнює 10): 20 секунд крутимо на навантаженні «1», 20 секунд - на «3», 20 секунд - на «5», 10 секунд - на «7», 20 секунд - на «3», 30 секунд - на «1». Після цього відпочиваємо 3-5 хвилин в залежності від вашої тренованості. Описана вище вправа називається «Коло».

Ось таких «кіл» необхідно зробити: на першому тижні - 3 рази за тренування, на другому - 5 разів і на третьому - 7 разів. Після цієї вправи ми не йдемо відпочивати ... ні, ми робимо 4-ри підходи статики з порожнім грифом: сідаємо в широкій постановці ніг паралельно підлозі і сидимо так 30-60 секунд, і так 4 підходи. Між підходами перерва 30-60 секунд, потім робимо перерву на 3 хвилини і приймаємо упор лежачи, та ж статика на 30-60 секунд, 3 підходи. Після всього цього робимо прес на і легку заминку на степпері або ж біговій доріжці.

2-й день. Кардіо у вільному ритмі 20-30 хвилин, бажано вранці. Можливо, це будуть просто прогулянки, в ідеальному випадку пробіжки.

3-й день. Кардіо вранці на 20-40 хвилин і тренування спини і рук на ваш розсуд.

4-й день. Кардіо вранці на 20-40 хвилин.

5-й день. Кругове тренування, але платформу міняємо на присідання з широкою постановкою ніг, після чого випадами йдемо на згинання та розгинання стегна, робимо кожну вправу по 20 повторень, після чого випадами йдемо до велотренажеру і проробляємо те ж, що і в 1-й день. Статика вся та ж, прес той же.

6-й і 7-й день. Прогулянки і відпочинок. По самопочуттю в 6-й день можна зробити кардіо вранці.

Сон

Для того, щоб сон був міцним і організм максимально відновлювався після тренувань, необхідно менше нервувати і більше отримувати позитивних емоцій. Відмінним способом поліпшити свій сон буде така банальна рекомендація, як вечірня прогулянка. Також не вживайте на ніч спиртні напої, чай, каву.

Худнемо до відпустки за 3 тижні

Підсумок

Пам'ятайте, що тренувальна програма дуже важка і підходить тільки здоровим людям, які не мають проблем з серцем, тиском, а також патологій з хребтом і колінними суглобами.

Через 3 тижні, даємо гарантію, Ви себе не впізнаєте.

Автор:

Кількість переглядів - 4700

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.