Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Ibutamorol (PurchasepeptidesEco) 60 капс.

Ibutamorol 60 caps

Збільшити

Ibutamorol 60 caps Ібутаморол 60 капсул
Виробник: PurchasepeptidesEco
 • 1720 грн.
 • 5100 грн. (по 1700 грн.)

Короткий опис:

Потужний стимулятор секреції ГР і ІФР-1. Збільшує м'язову масу, щільність кісток, витривалість. Прискорює метаболізм. Зменшує жирову масу. Не підвищує рівень кортизолу.

Повний опис:

Ібутаморен

Сайт виробника: www.purchasepeptideseco.com

Порція - 1 капсула

Кількість порцій - 60

Також у продажу є Ібутаморен 30 капсул.

Ibutamorol | Ібутаморол | Ibutamoren

Ibutamorol - потужний, непептидний агоніст грелінових рецепторів тривалої дії, який стимулює секрецію ГР. На сьогоднішній день є одним з найпотужніших стимуляторів секреції ГР і інсуліноподібного фактору росту (ІФР-1).

Унікальність препарату полягає в тому, що, збільшуючи секрецію декількох гормонів в організмі, включаючи ГР і ІФР-1, він не впливає на рівень кортизолу, а також, змінюючи метаболізм жирової тканини, дозволяє ефективно її зменшувати, що робить його незамінним при нарощуванні якісної м'язової маси.

Ібутаморол має таку ж дію на організм, що і ГР, але за вартістю виходить дешевше, ніж штучний ГР і є більш безпечним.

Принцип дії

Ібутаморол впливає на кілька областей мозку, які відповідають за метаболічну взаємодію. Це він робить 4-ма способами:

 • збільшує виробництво гормону GHRH (GHRH викликає посилення секреції передньою долею гіпофіза соматотропного гормону),
 • зменшує рівень соматостатину (соматостатин - це пептидний гормон, який пригнічує секрецію гормону росту),
 • сприяє сигналам GHRH в гіпофізі,
 • обмежує сигнали рецептора соматостатину.

Ефект від застосування

Дослідження дії Ібутаморола на людський організм засвідчили, що одноразовий прийом препарату в дозі 25 мг індукує середню пікову концентрацію ГР, що дорівнює 22,1 мкг/л. Більш високі дози викликають ще більш високі рівні пікової концентрації гормону росту. Ібутаморол підтримує плазмовий рівень гормону росту, завдяки чому він виробляється рівним фоном.

Збільшуючи рівень ГР, Ібутаморол збільшує м'язову масу, силу, знижує виробництво жирових відкладень. Також зменшує м'язові втрати, покращує м'язову силу і швидкість ходьби, особливо серед літніх людей, і збільшує щільність кісток. Дослідження засвідчили, що Ібутаморол покращує якість і тривалість сну, а поліпшення якості сну сприяє поліпшенню стану здоров'я. Ібутаморол також підсилює ліполіз, тому застосовується для лікування ожиріння і ускладнень, пов'язаних з ним.

Застосування препарату дозволяє збільшити рівень ІФР-1 на 39-89%. Вплив ІФР-1 на організм людини:

 • Окислення жиру (жироспалювання).
 • Збільшення сухої м'язової маси.
 • Загоєння ран.
 • Відновлення пошкоджених сухожиль, зв'язок.

Застосування Ібутаморолу в спорті

Спортсмени різних видів спорту застосовують Ібутаморол для збільшення витривалості, продуктивності, м'язової маси і спалювання жиру. Препарат близько знайомий і професійним бодібілдерам і стрімко набирає популярність серед любителів. Перевага застосування препарату полягає в тому, що даний препарат не втручається в роботу організму, не підміняє людський гормон росту штучним, а стимулює секрецію власного ГР, що тільки сприятливо позначається на організмі.

Основні ефекти від застосування Ибутаморолу:

 • Стимуляція секреції ГР.
 • Збільшення рівня ІФР-1.
 • Збільшення сухої м'язової маси.
 • Зростання силових показників.
 • Зменшення жирової тканини.
 • Збільшення щільності кісток.
 • Збільшення витривалості.
 • Прискорення метаболізму.
 • Поліпшення стану шкіри.
 • Зміцнення імунітету.
 • Поліпшення сну.
 • Поліпшення загального стану здоров'я.

Як застосовувати

Дослідження засвідчили, що ефект від дії препарату не залежить від статі, віку та інших показників людини.

Добова доза 25 мг порівняна з ін'єкційним гормоном росту. При вазі до 80-ти кг приймати по 1-й капсулі на добу на порожній шлунок перед сном (якщо вечірній прийом препарату заважає сну, то прийом слід перенести на ранок і приймати перед сніданком натщесерце). Якщо Ваша вага більше 80-ти кг, то слід додати ще одну капсулу перед сніданком (одну капсулу ввечері перед сном, другу вранці натщесерце). Тривалість стимуляції гормону росту після одноразового прийому препарату становить 8 і більше годин. Подібна тривалість секреції гормону росту дуже ефективна для стимуляції секреції інсуліноподібного фактору росту-1.

Для нарощування м'язової маси:

Препарат застосовується в комбінації з LGD-4033, LGD-3303, Ostarine, RAD-140. Тривалість курсу становить 8 тижнів. Рекомендовані схеми прийому: 5/2 (5 днів прийом/2 дні перерва) або 4/3 (прийом/перерва).

Для спалювання жирової маси:

Застосовується як "соло", так і для посиленого спалювання жирів в комбінації з Кардаріном, Реверол. Тривалість курсу становить 8 тижнів. Рекомендована схема прийому: 5/2 (5 днів прийом/2 дні перерва).

Для збільшення витривалості:

Застосовується як "соло", так і в комбінації з іншими препаратами, що збільшують витривалість. Рекомендовані схеми прийому: 5/2 (5 днів прийом/2 дні перерва) або 4/3 (прийом/перерва).

Для лікування травм і поліпшення стану здоров'я:

Для зміцнення суглобів та зв'язок, реабілітації травм приймати "соло" або у зв'язці з TB-500. Рекомендована схема прийому: щодня по 1-2 капсули на ніч.

Ібутаморол має всі переваги ГР, тому перелік позитивного впливу препарату на організм досить широкий. З усіх питань щодо застосування препарату або складання курсу звертайтеся до наших консультантів.

Чи потрібна ПКТ?

Ні.

Через який час буде видно результат?

При правильному підході до тренувального процесу, відпочинку, харчування перші результати від застосування препарату буде видно вже до кінця першого тижня. Ібутаморол є досить потужним препаратом і результатів можна досягти відчутних.

Побічні ефекти

Препарат не має побічних ефектів. Працездатність препарату відчувається за такими ознаками, як оніміння рук, пальців, млявість, невелике збільшення апетиту, які притаманні підвищеному рівню гормону росту. Також, подібно до гормону росту, ще одним досить рідкісним побічним ефектом є затримка води. Однак це можна легко вирішити за допомогою коректування дієти, а ті, у кого є досвід, можуть додатково використовувати діуретики.

Кількість переглядів товару - 1117

Кожна капсула містить:

Ibutamorol - 25 мг.

В банці 60 капсул.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.

Список статей, в яких згадується даний товар: