Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Ibutasterone (PurchasepeptidesEco) 30 капс.

Ibutasterone (Ibutamoren+Ecdysterone)

Збільшити

Ibutasterone (Ibutamoren+Ecdysterone) Ібутастерон склад
(відгуки: 18, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
 • 999 грн.
 • 2967 грн. (по 989 грн.)
 • 4895 грн. (по 979 грн.)

Короткий опис:

Перевагою даного препарату є поєднання двох інгредієнтів Ibutamoren і Ecdysterone, які, будучи потужними анаболіками, не пригнічують власний тестостерон, не мають побічних ефектів і надають корисну дію на організм. Препарат застосовується для збільшення м'язової маси, витривалості, продуктивності, силових показників, спалювання жиру, зміцнення зв'язок, суглобів і сухожиль.

Повний опис:

Виробник: PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc. (USA)

Сайт виробника: www.purchasepeptideseco.com

Переваги Ibutasterone(Ібутастерон)

Перевагою даного препарату є поєднання двох інгредієнтів Ibutamoren та Ecdysterone, які, будучи потужними анаболіками, не пригнічують власний тестостерон, не мають побічних ефектів і надають корисну дію на організм.

Ibutamoren (Ібутаморен, Ibutamorol, Nutrobal, Ібутаморол, лабораторний шифр MK-677, MK-0677 або L-163,191) - потужний непептидний агоніст грелінових рецепторів тривалої дії, який стимулює секрецію гормону росту. Є одним з найпотужніших стимуляторів секреції природного гормону росту і інсуліноподібного фактору росту (ІФР-1).

Унікальність препарату полягає в тому, що, збільшуючи секрецію декількох гормонів в організмі, включаючи гормон росту і ІФР-1, він не впливає на рівень кортизолу, а також, змінюючи метаболізм жирової тканини, дозволяє ефективно її зменшувати, що робить його незамінним при нарощуванні якісної м'язової маси.

Дослідження дії Ibutamoren на людський організм довели, що одноразовий прийом препарату в дозі 25 мг індукує середню пікову концентрацію ГР, що дорівнює 22,1 мкг/л. Більш високі дози викликають ще більш високі рівні пікової концентрації гормону росту. Ібутаморен підтримує плазмовий рівень гормону росту, завдяки чому він виробляється рівним фоном.

Збільшуючи рівень гормону росту, Ібутаморен збільшує м'язову масу, силу, знижує виробництво жирових відкладень. Також зменшує м'язові втрати, покращує м'язову силу і швидкість ходьби, особливо серед літніх людей, і збільшує щільність кісток.

Застосування препарату дозволяє збільшити рівень ІФР-1 на 39-89%.

Більш детально ознайомитися з даним препаратом Ви можете перейшовши за посиланням.

Ecdysterone (20-Hydroxyecdysone, 20E, Екдистерон) - один з найбільш вивчених екдистероїдів. Екдистероїди - це андрогенні стероїдні гормони комах, які містять стероїдний ланцюг і мають структурну схожість з тестостероном.

20-Hydroxyecdysone є найбільш ефективною формою екдистероїдів для застосування людиною і дозволяє нарощувати м'язову масу. За анаболічним індексом можна порівняти з ААС. Не є стимулятором і не має гормональної активності.

Перевага екдистероїдів перед класичними анаболічними андрогенними стероїдами полягає в тому, що вони, маючи анаболічні властивості, не проявляють андрогенних ефектів. Крім впливу на ріст м'язової маси, екдистероїди знижують рівень холестерину, пригнічують утворення глюкози в печінці, отже знижують рівень цукру в крові, збільшують синтез білка, надають захисну дію на нервову тканину.

Порівняння екдистерону з анаболічними андрогенними стероїдами та S-1

На малюнку наведені результати досліджень впливу на синтез скорочувальних білків екдистерону, анаболічних андрогенних стероїдів і SARM, де EDD - Estra-diene-dione, MD - Metadianone, S-1 - селективний модулятор андрогенних рецепторів, також відомий як MK-2866 або Ostarine, Ecdy - Ecdysterone. З малюнка видно, що екдистерон продемонстрував більш високу активність.

У проведених Сімакіним С.Ю. дослідженнях поєднання Ecdysterone з білковою дієтою були отримані позитивні результати: випробовувані в середньому набрали 3% сухої м'язової маси і знизили жирові відкладення на 18%. В ході досліджень спортсмени (легкоатлети-бігуни на середню дистанцію) протягом 20 днів приймали по 5 мг екдистена 3 рази в день. Таким чином навіть невелика доза екдистерону показала досить високий результат. (Джерело: Сімакін С.Ю., Панюшкін В.В., Португалов С.Н., Костіна Л.В., Мартиросов Є.Г. Комбіноване застосування препарату Екдистен і продукту «Бадьорість» при підготовці в циклічних видах спорту / Науково-спортивний вісник. М .: Фізкультура і спорт. 1988. с. 29-31.).

Виходячи з даних численних досліджень, було встановлено, що добова пероральна доза 5 мг на 1 кг ваги спортсмена є досить ефективною для збільшення м'язової маси (наприклад, для спортсмена вагою 80 кг добова доза екдистерону дорівнює 400 мг). При дозуванні 10 мг/кг спостерігається потужний ефект спалювання жиру.

Принцип дії Ibutasterone

 • збільшує секрецію гормону GHRH (GHRH викликає посилення секреції передньою долею гіпофіза соматотропного гормону),
 • зменшує рівень соматостатину (соматостатин - це пептидний гормон, який пригнічує секрецію гормону росту),
 • сприяє сигналам GHRH в гіпофізі,
 • обмежує сигнали рецептора соматостатину,
 • збільшує синтез білка,
 • запобігає розпаду білка,
 • підсилює ліпідний обмін,
 • стабілізує рівень цукру в крові,
 • підсилює надходження білка і глікогену в м'язи,
 • збільшує рівень вільного тестостерону шляхом витіснення його зі зв'язку з SHBG.

Застосування Ibutasterone в спорті

Препарат застосовується для збільшення витривалості, продуктивності, м'язової маси, силових показників, прискорення ліпідного обміну, спалювання жиру, зміцнення зв'язок, суглобів і сухожиль. Антикатаболічні властивості Ecdysterone дозволяють застосовувати даний препарат на ПКТ після стероїдних курсів для зменшення "відкату" і швидшого відновлення рівня власних гормонів.

Основні ефекти від застосування Ibutasterone:

 • Стимуляція секреції гормону росту.
 • Збільшення рівня ІФР-1.
 • Збільшення "сухої" м'язової маси - анаболічний ефект.
 • Запобігання втрати м'язової маси - антикатаболічний ефект.
 • Зменшення жирової маси.
 • Збільшення сили і витривалості.
 • Відновлення пошкоджених сухожиль, зв'язок.
 • Збільшення щільності кісток.
 • Прискорення метаболізму.
 • Поліпшення стану шкіри.
 • Зміцнення імунітету.
 • Поліпшення сну.
 • Поліпшення загального стану здоров'я.

Курс Ibutasterone і як застосовувати

Дослідження довели, що ефект від дії препарату не залежить від статі, віку та інших показників людини.

Тривалість стимуляції гормону росту після одноразового прийому Ibutamoren становить 8 і більше годин. Подібна тривалість вироблення гормону росту дуже ефективна для стимуляції вироблення інсуліноподібного фактору росту-1 .

Період напіврозпаду Ecdysterone становить 8-9 год.

Для нарощування м'язової маси:

Добова доза становить:

- 1 капсула для спортсменів вагою до 80 кг. Приймати на порожній шлунок перед сном (якщо вечірній прийом препарату заважає сну, то прийом слід перенести на ранок і приймати перед сніданком натщесерце). Тривалість курсу становить 8-10 тижнів.

- 2 капсули для спортсменів вагою понад 80 кг (одну капсулу ввечері перед сном, другу вранці натщесерце). Тривалість курсу становить 8-10 тижнів.

Для досягнення високих результатів необхідно збільшити добове споживання білків (мінімум 3 г на 1 кг маси тіла), вживати достатню кількість калорій, а також застосовувати інтенсивний тренінг з великими вагами.

Для спалювання жирової маси:

Добова доза становить 2-4 капсули протягом 6-8 тижнів.

Для збільшення витривалості:

Добова доза становить 1-2 капсули протягом 8-10 тижнів.

Для лікування травм і поліпшення стану здоров'я:

По 1-й капсулі на добу. Для досягнення кращого результату рекомендується застосовувати з TB-500.

З усіх питань щодо застосування препарату або складання курсу звертайтеся до наших консультантів.

Чи потрібна ПКТ (післякурсова терапія)?

Ні.

Чи можуть жінки використовувати даний комплекс препаратів?

Так.

З якими SARMs і пептидами поєднується

Застосування Ibutasterone можливо як "соло", так і в поєднанні з іншими препаратами. Список найбільш популярних комбінацій наводиться на цій сторінці у розділі "Комплекти". Індивідуальну схему прийому Вам допоможе скласти наш консультант.

Через скільки часу буде видно результат?

При правильному підході до тренувального процесу, відпочинку, харчування перші результати від застосування препарату буде видно вже до кінця першого тижня.

Побічні ефекти

Ibutamoren не має побічних ефектів. Працездатність Ibutamoren відчувається за такими ознаками, як оніміння рук, пальців, млявість, невелике збільшення апетиту, які притаманні підвищеному рівню гормону росту. Також, подібно до гормону росту, ще одним досить рідкісним побічним ефектом є затримка води. Однак це можна легко вирішити за допомогою коректування дієти, а ті, у кого є досвід, можуть додатково використовувати діуретики.

В ході досліджень Ecdysterone було виявлено, що при добовому дозуванні 200 мг у випробуваних чоловіків не спостерігалося зв'язування екдистерону з рецепторами андрогенів, отже, екдистерон не активує рецептори андрогенів. Токсична дія на організм проявляється при добовому дозуванні 6,4 г/кг ваги. Екдистерон не пригнічує продукцію власного тестостерону і не впливає на рівень інших гормонів.

Фото товару

Склад препарату

Спосіб застосування

Кількість переглядів товару - 8651

Кожна капсула містить:

MK-677 - 7 мг.

20-Hydroxyecdysone - 400 мг.

В банці 30 капсул.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на Ibutasterone (PurchasepeptidesEco) 30 капс.:

Бодибилдер777,

5 з 5 зірок!

Люблю этот преп на ПКТ использовать!

Валерон,

5 з 5 зірок!

Использовал при наборе, задача стояла сухарь и не подавить свой тест. По препу вопросов нет, все работает. Да, пусть не +10 кг за месяц, а 2-3 кг, но качество и свой тест не на ободах.

Дима,

5 з 5 зірок!

Использую ибутастерон+кардерин+остарин, спорт - кросфит. Лучшей связки, включая связки АС, у меня не было, рекомендую всем функциональным видам спорта!!!

Igor,

5 з 5 зірок!

День добрый. В препарате Ibutamoren, который продается отдельно, дозировка 25 мг в одной таблетке и рекомендуется 2 табл, то есть 50мг в день для людей 80+ кг. В этом препарате (Ibutasterone) вещества ибутаморен всего 7мг. Даже двойная дозировка даст смешные 14мг. Внимание, вопрос - почему, в таком случае, админ рекомендует придерживаться схемы 5+2, и какой вообще толк от 14мг ибутаморена в день?

Егор,

5 з 5 зірок!

Пил ибутастерон+добавил к нему кардарин,занимаюсь кроссфитом, все показатели взлетели просто, связка бомбезная!!! На тренировке не заливает, мышцы не забиваются, по себе заметил что стал плотнее, суше

DJ Kach,

5 з 5 зірок!

Кто занимается кроссфитом или функционалкой, кто хочет быть жесткий, добавляйте к этому препу кардерин и вы добьетесь чего хотите. Я это ощутил на себе. Первое что чувствуется - либидо (это просто разрыв), силовые идут вверх, выносливость, появляется устойчивое желание тренироваться как минимум в 2 раза больше и дольше. В общем я более чем доволен, ребята не зря вас порекомендовали, ловите 5+.

Виктория,

5 з 5 зірок!

Елена, пила капсулы каждый день по 2 шт. 6 недель

Елена,

5 з 5 зірок!

Виктория, а в какой дозировке Вы пили и сколько по времени? По схеме или каждый день? У меня даже LGD 3303 и остарин не давали сбоев.

Виктория,

5 з 5 зірок!

Пробывала разные сармы, но этот на меня сработал наиболее мощно! Я выступающая спортсменка по жиму, прилив сил сумасшедший, но сбила цикл. Может это у меня так, а может это не совсем женский сарм

Админ,

5 з 5 зірок!

Артем, исходя из практики, лучшей схемой применения данного препарата является схема 5 через 2.

Руслан,

5 з 5 зірок!

Ответьте на отзыв Артёма. Какое Ваше мнение?

Артём,

5 з 5 зірок!

Известно, что ibutamoren рекомендуется принимать 4 через 4 дня, чтобы не возникала резистентность. При каждодневном приеме MK-677 реакция стимуляции ГР ослабевает уже на 4 день. Через неделю выработка ГР в ответ на прием МК-677 почти полностью прекращается и это можно рассматривать как основной минус данного препарата. Источник: https://sportwiki.to/%D0%98%D0%B1%D1%83%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD В связи с этим вопрос - какие рекомендации по частоте приема ибутастерона?

Димон,

5 з 5 зірок!

Почувствовал реальную работу начиная от 3-х капсул в день. Тренировки стали интенсивнее, сила растет и что еще ощутил - либидо зашкаливает.

Iron,

5 з 5 зірок!

Попробовал. Микс очень даже зашел. Большим плюсом для меня было то, что он не держит воду.

Петр,

5 з 5 зірок!

Использовал этот sarm и добавил кнему кардарин. Результатом доволен, и никакой фармы не нужно. Добавил в сухой массе, снизу живота заметно ушел жир, энергии на тренировке куча. Не знаю как себя покажет данная связка, если курс повторить через месяц-полтора.

Димон,

5 з 5 зірок!

Во время подготовки к соревнованиям по кикбоксу (конкретизировать не буду) активно использовал этот преп. Скажу что полностью устраивает и подходит. Большой плюс в том, что не заливает водой. Имхо нормальная рабочая дозировка начинается с 2-х капсул, то есть 2-3 капсулы в сутки это норма.

Влад,

5 з 5 зірок!

Игорь, экдистерон даёт результат в высокой дозировке. Дозировка 400 мг в сутки достаточно высокая. Я применял 200 мг и мне хватало, а 400 это мощно. Что даёт сочетание с ибутамореном интересно, тем более я с ибутамореном не знаком и вообще сармы еще не использовал, вот как раз изучаю.

Игорь,

5 з 5 зірок!

Интересный микс, кто-то покупал? отпишитесь по результатам

Список статей, в яких згадується даний товар: