Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Відгуки про магазин

 • Екатерина

  16.06.2020
  Львов

  Брала Кардарин. За 4 недели минус 7 кг. К пляжу готова)) Спасибо за грамотную консультацию

 • Артём

  08.06.2020
  Вишневое

  Спасибо вам! Брал капсулы TB-500 для восстановления после травмы мениска и операции... Всё супер, помогло, уже тренируюсь. Скоро и сармс буду заказывать. Еще раз, спасибо вам большое!

Останні коментарі

 • Меланотан 2 (МТ-II) (10 мг)

  Елена

  05.09.2021

  5 з 5 зірок!

  Меланотан справляется с поставленной задачей неплохо. Загорается легко и относительно быстро. И это все. Кто рассчитывает на такой приятный «побочный эффект» как потеря аппетита, то я вас разочарую. ...

 • PT-141 (Бремеланотід)

  Админ

  29.07.2021

  5 з 5 зірок!

  Данные пептиды получены путем лиофилизации (лиофильной сушки) и хранятся на складе в холодильных камерах при температуре +5 С, что обеспечивает их стабильность до 2-х лет. Краткосрочное воздействие температуры +30...

 • PT-141 (Бремеланотід)

  Maksim

  27.07.2021

  1 з 5 зірок!

  Эффект ноль. То ли пертид не рабочий, то ли условия хранения нарушены и из-за этого потеряны свойства пептида. На улице +30, прислали без аккумулятора холода, хотя пептид должен храниться...

 • Болять коліна після тренування. Що робити?

  Мархабо

  19.12.2020

  5 з 5 зірок!

  Мне 13 лет, после приседаний у меня болят колени, если я опять начинаю заниматься приседаниями. Но у меня нет проблем с ожирением. Я остановила нагрузки, теперь боль пройдет???

 • Як збільшити зріст після 20 років

  Админ

  03.12.2020

  5 з 5 зірок!

  Определите по рентгену открыты или закрыты зоны роста и, пользуясь рекомендациями в статье, работайте над увеличением роста.

Інформація про нові партії пептидів виробництва PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc.

Шановні клієнти та відвідувачі нашого магазину!

Дуже часто Ви задаєте питання з приводу перевірки якості пептидів, як не купити підробку і як перевірити, що препарат оригінальний. Це дуже правильні питання, оскільки почастішали випадки підробки популярних в нашій країні пептидів виробництва компанії "PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc.". Спочатку продукція компанії мала фірмовий відбиток на флаконі, унікальні наклейку на флаконах і упаковку. Однак, як виявилося, цього недостатньо для захисту від підробки, тому нові партії товару отримали новий дизайн, а саме: наклейка на флаконі стала прозорою, упаковка з пептидами стала ламінованою і має пломбу, всередині упаковки Ви можете побачити 5-ти значний код. Перевірити оригінальність пептиду за кодом Ви можете на сайті компанії http://www.purchasepeptideseco.com.

Якщо при перевірці на оригінальність виявилося що у Вас підробка, то Ви можете про це повідомити як на сайті виробника, так і зателефонувати або написати менеджерам нашого магазину. Наш магазин є офіційним дилером компанії "PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc." і відповідає за якість поширюваної продукції компанії на території України.

пептиди PurchasepeptidesEcoНа цей час ми продаємо пептиди тільки компанії "PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc.", оскільки тільки продукція даної компанії має високу якість, що підтверджується численними відгуками наших покупців. Пептиди інших виробників ми не реалізуємо в силу падіння якості продукції. Ми не йдемо на обман покупців і не хочемо псувати собі репутацію, продаючи "пустушку" за низькою ціною. Даний шлях приведе до розчарування в пептидах. Ще раз хочемо підкреслити, що оригінальні пептиди, що містять належну кількість діючої речовини, показують відмінні результати.

Перевірка по унікальним кодам, безсумнівно, є кроком вперед у боротьбі з підробленими неякісними продуктами. Наш магазин завжди ставив собі за мету продавати тільки якісний продукт як для любителів, так і професійних спортсменів.

Пишіть відгуки, діліться досвідом, будемо дуже вдячні!пептиди PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc.

Кількість переглядів - 5402

18.08.2016