Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Як накачати грудні м'язи? ТОП-5 вправ

(відгуки: 2, оцінка 5.0/5)

Хоча б раз у житті Ви задавалися питанням "як накачати грудні м'язи?". Існує більше 84-х вправ на підвищення грудного потенціалу, однак які з них є максимально ефективними? Які спортивні добавки необхідно використовувати в своєму раціоні для досягнення швидкого і головне нешкідливого ефекту для здоров'я?

Отже, розглянемо 5 найкращих вправ, спрямованих на максимальне зростання м'язів грудного відділу.

1. Жим штанги лежачи

Ця вправа є найбільш ефективною для приросту м'язів грудного відділу і вважається золотим стандартом, спрямованим на підвищення грудного потенціалу. Виконуючи цю вправу, дуже важливо відчувати як працює ліва половина і права половина грудей. Розуміючи як скорочуються м'язи, Ви зможете досягти максимального ефекту від виконуваних вправ.

Кілька корисних рекомендацій по виконанню жиму штанги лежачи:

  • Відстань між хватом має бути приблизно 60 см.
  • Штанга не повинна лежати в долоні занадто високо.
  • Лопатки повинні бути зведені разом і притиснуті до лави.
  • Штанга повинна знаходитись на рівні лінії Ваших очей.
  • Груди повинні бути виставлені вперед, це дозволить збільшити амплітуду Ваших рухів.
  • Ноги повинні перебувати на рівні колін, а п'яти не повинні відриватися від підлоги при вижиманні штанги.

2. Жим гантелей в положенні лежачи

Гантелі контролювати важче в порівнянні зі штангою, саме завдяки цьому жим гантелей в положенні лежачи є не менш ефективним в порівнянні з жимом штанги в положенні лежачи. При виконанні цієї вправи кожна сторона тіла працює незалежно одна від одної, що дозволяє виконувати більш тривалий діапазон рухів. У разі, якщо Ваша вага при виконанні жиму штанги лежачи зупинилася і Ви не можете її підвищити, жим гантелей може стати чудовою альтернативою для проработки грудного відділу.

Однак, не варто поєднувати ці дві вправи, оскільки завдяки дослідженням з проведенням ЕМГ аналізу було доведено, що активація м'язів при виконанні цих вправ є ідентичною.

3. Віджимання на брусах

Ключовою особливістю цієї вправи є задіяння різних м'язових груп. При виконанні вправи навантаження розподіляється між грудним відділом, спиною, руками і абдомінальними черевними м'язами.

Наші рекомендації до виконання цієї вправи:

  • Для досягнення максимальної ефективності опускатися необхідно повільно.
  • Лікті повинні бути розведені в сторони, не варто наближати їх до ребер.
  • Для ефективного опрацювання грудного відділу опускатися необхідно максимально глибоко до того моменту, поки кисті рук не досягнуть нижнього грудного відділу.
  • При досягненні максимальної амплітуди необхідно використовувати обтяження.

4. Зведення рук на блоці (кросовери)

Дана вправа дозволяє максимально задіяти внутрішню і нижню частину грудей. Зведення рук на блоці є повною альтернативою розведенню рук з гантелями, але при цьому є більш ефективною, завдяки більш високому рівню м'язових скорочень. При виконанні даної вправи поліпшується розтяжка і підвищується амплітуда рухів.

5. Віджимання від підлоги

Віджимання від підлоги є однією з класичних вправ і також ефективно задіює грудні м'язи, м'язи рук і абдомінальні черевні м'язи. Однак, для максимального залучення грудної м'язової групи, віджимання необхідно виконувати з широко розставленими долонями, опускаючись до того моменту, поки груди не торкнуться підлоги. Для виконання цієї вправи може використовуватися будь-яка зручна височина - це збільшить амплітуду Ваших рухів і підвищить їх ефективність.

5 кращих вправ для проробки грудних м'язів

Виконуючи ці нескладні вправи, Ви не тільки отримаєте вичерпну відповідь на питання "як накачати грудні м'язи", а й будете приємно здивовані Вашим вихідним результатом.

Багато хто з професійних атлетів використовує в своєму арсеналі пептидні сполуки для прискореного досягнення своєї мети при роботі на грудний потенціал. Наш інтернет-магазин рекомендує використовувати такі комбінації пептидів, як: GHRP-2 + CJC-1295, Ipamorelin + CJC-1295. Саме ці комбінації стануть найкращим методом для зростання сильного і рельєфного грудного відділу.

Автор:

Кількість переглядів - 1792

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Отзывы:

Ден, 09.04.2019

5 з 5 зірок!

Мои любимые рабочие упражнения для прокачки груди дома:
1. Отжимания от пола 4подхода*4упражнения за подход*10отжиманий (один подход без перерыва делаем: 10 раз руки на ширине плеч, 10 раз широкая постановка рук, 10 раз узкая постановка рук, 10 раз медленно на ширине плеч. Перерыв 1 мин. и следующий подход.)
2. Разведение рук с гантелями лежа на скамье 3*15 (между подходами 40 сек.)

Боец, 25.03.2019

5 з 5 зірок!

Так и есть, этих упражнений мне хватило дома нормально прокачать грудь, а больше мне и не нужно!