Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Як збільшити м'язи

Гарна і струнка фігура дозволить заявити всьому світу про те, що Ви сильні, молоді та підтягнуті. Ну і, звичайно ж, не варто забувати, що сильне тіло не тільки гарно виглядає, але і дає можливість виконувати надскладні вправи і може Вас значно виручити в різних життєвих ситуаціях.

Ми постараємося скласти для Вас невелику схему, яка дасть відповідь на питання "як збільшити м'язи?". Нижче ми постараємося привести деякі рекомендації з побудови м'язової маси і спеціальним добавкам, які дозволять Вам значно поліпшити і прискорити цей процес.

1. Тренувати м'язи однієї групи необхідно не більше ніж один або два рази на тиждень

Багато людей вважають, що щоденні тренування будь-якої групи м'язів дозволять не тільки прискорити, але і поліпшити результат. Однак це є абсолютним міфом, оскільки м'язова маса здатна збільшуватися тільки в стані спокою. Якщо Ваші м'язи не будуть відпочивати, незабаром це призведе до швидкого перетренування, і Ваш організм почне використовувати Ваші м'язи в якості основного джерела енергії. Тому тренувати м'язи певної групи необхідно виключно один або два рази на тиждень для досягнення ефективного результату.

2. Короткі, але інтенсивні тренування

Тренування однієї групи м'язів не повинно перевищувати 30 хвилин. Саме з цієї причини ми і тренуємо наші м'язи тільки 2 рази на тиждень. Наприклад, руйнування м'язових волокон рук відбувається значно швидше, ніж руйнування інших м'язових тканин в нашому тілі. Саме в цьому випадку ми не рекомендуємо тренувати дану групу м'язів понад півгодини. Посилені тренування цієї м'язової групи можуть привести до їх швидкого пошкодження, що є небажаним моментом для досягнення якісного результату. Короткі, але інтенсивні тренування, є найкращим способом для прискореного приросту м'язової маси.

3. Прагніть до збільшення Ваших робочих ваг

Намагайтеся збільшувати Ваші ваги, але ні в якому разі не варто відразу кидатися в зал і намагатися працювати з максимально можливою вагою. Ваша робоча вага повинна збільшуватися поступово, але не стояти на місці. Ви можете підвищувати ваги як вам буде завгодно і не обов'язково намагатися додати на кожному тренуванні по +5 кг, що при роботі з великими вагами стане величезною проблемою, підвищуйте ваші ваги поступово. Кожен професійний атлет і навіть багато хто з завзятих любителів визнають, що м'язи можна накачати і маленькою вагою, але ваги завжди повинні рости, інакше тренування не будуть мати абсолютно ніякого сенсу.

4. Опрацьовуйте кожну вправу більш ретельно

Намагайтеся працювати не на швидкість, а на якість і результат. Отримуйте максимальну вигоду для Ваших м'язів після кожного тренування. Кожна вправа має виконуватися чітко і повільно. Під час виконання вправи Ви повинні зрозуміти і відчути як скорочується тий чи інший м'яз. Саме цей метод стане для Вас ключовим в процесі нарощування м'язової маси і значно заощадить Ваш час, дозволяючи максимально поліпшити Ваш результат.

5. Намагайтеся працювати з усіма групами м'язів, а не тільки з однією

Ні для кого не секрет, що серед ліфтерів ходить думка про те, що хлопців з гарненько накачаним верхом і худою талією і ногами називають "хатинкою". Не варто закидати інші групи м'язів і працювати тільки з однієї м'язової групою. Намагайтеся чергувати Ваші тренування і дозволяти іншим групам м'язів відпочити, оскільки, як уже було згадано вище, м'язи активно ростуть саме під час відпочинку. Не варто концентруватися на одній м'язової групі, наберіться терпіння і будьте впевнені, що від відстаючих частин не залишиться і сліду.

Також звертаємо Вашу увагу, що додатковою і важливою відповіддю на питання "як збільшити м'язи?" є правильне харчування і якісні спортивні добавки, які значно прискорюють процес і поліпшать вихідний результат.

як збільшити м'язи

Для нарощування активної м'язової маси слід, наприклад, використовувати добавки групи SARMs (селективні модулятори андрогенних рецепторів). Дані препарати селективно впливають на м'язові тканини, що дозволяє уникнути багатьох небажаних ефектів, ніж, наприклад, при застосуванні ААС. Для нарощування м'язової маси використовуються такі SARMs як RAD140 (унікальна і єдина добавка в своєму роді, про її високу ефективність Ви можете прочитати в нашій статті "RAD140 - вибухова міць"), Ligandrol (один з найпотужніших препаратів для прискореного приросту сухої м'язової маси), а також абсолютно нова, але не менш результативна добавка - Ibutamoren (кращий стимулятор природного гормону росту). Крім цього варто відзначити, що ці препарати не викликають абсолютно ніяких побічних ефектів і по ефективності своєї дії є повною альтернативою анаболічним стероїдам.

При дотриманні наших рекомендацій швидкий результат не змусить Вас довго чекати. Ефективні спортивні добавки і вірна схема тренувань є єдиною вірною дорогою до успіху і високих результатів.

Автор:

Кількість переглядів - 2675

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.