Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Як схуднути. Ефективні препарати та дієти

Багато людей рано чи пізно задаються питанням "як схуднути?", намагаючись знайти інформацію в інтернеті або спитавши ради знайомих, які як правило вже перепробували всі можливі засоби і методи. Інтернет і телебачення рясніють рекламними роликами із зображенням здорових, сильних, рельєфних і красивих тіл і рекламою продукту, який обіцяє Вам атлетичне тіло за рекордно короткий проміжок часу. Найчастіше такі препарати не завжди виявляються дійсно ефективними і вже тим більше безпечними для Вашого здоров'я.

Щоб мати гарне і атлетичне тіло, безумовно, необхідно займатися спортом і стежити за своєю фігурою, але і без спеціалізованих добавок обійтися на превеликий жаль теж не вийде. В якості спеціальних добавок до харчування можна використовувати будь-які речовини, які сприятимуть активному зниженню підшкірного жиру. Наприклад, для ефективного схуднення можна застосовувати такі добавки, як пептиди (це перш за все такий препарат як HGH Fragment 176-19), SARMs (Cardarine, Reverol - ці препарати селективно впливають на рецептори організму, не мають побічних ефектів і мають високу результативність в плані спалювання жирової тканини), а також спортивне харчування, яке не дає сильного ефекту, але також застосовується для схуднення (це різні добавки, BCAA і так далі). Але не варто і забувати про таку головною річ, як дієта. Найвідомішими з дієт, існуючих на сьогоднішній день, є такі ефективні дієти, як білково-вуглеводне чергування і низьковуглеводна дієта.

препарати для схуднення - HGH Fragment 176-191, Reverol, Cardarine

Білково-вуглеводне чергування - одна з найвідоміших дієт, яка широко використовується багатьма спортсменами при підготовці до змагань і також багатьма знаменитостями для підтримки тіла у відмінній фізичній формі. У спорті ця дієта, як правило, використовується "на сушці", коли основним завданням є зниження жирового прошарку з максимальним збереженням набраної м'язової маси. Принцип дієти заснований в чергуванні прийому вуглеводів в так звані "високовуглеводні, середньовуглеводні і маловуглеводні дні". Така дієта однозначно допоможе схуднути.

Низьковуглеводна дієта - досить популярна дієта, яку також використовують багато зірок і чемпіони різних видів спорту для схуднення. Особливу популярність така дієта заслужила завдяки скороченню вуглеводів і підвищенню вмісту білків при прийомі їжі.

Але для того, щоб дієта була дійсно ефективною і, звичайно ж, не могла погіршити стан Вашого здоров'я, така дієта повинна складатися професіоналом: тренером або дієтологом. Для складання результативного плану харчування Ви також можете звернутися до менеджерів-консультантів нашого інтернет-магазину, які мають знання в професійному спорті і дадуть найбільш повну відповідь на питання "як схуднути".

Не рекомендується використовувати такі види дієт, як кето-дієта. Така дієта заснована на повному скасуванні вуглеводів, що може привести не тільки до різкого погіршення самопочуття, а й до розвитку різних хвороб. Вуглеводи є одним з джерел енергії, тому повна відмова від них може призвести до незворотніх наслідків.

Варто також згадати такі важливі процеси, як аеробний і анаеробний. При аеробному процесі споживання організмом кисню значно збільшується, а, як відомо, саме кисень бере участь у процесі розщеплення жирів. У випадку з анаеробним процесом, який спрямований на приріст м'язової маси, але також бере участь у розщепленні жирів, ситуація трохи інша, за участю анаеробного процесу розщеплення жирів протікає без участі кисню.

Більшість жироспалювачів, які пропонуються на ринку нашої країни, мають чималу кількість побічних ефектів, оскільки до складу таких речовин може входити кофеїн, через дію якого може підвищуватися кров'яний тиск, що може негативно відбитися на Вашому здоров'ї. Деякі з таких жироспалювачів можуть підвищувати рівень цукру в крові, впливаючи на процеси обміну речовин і погіршуючи роботу серця. В цьому випадку ми рекомендуємо тільки перевірені жироспалювачі, такі як HGH Frag 176-191 - краще пептидне сполучення для активного спалювання жиру, яке не має побічних ефектів, Кардарін і, звичайно ж, Реверол - найефективніші добавки серії SARMs для зменшення жирового прошарку, які не мають аналогів на сьогоднішній день.

Звичайно ж, існує маса різних способів, які призводять до зниження кількості підшкірного жиру, але основним моментом, який необхідно враховувати при зниженні ваги - це зворотній ефект. Як правило, після відміни якого-небудь з жироспалювачів, Ви можете знову почати набирати у вазі. В цьому випадку рекомендується грунтовно підходити до вирішення таких питань, щоб уникнути проблем зі здоров'ям і значно заощадити свій час, сили і нерви. Вибираючи якісні спортивні добавки, Ви не тільки зможете знизити жировий прошарок, а й будете гарантовано захищені від небажаного зворотнього ефекту і будь-яких негативних впливів на стан Вашого здоров'я.

Звернувшись в інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua, Ви зможете отримати професійну експертну консультацію з такого питання як "Як схуднути?" з обов'язковим індивідуальним підбором плану харчування, а також придбати результативні методи, які будуть сприяти більш прискореному досягненню поставленої мети.

Автор:

Кількість переглядів - 2751

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.