Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Як змінити себе, щоб стати успішним?

Кожен з нас прагне досягти великих висот у кар'єрі і фінансовому становищі, бути здоровим, міцним, впевненим, мати міцну сім'ю, бути авторитетом для своїх дітей, любити і бути коханим і це закладено в природі людини. Але не кожному це вдається, і не завжди причина криється в здібностях людини, його оточенні, стартовому фінансовому становищі - найчастіше провиною є неправильна розстановка пріоритетів, неправильний спосіб життя, погані звички, лінь, невпевненість, песимізм, надія на когось, хто зробить наше життя кращим, і ще безліч причин. У цій статті розглянемо вплив спорту на життя людини, і як він допомагає впорядкувати наш розум, стати сильними духовно і фізично, домогтися фінансових вершин.

Існує безліч причин, через які люди приходять в спортивний зал, і одна з найпоширеніших - це невпевненість у власних силах і відсутність віри в себе. Але, як показує практика, через короткий проміжок часу, частина відвідувачів залу відсіюється, а частина залишається, причому, як правило, це люди не завжди обдаровані фізично, але не ледачі, наполегливі, які бажають змінити себе, стати на шлях віри у власні сили.

Регулярне відвідування тренажерного залу вимагає від людини самодисципліни, організації свого робочого і особистого часу, правильного харчування. По мірі занять починає формуватися спортивний характер, причому незалежно від віку, хоч в 20, хоч в 50 років, людина починає розкривати свій потенціал, і ми зараз говоримо не про м'язові обсяги або жироспалювання, не про якісь спортивні навички, хоча вони і підстьобують процес розвитку себе як особистості і ... як не дивно, людина стає на шлях потенційного мільйонера. Не вірите? Добре, давайте згадаємо цитату Рея Крока, засновника корпорації «McDonald's», - «пробивайся вперед: ніщо на світі не замінить наполегливості. Її не замінить талант - немає нічого звичнішого талановитих невдах. Її не замінить геніальність - нереалізований геній вже став притчею во язицах. Її не замінить добра освіта - світ сповнений освічених ізгоїв. Всемогутні лише наполегливість і завзятість.». Нічого Вам це не нагадує? Ви можете запитати: чому ж тоді не всі професійні бодібілдери мільйонери або настільки ж успішні? - і це буде закономірне питання. Відповідь дуже проста - спорт дає нам такі риси характеру як наполегливість, вміння досягати мети будь-якою ціною, підвищує працездатність, дисциплінує.

Людина лише тоді чогось досягає, коли вона вірить в свої сили

Але для досягнення високих цілей недостатньо «багато працювати», потрібно багато працювати в правильному напрямку. Наведемо приклад, щоб було зрозуміло, про що йде мова: «Одного разу в однієї людини зламалася машина, вона перестала їхати, і, замість того, щоб її лагодити, він прив'язав до машини кота, з надією на те, що кіт, приклавши багато зусиль , призведе авто в рух, але, з природних причин, цього не сталося, як би кіт не намагався». Мораль зрозуміла, але, виходячи з цього, також виникає питання «як знайти той шлях, то напрямок, в якому потрібно розібратися, в якому потрібно прикладати зусилля і багато працювати». Ніякі бізнес-тренери Вас цьому не навчать, не викидайте гроші «на вітер», Вам всього лише потрібно навчитися чути себе, а для того, щоб це відбувалося, потрібно бути міцним психічно і фізично. І тут працюють все ті ж принципи тренувань: хочете результат - підвищуйте самодисципліну, тренуйтеся хоча б 30 хвилин в день (підвищуйте в першу чергу якість тренування, а не його тривалість), але в один і той же час, не шукайте для себе відмовок для того, щоб пропустити їх, налаштуйте харчування і намагайтеся харчуватися в один і той же час (харчування має бути збалансованим), не зациклюйтеся на одних тренуваннях, медитуйте, вмійте правильно відпочивати, вчасно акцентувати увагу на речах, які, на вашу думку, Вам знадобляться , а також будьте пунктуальними. Ставте перед собою найвищі цілі, але не забувайте, що, щоб до них прийти, потрібно щодня викладатися, і сам цей процес повинен приносити Вам найвище задоволення.

Як максимально ефективно використовувати час в тренажерному залі і як домогтися поставлених цілей, не будучи "мешканцем" тренажерного залу, ми розповімо в наступній статті блогу.

Автор:

Кількість переглядів - 1357

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.