Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Як утримати вагу після схуднення?

Нарешті ваги радують довгоочікуваними цифрами, а фігура здобула привабливі, підтягнуті форми. У такі моменти почуття ейфорії і захвату не знає кордонів. Але тепер з'являється головне питання - як утримати вагу після схуднення? Як зробити так, щоб зайві кілограми не повернулися? Адже все це коштувало великих зусиль і сили волі. І в такому режимі дуже важко весь час перебувати, все-таки є життя і поза спортом, елементарно є свята, на яких хочеться хоч і рідко, але побалувати себе чимось «шкідливим». Наведемо практичні поради як завжди перебувати в прекрасній фізичній формі.

1. Регулярні заняття спортом, не обов'язково якимось певним. Якщо ви часто буваєте у відрядженнях, беріть з собою еспандери, пауербол. Якщо поблизу немає спортивних залів, то завжди можна створити фізичне навантаження за допомогою бігу, а також занять з турніком і брусами, варіюючи інтенсивністю. Також не забувайте про тренування ніг, оскільки ноги найбільше сприяють розгону метаболізму.

2. Зважуйтеся регулярно натщесерце хоча б раз на тиждень для того, щоб розуміти реакцію вашого організму на тренування, харчування, можливо якісь стреси, і, в разі непотрібного результату, швидко вносити корективи. Записуйте показники в спортивний щоденник, прописуйте спортивні цілі на рік, півроку і на 3-и місяці. Це може бути бажаний зовнішній вигляд, якісь швидкісно-силові показники, також можуть бути показники динаміки відновлення після травми.

3. Дуже важливо стежити за станом здоров'я. Спорт і зовнішній вигляд це завжди добре, але якщо зі здоров'ям щось піде не так, то про зовнішній вигляд доведеться забути. Звертайте увагу на стан спини, колін, ліктів, проходьте вчасно обстеження. Як показує практика, у багатьох є протрузії, які пізніше призводять до гриж, але цього можна уникнути, якщо не затягувати (дивіться статтю на нашому сайті Протрузії і грижі у спортсменів. Чи можна тренуватися?). Слідкуйте за станом серцево-судинної системи, звертайте увагу на стан пульсу під час кардіо, після тренування. В цілому слухайте свій організм і вчасно реагуйте на найменші «дзвіночки».

4. Особливості прийому їжі. Харчування має бути дробовим, як мінімум 4-6 разів на день. Основна кількість вуглеводів має вживатися до 14-00 (до уваги беремо стандартний графік життєдіяльності людини). За 5 годин до сну вуглеводів бути не повинно, а ось білків і макроелементів має бути достатньо. Харчуйтеся в більшій мірі вареним, менше смаженого. Вуглеводи намагайтеся черпати з каш (рис, гречка, вівсянка). Спробуйте чай і каву пити якщо не без цукру, то хоча б з його мінімальною кількістю. Води слід пити 2-3 л в день. Також можете використовувати в невеликих дозах препарати для розкрутки метаболізму, наприклад, реверол.

5. Правильний емоційний настрій. Багато людей, відчуваючи стреси на роботі, вдома, починають просто «заїдати» проблеми, рясно переїдаючи при цьому. Також давно доведено вченими, що стан стресу, гніву, обурення призводить до викиду такого гормону, як кортизол. А кортизол прискорює процеси старіння організму: у людини з'являється сонливість, падає ефективність як фізична так і психологічна, - також велика кількість кортизолу веде до депресій. Тому читайте, дивіться і думайте тільки позитивно і про позитивне. Оточуйте себе цілеспрямованими, успішними людьми. Женіть від себе негативні думки, адже, якщо ви привели тіло в порядок, значить ви людина дисциплінована, активна і ви в списку тих людей, які прагнуть змінювати світ на краще.

Автор:

Кількість переглядів - 1034

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.