Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Як збільшити зріст після 20 років

(відгуки: 11, оцінка 5.0/5)

Багато з людей мріють стати вище. Хтось з самого дитинства відчуває себе просто гномом серед хмарочосів, хтось думає, що високий зріст прямо пропорційний успіху в житті, хтось просто хоче бачити світ з іншого ракурсу. Батьки казали нам, що треба їсти моркву, вище стрибати - ось тоді-то ми обов'язково виростемо. Але чи можливо вирости, коли нам вже за 20?

Скептично налаштований читач вже нетерпляче соває курсором по екрану, але варто заспокоїтися, адже перед вами шанс дійсно стати вище.

Отже, як набрати потрібну висоту для польоту до успіху?

Підготовка

1. Налаштуйся.

Ми ж можемо докласти зусиль, щоб виглядати елегантно: знемагаємо в спортзалах, страждаємо перед дзеркалом, наводячи пристойний вигляд. Власне, щоб підрости, нам потрібно те ж саме, що ми використовуємо, щоб бути красивими - воля.

  • наберіться рішучості досягти поставленої мети;
  • знайдіть час для щоденних занять;
  • запасіться терпінням.

2. Як ти таким виріс.

Сприятливому зросту сприяє ряд факторів. Виділимо найбільш впливаючі:

Ендогенні фактори:

- вік. Більше років - повільніше зростання. Зростання трубчастих кісток може тривати до 27 років. Сучасні дослідження говорять про те, що так званий «перехідний вік» у людини не один, і що подібні скачки зростання можуть проходити також в періоди з 19-20 років і з 23 до 27 років, але іноді зріст може повністю зупинитися і в 18 років.

- гени. Вчені вважають, що від 60% до 80% вашого зросту визначається генами. На жаль, якщо ваші батьки невисокі, швидше за все ви теж будете таким. В середньому близько +10 см від середньої величини між зростом вашого батька і матері. Також врахуйте середні дані зросту вашої нації і раси.

- хвороби. Спадкові, ендокринні або навіть одноразово перенесені в дитинстві захворювання можуть неабияк уповільнити зростання організму.

- стать. Як би там не було, але дівчата дозрівають швидше, тому, зони росту у них закриваються раніше.

- травми. Пошкодження організму, що порушують його розвиток.

Екзогенні фактори:

- екологія і природа. Клімат, місцевість, водні та харчові ресурси (про харчування поговоримо нижче), якість повітря.

- соціальні умови. Ваше положення в суспільстві, коло інтересів, доступність якісної продукції та медичної допомоги.

Просто усвідомте, що на ваш розвиток за ці роки впливало безліч речей як позитивних, так і не дуже, але це нормально.

3. Час для реформ!

Аналізуйте причинно-наслідкові зв'язки, з усвідомленням прийде і ясність для подальших дій.

У попередньому пункті ми виявили ряд факторів, що впливають на розвиток вашого організму. Але якщо є можливість поліпшити умови для вашого вдосконалення - негайно вирішуйте питання про зміну умов. Виявте і ліквідуйте шкідливі звички. Наприклад, ви розумієте, що куріння впливає на ваш зріст і аж ніяк не позитивно. Якщо бути абсолютно чесним, то куріння надає катастрофічний вплив. І якщо ви курите зі школи, швидше за все ви неабияк вкоротили себе за допомогою нікотину. Сюди можна також віднести алкоголь, малорухливий спосіб життя, погану осанку, шкідливу їжу. Анаболічні стероїди пригнічують ріст кісток і надають ряд інших негативних впливів на ваш організм, тож якщо ви приймаєте або вирішили приймати курс анаболіків, слід задуматися про наслідки.

Як збільшити зріст після 20 років

Стимуляція зросту

Отже, вимірявши точно ваш зріст (зріст коливається в межах двох сантиметрів і найвищі його показники будуть з ранку), виявимо, чи триває ваш біологічний ріст трубчастих кісток (кінцівок). Для цього треба зайти в звичайну лікарню і зробити рентгенограму зап'ясть. Якщо зони росту відкриті, то перше, що ви повинні зробити, щоб позначку вашого зросту випередила інша, - максимально стимулювати секрецію гормону росту.

Розглянемо основні способи цієї стимуляції:

а) Препарати. На цей час в інтернеті є безліч препаратів, що стимулюють секрецію гормону росту (GH), такі як пептиди GHRP-2, GHRP-6, Ipamorelin, CJC-1295, а також непептидний агоніст грелінових рецепторів тривалої дії Ibutamoren. Наскільки вони діють, ви можете перевірити, купивши ці препарати і випробувавши їх. Якщо ви сумніваєтеся в їх ефективності або ж у вас немає можливості замовити ці продукти, ви можете стимулювати гормон росту більш доступними способами, такими як:

б) Сон. За день близько 70% виробленого соматотропіну (гормону росту) припадає на час сну. Дотримуйтеся режиму: спіть не менше 8 годин на добу, лягайте кожен день в один і той же час. «Дроблений» сон, коли ви спите, наприклад, 7 годин увечері і хоча б годину вдень, сильно збільшує кількість соматотропіну в крові. Найкращий ефект спостерігається коли людина спить по три рази на день (при тій же тривалості сну), а основна частина сну починається до опівночі.

в) Харчування і добавки. При вживанні нежирної білкової їжі (сир, яйця, нежирне м'ясо) відбувається збільшення вироблення соматотропіну, а від солодкої і жирної їжі вам варто триматися подалі. Слід збагатити свій раціон овочами та фруктами. Також не завадить пройти курси вітамінних і мінеральних комплексів. Амінокислоти аргінін (горіхи, гарбузове насіння, каші), гліцин (харчова добавка, за сумісництвом ноотропний засіб), глутамін (яловичина, курка, капуста, буряк, риба, боби, сир) збільшують секрецію гормону росту в 4 рази. Сприятливий вплив на зріст надає поєднання вітамінів C і E. За розрахунками фахівців 150 мг вітаміну С і 50 мг вітаміну E на добу збільшують секрецію гормону росту на 25%, а вітамін PP (нікотинова кислота), який у великій кількості міститься в печінці, тунці, грибах, бере участь у розщепленні вуглеводів і гальмує мобілізацію жиру в організмі - це, в свою чергу, в 2 рази збільшує вироблення соматотропіну. Отримуйте необхідну кількість вітаміну D. Цей вітамін сприяє кістковому і м'язовому росту у дітей. Багато вітаміну D в рибі, люцерні і грибах. Їжте багато кальцію і цинку. Кальцій міститься в листових зелених овочах, таких як шпинат і капуста, і в молочних продуктах (йогурт і молоко), сприяє здоровому розвитку кісткової тканини, а недолік цинку в організмі затримує його розвиток. Добрими джерелами цинку є морська їжа, зерна пшениці, гарбуз, баранина.

г) Спорт. Ви здаєтеся набагато нижчими, коли у вас пухке тіло, тому, щоб виглядати вище, підготуйте для себе програму тренувань. Запишіться в спортзал. Крім фізичних навантажень, спортивні заняття дадуть вам хорошу мотивацію для занять по збільшенню зросту. Бонусом до гарного зовнішнього вигляду і тонусу всього організму буде стимулюючий вплив на секрецію соматотропіну, тим самим ви збільшите свої шанси зрости. Найкращими вправами для секреції гормону росту є присідання, станова тяга і підйом штанги з вистрибуванням вгору. Увімкніть рухливі спортивні ігри (баскетбол, волейбол) і біг - це буде сприяти зростанню трубчастих кісток.

д) Альтернативні способи. Зниження кількості кисню у вдихуваному повітрі призводить до помітного сплеску секреції гормону росту. З загальновідомих способів щодо зменшення вдихуваного кисню можна виділити спеціальні вправи по затримці дихання, дихання через спеціальні апарати і використання пристроїв, що обмежують обсяг грудної клітини (корсети). Знаходження в умовах високих температур (лазня, сауна) значно підвищує рівень гормону росту в крові. Найкраще ходити в баню 3 рази в тиждень, при цьому паритися не більше 20 хвилин. Подібний ефект має і загартовування.

Методики збільшення зросту

Якщо ж зони росту закриті, далеко не все втрачено. По просторах інтернету в загальнодоступному форматі блукають різні методики щодо збільшення зросту, наприклад, методика Норбекова і методика Берга. Перша дещо простіше у виконанні, з неї і радимо почати. Методиками рекомендується займатися не рідше двох разів на день (по 15-30 хвилин). Додайте їх до вище описаних методів впливу на стимуляцію зросту і по закінченню двох місяців ви помітите зрушення. На серйозні результати відразу розраховувати не варто, але є велика можливість, що ви станете вище на 2-6 см за рахунок витягування хребта, ущільнення хрящової тканини, виправлення осанки та, як стверджують дані методики, за рахунок «задіяння прихованих резервів вашого організму». Заняття на розтяжку (суглобова гімнастика, йога, стретчинг) нададуть вагому допомогу.

LSJL

Абревіатура методики «Lateral Synovial Joint Loading», що дослівно перекладається як «завантаження латеральної частини синовіального суглоба», порівняно нова і не дуже поширена техніка збільшення зросту, проте, проста і ефективна. Простіше кажучи, в основі лежить теорія про сплячі зони зросту, які можна «розбудити» за допомогою механічного впливу (навантаженням) на певну область ноги, якщо бути точним, то на епіфізи кісток - виступаючі розширені відділи на закінченнях трубчастої кістки. Саме вони повинні бути стислі зліва і справа, або, як варіант, бути під тиском зверху з упором протилежного боку епіфіза в підлогу. Але, оскільки кістки досить тверді, сили ваших рук буде недостатньо. Для цього вам допоможуть С-затискачі, які можна придбати в господарському магазині, також подібні пристрої є в магазині для хімічного обладнання. Ви можете використовувати гантелі і розраховувати тиск самостійно, але морфологія суглобів вимагає наявності більше ніж просто одного типу затиску. Для зап'ястя і щиколотки, ви можете використовувати міні-затискачі, суть проста - головне, щоб все підходило за розміром. Затискачі зазвичай ставляться на не менш ніж 30 секунд і до 75 секунд 1-2 рази на день. Заняття повторюються протягом 3-5 днів. Нормально буде зробити перерву в 1-2 дня для відновлення. Для цієї методики обов'язковий прийом кальцію і вітаміну D. Крім цього, ведуться постійні суперечки про необхідність прийому глюкозаміну і хондроїтину, поцікавтеся цими речовинами.

Косметичне подовження ніг

Чимало сучасних ортопедичних центрів пропонують косметичні послуги зі збільшення зросту. Їх методики грунтуються на відкритому законі Г.А. Ілізарова, який стверджує факт, що при тривалому розтягуванні кістки стимулюється утворення кісткової тканини. Операції досить дорогі і вимагають тривалої реабілітації та підготовки. Операційне втручання проходить на гомілках. Розрізаються гомілкові кістки і на ноги встановлюють спеціальні апарати зі спицями і кріпленнями. У певний час болти на апараті підкручують, і апарат розтягує гомілку. Зріст збільшується на 1 мм на добу.

Але є новатори, які спростили собі роботу і не стали ламати кістки на ногах. Взявши за основу закон Ілізарова, вони систематично дають велике навантаження на ноги (різкі зміни темпу бігу, спуск з гори, динамічні стрибки), створюючи таким чином в гомілках мікротріщини. Мікротріщини затягуються кістковою тканиною приблизно за 30 хвилин. Саме в цей проміжок часу за допомогою обважнювачів новатори розтягують свої ноги, і кісткова тканина заповнює вже розтягнуті під напругою кістки.

Візуальне збільшення зросту

Розправте плечі і, розслабивши їх, відведіть назад. Пряма осанка дасть вам можливість виглядати значно вище. Віддавайте перевагу темному одягу. Такі кольори, як чорний, темно-синій, темно-зелений візуально допомагають виглядати одночасно стрункіше і вище. Носіть одяг з вертикальними смугами, вони візуально подовжать вас, горизонтальні ж смуги придушать вас і розширять. Одяг в обтяжку робить стрункіше, і ви будете здаватися вище. Він підкреслить лінії вашого тіла, коли мішкуватий одяг, навпаки, приховає їх. Якщо у вас довгі ноги, підкресліть їх. Носіть шорти або міні-спідниці. А гетри і легінси краще уникати - вони візуально вкорочують ноги. Як дівчата, так і хлопці можуть носити туфлі на високих підборах, це додасть кілька сантиметрів до росту. Крім того, є спеціальне фірмове взуття та устілки, розроблені для цієї мети.

Висновок

Важливим пунктом буде консультація у лікаря, особливо якщо у вас є якісь захворювання внутрішніх органів або опорно-рухового апарату. Але навіть іноді робота над собою всупереч висновку лікаря призводить до вражаючих досягнень. Дійте, і все вийде!

Ця стаття на Дзені https://zen.yandex.ru/media/id/5fd4f6ae010f4863e73262b1/kak-uvelichit-rost-posle-20-let-5fd51c040b82510af5acea53

Заходьте на наш канал:)

Автор:

Кількість переглядів - 15462

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Отзывы:

Асан, 11.04.2023

5 з 5 зірок!

Ассаламу алейкум Сейчас я 188см чисто в 17лет ,я Думаю и надеюсь вырасти на 8-9см ???? И я вам верю у вас все получится,Я в 16лет-был 184см

Админ, 08.08.2022

5 з 5 зірок!

Эрик, определите по рентгену открыты или закрыты зоны роста и, пользуясь рекомендациями в статье, вы сможете увеличить рост (например, используя стимуляторы секреции гормона роста).

Эрик, 07.08.2022

5 з 5 зірок!

Здравствуйте мне 19 рост 165 хотел бы добавить минимум 10-15 см но желаемый 20см это возможно без хирургических вмешательств?

Имяр, 28.04.2022

5 з 5 зірок!

Здравствуйте рост прекратился с 14 лет 163 и по 18 не изменился Рентген показал что зоны роста (почти) закрыты что посоветуете?

Гулбара, 16.10.2021

5 з 5 зірок!

Добрый день! У моей дочери 20лет. Рост 136см. Как то помогите пожалуйста. Рентген сделали, зона рост закрыть к сожалению ????

Админ, 03.12.2020

5 з 5 зірок!

Определите по рентгену открыты или закрыты зоны роста и, пользуясь рекомендациями в статье, работайте над увеличением роста.

Имя, 03.12.2020

5 з 5 зірок!

Здравствуйте у меня дочку 20 лет она еще сможешь расти или нет спасибо заранее У него рост 140 см

Админ, 22.05.2020

5 з 5 зірок!

Определите по рентгену открыты или закрыты зоны роста и, пользуясь рекомендациями в статье, вы сможете достичь желаемых 185 см.

Тима, 22.05.2020

5 з 5 зірок!

Здравствуйте. Мне 20 лет, рост 182, хотелось бы добить 185 см, если ли возможность или лучше не стараться попросту?)

Админ, 12.01.2020

5 з 5 зірок!

шахноза, все рекомендации в статье применимы именно к вашему возрасту.

шахноза, 04.12.2019

5 з 5 зірок!

меня 21 лет