Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Краплі GHRP-2

краплі GHRP-2

Збільшити

(відгуки: 2, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
 • 350 грн.
 • 1745 грн. (по 349 грн.)
 • 3480 грн. (по 348 грн.)
 • 6940 грн. (по 347 грн.)
 • 10380 грн. (по 346 грн.)

Короткий опис:

Нова форма популярного пептиду GHRP-2 у вигляді крапель під язик. Ефективність застосування крапель порівнянна з ефективністю ін'єкційної форми. GHRP-2 - потужний пептид для набору м'язової маси і спалювання жирової тканини, один з найпопулярніших препаратів серед професійних спортсменів.

Повний опис:

Перевірити пептиди виробництва компанії "Purchasepeptideseco Pharmaceuticals, Inc." на оригінальність Ви можете на сайті http://purchasepeptideseco.com. Купуючи оригінальні пептиди, Ви можете бути впевнені в їх високій якості, безпеці для здоров'я, а також високій ефективності.

Інші форми даного пептиду:

GHRP-2 (5 mg) ін'єкційна форма.

GHRP-2 (10 mg) ін'єкційна форма.

GHRP-2 в капсулах.

GHRP-2 спрей.

Краплі GHRP-2 - сублінгвальна (під язик) форма популярного пептиду GHRP-2. Створює пік концентрації ГР відразу після застосування, незалежно від часу доби і наявності соматостатина в крові. Ефективність досягає 80-85% від ін'єкційної форми.

Пептид GHRP-2 є найбільш потужним стимулятором гормону росту з усіх відомих. Дослідження показали, що застосування даного пептиду дозволяє домогтися пікового збільшення вироблення ГР в 7-15 разів вище норми, в той час як інші препарати, розроблені на основі амінокислот і GABA, посилюють секрецію гормону росту не більше, ніж в три рази.

Ефект від застосування пептида GHRP-2

Застосування препарату є повністю безпечним для здоров'я і дозволяє набрати якісну м'язову масу. При грамотно складеному курсі (відразу зауважимо що не "соло", а підключаючи і інші пептиди для синергічного ефекту) можна набрати 4-6 кг чистої м'язової маси без відкату, оскільки його при використанні пептидів бути не може. Професійні спортсмени вже давно оцінили переваги GHRP-2 і застосовують даний пептид в своїй підготовці.

Серед основних ефектів пептиду GHRP-2 можна виділити наступні:

 • Стимуляція секреції гормону росту.
 • Зменшення жирових відкладень і збільшення м'язової маси.
 • Збільшення рельєфності м'язів.
 • Посилення апетиту через підвищення активності грелінових рецепторів.
 • Підвищення міцності кісток.
 • Зниження рівня холестерину.
 • Омолодження шкіри.
 • Зменшення запалень.
 • Захист печінки.

Препарат повністю безпечний для людського організму, що підтверджено безліччю досліджень. Стимуляція секреції власного гормону росту не робить ніякого негативного впливу на організм, а сприятливо позначається на його роботі, в тому числі сприяє його омолодженню.

Курс GHRP-2 і як застосовувати

Краплі GHRP-2 - це самий безпечний і ефективний продукт з представлених на ринку. Ефект безпосередньо залежить від дозування. Ряд досліджень доводять, що ефект не залежить від статі, віку та інших показників людини.

У флаконі 5 мг діючої речовини. Кількість крапель - 140. В одній краплі міститься 5000 мкг / 140 = 35,7 мкг діючої речовини.

Для досягнення найкращого результату потрібно приймати 1-3 мкг пептиду на 1 кг маси. Це середня доза для хорошого викиду гормону росту, 2 мкг на 1 кг маси тіла - це збільшене дозування, яке дає 150% від попереднього. Таке дозування може застосовуватися для більш сильного ефекту, але не варто приймати пептид в таких кількостях більше 2-3 місяців. Після цього потрібно зробити перерву до місяця. Також можливе дозування в 3 мкг, яке дає ефект в 175% від дозування в 1 мкг/кг. Для посилення ефекту GHRP-2 може застосовуватися разом з CJC-1295 в пропорції 1 до 1. Таким чином, при дозуванні 1 мкг на 1 кг маси при вазі спортсмена 100 кг релевантним разовим дозуванням буде 100 мкг (3 краплі).

Отримати детальну схему прийому препарату, а також ряд рекомендацій Ви можете звернувшись до менеджерів магазину.

Купити краплі GHRP-2 Ви можете в нашому магазині вже сьогодні!

Кількість переглядів товару - 8389

Мітки: краплі гхрп-2, куплю пептид GHRP-2 в краплях

Сертифікат користувача (вказана ступінь очищення):

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Дані лабораторних досліджень:

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Результати аналізів:

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

GHRP-2 - це олігопептид, що складається з 6 амінокислот, які з'єднуються послідовно. Цей бустер гормону росту працює з рецепторами гіпоталамуса і гіпофіза, а також цей пептид активує грелінові рецептори, які відповідають за апетит. В кінці минулого століття зі штучного пептиду метенкефаліна був отриманий цей пептид. GHRP-2 це пептид без структурних збігів з біологічно активною речовиною, яка підвищує викид гормону росту природним шляхом.

Клінічні дослідження виявили подібні з гіпофізом результати роботи цієї речовини. Пептид GHRP-2 має структурну схожість з релизинг-гормоном росту GHRH. Стимулятор GHRP-2 збільшує зростання м'язів, кісток, клітин і органів. У печінки гормон росту перетворюється в ІФР, який допомагає спалювати жир і збільшувати м'язову масу. Крім того, він сприяє регенерації нервових клітин, позитивно впливає на серцево-судинну і імунну систему.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на Краплі GHRP-2:

777,

5 з 5 зірок!

Решил попробовать все формы выпуска пептида GHRP-2 на себе. Эксперимент длился 8 месяцев, на каждый курс покупал только в одной форме, сначала в капсулах, потом инъекционные и в каплях. По моим ощущениям: 1 место - инъекции, 2 место - капсулы и 3 место капли. Капли меня не сильно цепляют. На ПКТ их пришлось много гасить и вышло дороговато.

Орест,

5 з 5 зірок!

Препарат бомба За 10 днів +7 кг Жру постійно і багато, не знаю як це можливо але працює на всі сто))

Список статей, в яких згадується даний товар: