Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Краплі Melanotan-2

краплі Melanotan-2

Збільшити

(відгуки: 4, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
 • 840 грн.
 • 4190 грн. (по 838 грн.)
 • 8360 грн. (по 836 грн.)
 • 16680 грн. (по 834 грн.)
 • 24960 грн. (по 832 грн.)
Немає в наявності

Короткий опис:

Нова форма популярного пептиду для безпечної засмаги у вигляді крапель під язик зручна в застосуванні і зберіганні. Melanotan-2 активізує вироблення меланіну, підвищує захист шкіри від ультрафіолетового випромінювання, знижує апетит і підвищує лібідо. Дозволяє мати гарну засмагу навіть взимку.

Повний опис:

Перевірити пептиди виробництва компанії "Purchasepeptideseco Pharmaceuticals, Inc." на оригінальність Ви можете на сайті https://purchasepeptideseco.com. Купуючи оригінальні пептиди, Ви можете бути впевнені в їх високій якості, безпеці для здоров'я, а також високій ефективності.

Інші форми даного пептиду:

Меланотан-2 ін'єкційна форма.

Меланотан-2 спрей.

Рекомендуємо до читання "Неймовірно гарна засмага за допомогою Меланотан-2! Експеримент".

Краплі Melanotan-2 - сублінгвальна (під язик) форма популярного пептиду Melanotan-2. Ефективність досягає 95-98% від ін'єкційної форми.

Пептид Melanotan-2 - це аналог стимулятора засмаги шкіри меланоцит-стимулюючого гормону або а-МСГ. Даний гормон стимулює вироблення меланіну і підвищує захист шкіри від ультрафіолетового випромінювання.

Меланотан-2 був створений в медичних цілях для жителів регіонів з дуже спекотним кліматом. Так, ІМА (італійське медичне агенство) стало першою з державних установ охорони здоров'я, яке схвалило Melanotan-2 для використання італійцями в цілях захисту шкіри від сонячних опіків.

Melanotan-2 дозволяє поліпшити стан шкіри і мати гарну засмагу навіть взимку, а також знижує апетит і підвищує лібідо.

Ефект від застосування пептиду Melanotan-2

Основні ефекти від застосування пептида Melanotan 2:

 • Дозволяє отримати якісну засмагу, а також підтримувати її на необхідному рівні.
 • Захищає шкіру від УФ-випромінювання.
 • Запобігає розвитку раку шкіри.
 • Знижує апетит.
 • Підвищує лібідо.

Ефект підвищення лібідо був відкритий під час клінічних досліджень і в цей час меланотан застосовується як засіб лікування проблем з потенцією.

Як застосовувати

 • Помістіть потрібну кількість препарату під язик.
 • Залиште під язиком на 1-2 хвилини, не ковтаючи. Тримайте голову трохи закинутою, щоб слина не накопичувалася в роті.
 • Через 1-2 хвилини можна проковтнути, щоб прочистити рота, але уникайте пити що-небудь протягом як мінімум 10 хвилин.

Курс Melanotan 2 та дозування

У флаконі міститься 10 мг діючої речовини. Кількість крапель - 140. В одній краплі міститься 10000/140 = 71,4 мкг діючої речовини.

Для прискорення пігментації необхідно засмагати на сонці або відвідувати солярій.

Для оцінки індивідуальної переносимості дозування в перший день становить 2 краплі.

Дозування для отримання засмаги:

Існує кілька схем застосування препарату, які відрізняються добовим дозуванням і термінами отримання бажаного результату:

1. Мінімальний курс. У перший день доза становить 2 краплі. Якщо організм позитивно відреагував на препарат, то в подальшому приймаємо 1 раз в 2 дні по 2-3 краплі до отримання бажаного результату. Курс рекомендується для власників світлої шкіри (I-й і II-й типи). Ризик появи "меланотанових веснянок" мінімальний.

2. Помірний курс. У перший день доза становить 2 краплі. Якщо організм позитивно відреагував на препарат, то в подальшому приймаємо по 2-3 краплі кожну добу. Ризик появи "меланотанових веснянок" мінімальний.

3. Стандартний курс з урахуванням ваги. Базове добове дозування визначається з розрахунку 5 мкг на 1 кг маси тіла, але не більше 1 мг (14 крапель). У перший день доза становить 2 краплі. Якщо організм позитивно відреагував на препарат, то 2-3 дні приймаємо по 2-3 краплі, 4-6 дні - по 3-4 краплі, 7-й і наступні дні по 4-6 крапель, але не більше базової добової дози. Наприклад, якщо вага 80 кг, то базова добова доза становить 400 мкг. Отже, 1-й день - 2 краплі, 2-3 дні - по 3 краплі, 4-6 дні - по 4 краплі, 7-й і наступні дні - по 5-6 крапель. Ризик появи "меланотанових веснянок" мінімальний.

4. Прискорений курс з урахуванням ваги і типу шкіри. Базове добове дозування визначається з розрахунку 10 мкг на 1 кг маси тіла (для III-го типу шкіри), але не більше 1 мг (14 крапель) на добу. У перший день доза становить 2 краплі. Якщо організм позитивно відреагував на препарат, то в подальшому збільшуємо добове дозування на 20% від базового. Наприклад, якщо вага 80 кг, то базове дозування становить 11 крапель, 20% = 2 краплі. Отже, 1-й день - 2 краплі, 2-й день - 4 краплі, 3-й день - 6 крапель, 4-й день - 8 крапель, 5-й день - 10 крапель, 6-й день і далі - 11 крапель. Є ризик появи "меланотанових веснянок".

Дозування для підтримки засмаги:

Після досягнення потрібного відтінку засмаги частота застосування і дозування знижуються до 1-2 разів на тиждень (іноді для підтримання досягнутого рівня засмаги досить просто засмагати 1-2 рази в тиждень). Дозування становить 5-10 мкг/кг ваги, але не більше 1 мг(14 крапель). При тривалому перебуванні на сонці засмага буде ставати глибшою і інтенсивнішою.

Рекомендації щодо застосування

Приймати Melanotan-2 рекомендується перед сном.

Тривалість застосування становить не більше 14-ти днів поспіль. Можна робити перерви в застосуванні. Досягнення необхідного результату може зайняти кілька днів або тижнів.

Для прискорення пігментації слід відвідувати 3 рази в тиждень солярій або засмагати на сонці.

Важливо! Чим частіше ви піддаєте шкіру УФ-випромінюванню (сонце, солярій) при прийомі Melanotan-2, тим глибше і інтенсивніше буде ваш загар.

Для людей з дуже світлою шкірою (I тип) слід починати з малих доз, наприклад 100-200 мкг (2-3 краплі) на добу, а також в перший тиждень не зловживати ультрафіолетом.

Щоб не отримати ефект "меланотанових веснянок", не перевищуйте дозування і обмежте час перебування на сонці в перші дні курсу.

Побічні ефекти

- Можлива поява веснянок в місцях скупчення меланіну. Щоб не отримати ефект "меланотанових веснянок", не перевищуйте дозування і обмежте час перебування на сонці в перший тиждень курсу і не забувайте про зволоження шкіри. При появі "меланотанових веснянок" слід знизити дозування препарату на 30-40%. Поява веснянок - це тимчасове і зворотнє явище. Як правило, вони пропадають через 3-6 тижнів після відмови від препарату.

- Підвищується лібідо, посилюється ерекція, можлива спонтанна ерекція (проявляється через 2 години після застосування).

- Можливі легка нудота, позіхання. При цих побічних ефектах рекомендується знизити дозування і приймати препарат на ніч.

- Можливе тимчасове почервоніння шкіри (при перших 1-3 застосуваннях, триває близько 15-20 хвилин).

- Прояв родимок (має зворотній характер, тобто проходять після припинення застосування препарату).

- Підвищення артеріального тиску (можливо в перші дні, далі організм звикає до препарату і даний побічний ефект пропадає).

- Знижується апетит.

- Прискорюється ліполіз, що сприяє схудненню.

Кількість переглядів товару - 10523

Мітки: купити Melanotan-2 краплі

Сертифікат користувача (вказана ступінь очищення):

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Дані лабораторних досліджень:

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Результати аналізів:

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Збільшити (відкрити в новому вікні)

Melanotan-2 впливає на вироблення меланіну, який виробляється меланоцитами і контролює процес засмаги шкіри. Препарат являє собою синтетичний аналог меланокортину - натурального пептидного гормону. Знижує ймовірність отримання сонячного опіку, запобігає раку шкіри і захищає шкіру від різних негативних наслідків впливу ультрафіолетових променів.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на Краплі Melanotan-2:

Наташа,

5 з 5 зірок!

Подскажите сколько раз в неделю надо капать и какое количество капель на вес 65 кг

Оксана,

5 з 5 зірок!

Попробовала капли, до этого использовала мелонатан в иньекционной форме. Скажу честно иньекции работают помощнее, но на отдых с собой брать их не очень удобно

Анна,

5 з 5 зірок!

Помогите, пожалуйста, расписать курс по приёму меланотана. Тип кожи ll, 49 кг

Марина,

5 з 5 зірок!

Здравствуйте! У меня вопрос по срокам хранения пептидов. На сайте указано, что в разведенном виде, Меланотан можно хранить не более 15 дней. А как обстоит дело с хранением этого пептида в виде спрея и капель? Как долго его можно хранить, после вскрытия флакона? Спасибо!

Список статей, в яких згадується даний товар: