Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Laxorol (Special Force Pharm)

Laxorol Special Force Pharm

Збільшити

Виробник: Special Force Pharm
 • 700 грн.
Немає в наявності

Короткий опис:

Біологічно-активна добавка. Посилює ліполіз, підвищує витривалість, покращує м'язове кровопостачання, підсилює синтез м'язових білків і зменшує їх катаболізм, покращує ліпідний профіль. Не демонструє ніякого побічного впливу на печінку.

Повний опис:

У кожній капсулі 50 мг діючої речовини.

Special Force Pharm Laxorol є біологічно активною добавкою, в складі якої міститься Laxogenin в формі 5a-hydroxy laxogenin. Laxogenin є відносно новою сполукою на ринку добавок, яка набула популярності в якості заміни оксандролону, анаболічного андрогенного стероїду, що широко використовується в стероїдних циклах. Основною відмінністю, проте, є той факт, що Laxogenin не демонструє ніякого побічного впливу на печінку і не має інших негативних наслідків для здоров'я, нерідко пов'язаних з прийомом стероїдів.

Ефекти від прийому:

 • ✔️ Збільшує силу.
 • ✔️ Прискорює відновлення.
 • ✔️ Посилює ліполіз.
 • ✔️ Збільшує синтез білку до 200%.
 • ✔️ Підсилює дію інших анаболічних речовин.
 • ✔️ Безпечна альтернатива оксандролону.
 • ✔️ Має адаптогенні властивості.
 • ✔️ Пригнічує кортизол.
 • ✔️ Знижує післякурсовий відкат.
 • ✔️ Не виявляється на допінг-тестах.

Що таке Лаксогенін?

Лаксогенін є молекулою сапогеніну (похідне сапонінів, що не містить цукру). Є аналогом брасиностероїдів, стероїдних гормонів рослин, що зустрічаються в невеликих кількостях в пилку, насінні і листках рослин.

Як працює Laxorol?

Laxorol демонструє ефект, аналогічний оксандролону. Однак, хоча останній базується на інгібуванні білків, що зв'язують вільний тестостерон, і стимулюванні ліполізу за рахунок деградації білків, відповідальних за інгібування цього процесу, Лаксогенін через одну з його форм демонструє свою дію шляхом пригнічення фосфодіестерази цАМФ, що, відтак, збільшує рівень цАМФ в організмі (найбільш важливим в цьому процесі є підвищення ПКА в залежності від цАМФ). Цей механізм відбивається в різноспрямованому, загальному ефекті:

Посилення ліполізу - за рахунок посилення впливу адреналіну на бета-2-адренорецептори. Відтак, це збільшує доступність вільних жирних кислот в крові, які можуть бути використані для метаболічних процесів більш доступним способом, що також відображається в більш високій ефективності тренувань.

Механізм підвищення витривалості посилюється за рахунок більш легкої доступності глюкози в крові - кількість глюкози в крові збільшується завдяки більш високому її вивільненню з печінки (в результаті процесу розпаду глікогену в печінці).

Збільшення м'язового кровопостачання - завдяки стимуляції вазодилатації. Посилення потоку насиченої киснем крові м'язами має важливе значення для підтримки правильної витривалості організму.

Поліпшення настрою - завдяки полегшенню передачі сигналів дофаміну рецепторам.

Зменшує запалення - в дослідженнях одне з похідних Лаксогеніна продемонструвало значне інгібування ліпоксигенази і безпосередньо зменшило запальний набряк нижніх кінцівок.

Крім того, Laxorol підсилює синтез м'язових білків і зменшує їх катаболізм. Лаксогенін впливає на підвищену абсорбцію глюкози м'язами і синтез глікогену. Також зазначено, що стимулюється селективна анаболічна відповідь практично без будь-яких побічних ефектів щодо активності андрогенів.

Special Force Pharm Laxorol має адаптогенні властивості - допомагає організму адаптуватися до високих рівнів стресу.

Добавка лаксогенін сприяє прискореному одужанню. Дозування 150 мг Лаксогеніну в день показало значне зменшення болю при застосуванні перед операцією на коліні. Після операції прискорилася реабілітація, вже через тиждень пацієнт міг вільно ходити.

Поліпшення ліпідного профілю - при застосуванні лаксогеніну через 3 місяці було доведено, що рівні загального холестерину і ЛПНЩ знижувалися (холестерин 270 mg/dL -> 230 mg/dL, ЛПНЩ 175 mg/dL -> 135 mg/dL).

Підводячи підсумок, можна сказати, що Special Force Pharm Laxorol - це цікавий продукт для людей, які шукають нові рішення, коли мова йде про добавки для тренувань. Він буде добре працювати як окремий інгредієнт (особливо для людей, які не хочуть використовувати нормальний стероїдний цикл), але його також можна використовувати в правильному циклі в якості загальної підтримки, під час «мосту» і після циклу або як елемент ПКТ.

Як приймати Laxogenin?

Для чоловіків: приймати по 2 капсули в день. 1 капсула після сніданку і 1 капсула після вечері. На термін від 8 до 12 тижнів з подальшою 4-8 тижневою перервою.

Для жінок: приймати по 1 капсулі в день після сніданку. На термін від 8 до 12 тижнів з подальшою 4-8 тижневою перервою.

Кількість переглядів товару - 817

Мітки: Laxogenin, лаксогенін, лаксорол

Кожна капсула містить:

Laxogenin - 50 мг.

В банці 30 капсул.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.

Список статей, в яких згадується даний товар: