Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

LGD-3303 (PurchasepeptidesEco) 30 капс.

LGD-3303, LGD3303

Збільшити

LGD-3303, LGD3303 LGD-3303 склад
(відгуки: 5, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
 • 995 грн.
 • 2955 грн. (по 985 грн.)
 • 4875 грн. (по 975 грн.)

Короткий опис:

Потужний препарат для збільшення м'язової маси і м'язової активності. Не має негативного впливу на андрогенні органи. LGD-3303 має більш високий потенціал для збільшення м'язової маси і запобігання м'язового виснаження, а також менші побічні андрогенні ефекти, ніж LGD-4033.

Повний опис:

Компанія PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc. (USA) в 2017 році запустила продаж нової серії препаратів "ULTRA MASS", які мають ще більш виражену андрогенну дію, більш безпечні в застосуванні і призначені для нарощування якісної м'язової маси, збільшення сили і витривалості.

Однією з новітніх розробок компанії Ligand Pharmaceuticals Incorporated (USA) є препарат LGD-3303. За своєю структурою він тісно пов'язаний з іншою відомою розробкою компанії - селективним модулятором андрогенних рецепторів LGD-4033(Ligandrol).

Сайт виробника: www.purchasepeptideseco.com

Ligand Pharmaceuticals, Inc. - один з провідних світових виробників фармацевтичних препаратів, спрямованих на лікування хвороб, пов'язаних з м'язовою дистрофією, крихкістю кісток, остеопорозом, артритом, астмою і так далі. Більш детально дізнатися про компанію Ви можете на її офіційному сайті.

PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc. - провідна компанія з виробництва пептидних гормонів і препаратів групи SARMs.

LGD-3303

LGD-3303 - це селективний модулятор андрогенних рецепторів (SARM), який класифікується як селективний агоніст, призначений для рецептора андрогену. Володіє як анаболічними, так і андрогенними ефектами. За своєю ефективністю в плані нарощування м'язової маси не поступається ААС. Препарат не належить до заборонених на території України.

Хімічна структура LGD-3303 тісно пов'язана зі структурою LGD-4033, який є потужним і ефективним препаратом для нарощування м'язової маси, проте вже зараз клінічні випробування показали, що LGD-3303 має більш високий потенціал для збільшення м'язової маси і запобігання м'язового виснаження, а також менші побічні андрогенні ефекти, ніж LGD-4033. Це один з найсильніших SARM, доступних на ринку.

LGD-3303 справляє андрогенну дію на клітинному рівні і дозволяє підтримувати сприятливі ефекти андрогенів в збільшенні м'язової маси і щільності кісток. На даний момент застосування препарату досліджується на предмет лікування остеопорозу. Застосування препарату спортсменами дозволить їм значно збільшити м'язову масу і м'язову активність без негативного впливу на андрогенні органи.

графіки досліджень lgd-3303

На графіку наведена залежність розміру простати від добової дози препарату. При дозуванні 1 мг/кг/добу (таке дозування застосовувалася при дослідженнях) вплив на розмір простати був мінімальним. Виходячи з даних, наведених на графіку, можна стверджувати, що андрогенні ефекти при ефективній дозі препарату для нарощування м'язової маси в організмі мінімальні, що робить LGD-3303 дуже перспективним SARM.

SARM - нова епоха спортивних добавок

У світі спорту анаболічні андрогенні стероїди (ААС) з їх великим набором побічних ефектів і забороною застосування відходять у минуле, на зміну їм приходять більш досконалі та безпечні препарати, які не несуть ризику для здоров'я і які, але вже не всі, можна легально використовувати ( WADA уважно стежить за SARM і багато препаратів ще на стадії досліджень потрапляють в список заборонених для застосування спортсменами).

Роботи зі створення нового покоління препаратів, які б володіли позитивними ефектами ААС, а саме: збільшенням м'язової маси, підвищенням активності м'язів, збільшенням щільності кісткової тканини, зменшенням жирової тканини - при незначних побічних впливах, тривали кілька десятиліть і увінчалися успіхом. Був створений новий клас препаратів, які селективно впливають на рецептори м'язової і кісткової тканини, і який отримав назву SARM - селективні модулятори андрогенних рецепторів.

Якщо Ви хочете безпечно досягти великих висот в бодібілдингу, то SARM - це кращий вибір!

Відмінності від LGD-4033

Препарати мають досить багато відмінностей і, щоб повторно все не описувати, Ви можете ознайомитися з досить докладним описом кожного препарату на нашому сайті. Наведемо відмінності щодо впливу на м'язову тканину.

LGD-3303, на відміну від LGD-4033, збільшує м'язову масу без утримання води. Якщо LGD-4033 трохи утримує воду в м'язах, що в ряді випадків має свої переваги, то LGD-3303 це "сухий" препарат, тобто не утримує воду, що є великою перевагою, наприклад, під час "сушки".

При наборі маси застосування LGD-4033 може бути більш раціонально, тому що здатність препарату затримувати воду дозволяє зменшити ризик отримання травми при зростанні силових показників.

LGD-3303 забезпечує більш високу рельєфність м'язів, ніж LGD-4033.

Переваги застосування LGD-3303

 • Не впливає на природне виробництво тестостерону.
 • Не впливає на розмір простати (передміхурової залози).
 • Підсилює анаболічну дію андрогенів в м'язовій і кістковій тканинах.
 • Збільшує м'язову масу і м'язову активність.
 • Не має негативного впливу на андрогенні органи.
 • Має мінімальні побічні ефекти.
 • Зміцнює кісткову тканину.
 • Прискорює метаболізм.
 • Поєднується з другими SARM.

Курс LGD-3303 і як застосовувати

концентрація плазмової сироватки LGD-3303 в залежності від часу

З графіку видно, що концентрація плазмової сироватки LGD-3303 в піку досягає ≈0,08 мкг/мл і через 6 годин падає до рівня ≈0,04 мкг/мл. Через 12 годин після прийому препарату концентрація становить ≈0,02 мкг/мл.

Таким чином, препарат має короткий період напіввиведення і, для підтримки стабільного рівня концентрації сироватки в крові протягом дня, його слід застосовувати через кожні 6 годин.

Як показали дослідження, для значного збільшення м'язової маси добова доза повинна становити 20-30 мг, тому ідеальна схема прийому препарату така: 1 капсула вранці, 1 капсула в обід і 1 капсула на ніч незалежно до або після їди.

При складанні схем і дозувань препарату слід враховувати, що доза LGD-3303, що дорівнює добовій секреції природного тестостерону у людини вагою 80 кг, становить 11 мг.

Препарат застосовується для вирішення наступних завдань:

Для нарощування м'язової маси:

Добова доза становить:

- 10-20 мг для спортсменів вагою до 80 кг (до 60 кг - 10 мг, 60-80 кг - 20 мг). Тривалість курсу становить 8-10 тижнів.

- 20-30 мг для спортсменів вагою понад 80 кг (80-100 кг - 20 мг, понад 100 кг - 30 мг). Тривалість курсу становить 8-10 тижнів.

Для досягнення високих результатів необхідно збільшити добове споживання білків (мінімум 3 г на 1 кг маси тіла), вживати достатню кількість калорій, а також застосовувати інтенсивний тренінг з великими вагами.

Для зниження жирової маси:

Добова доза становить 10 мг протягом 6-8 тижнів.

Набір "сухої" маси і "сушка" одночасно:

Добова доза становить 10-30 мг протягом 8-10 тижнів.

Більш детальну інформацію з дозувань Ви можете отримати у консультанта магазину.

Чи потрібна ПКТ (післякурсова терапія)?

Як довели дослідження, LGD-3303 при рекомендованих дозах вкрай мало впливає на андрогенні органи і природний рівень тестостерону, тому проведення ПКТ не потрібно, однак слід враховувати індивідуальні особливості організму, тому ми рекомендуємо перед початком курсу і в кінці здати аналізи на рівень тестостерону і, виходячи з результатів аналізів, зробити висновок застосовувати чи не застосовувати ПКТ.

Чи можуть жінки використовувати LGD-3303?

LGD-3303 не має андрогенних побічних ефектів, тому ризику вірилізації немає і жінки можуть безпечно його застосовувати.

З якими SARMs і пептидами поєднується

LGD-3303 в залежності від поставлених завдань для поліпшення ефекту можна поєднувати з іншими SARMs і пептидами. Список найбільш популярних комбінацій наводиться на цій сторінці у розділі "Комплекти". Індивідуальну схему прийому Вам допоможе скласти наш консультант.

Побічні ефекти від застосування LGD-3303

На даний момент ніяких побічних ефектів при застосуванні рекомендованих доз не виявлено.

При прийомі LGD-3303 деякі люди відзначали підвищення лібідо, і це пов'язано з тим, що препарат замінює цю фізіологічну функцію в організмі при відсутності адекватного виробництва тестостерону. Зокрема, LGD-3303 виявляє потужний просексуальним ефект, що означає, що він може фактично збільшити лібідо вище вихідного рівня.

Оскільки SARMs дуже сильно зв'язуються з рецептором андрогену, може виникнути ситуація, при якій тестостерон перетворюється в дигідротестостерон і естроген, що призводить до збільшення рівня естрогенів і побічних ефектів, пов'язаних з цим. Однак це все індивідуально, тому уважно спостерігайте за організмом під час проведення курсу на препараті.

Відгуки LGD-3303

Відгуки на LGD-3303 дивіться на вкладці "Відгуки". Якщо препарат не працює як очікувалося, то слід приділити увагу харчуванню, режиму тренувань і відпочинку.

Купити оригінальний LGD-3303 Ви можете в нашому магазині. Оригінальність препарату Ви можете перевірити на сайті виробника.

Фото товару

Склад препарату

Спосіб застосування

Кількість переглядів товару - 8945

Мітки: lgd3303

Кожна капсула містить:

LGD-3303 - 10 мг.

В банці 30 капсул.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на LGD-3303 (PurchasepeptidesEco) 30 капс.:

Админ,

5 з 5 зірок!

Артем, данный препарат - это хороший выбор для набора мышечной массы. Еще варианты с высоким анаболическим индексом: RAD-140, LGD-4033.

Артем,

5 з 5 зірок!

Добрый день. Хочу набрать массу, подойдет ли данный САРМ для этого? Насколько хорошее соотношение эффективность/побочки ? Возможно есть более эффективные САРМы ?

Гость,

5 з 5 зірок!

Разница заметна, если применять соло. Формула 4033 работает сильнее, но грязнее, немного давит тестостерон, пришлось восстанавливать. 3303 более мягкая формула, анализы были лучше, после курса специально ничего не восстанавливал. Дозировки были одинаковые - 2 капсулы в сутки.

Vadim,

5 з 5 зірок!

Принципиальной разницы с лигандролом не заметил, может потому что ни там ни там не делаю ПКТ.

Zhora,

5 з 5 зірок!

Использовал сразу новинку, до этого ничего из сармов не использовал. Курс сделал 4 недели: набрал 4 кг, считаю норм. После курса пропил трибулус, но такое чувство что можно было его не пить: не почувствовал никакого спада теста, хотя может это самоуспокоение. Админ, подскажи, если рассматривать второй курс, какая связка будет еще мощнее?

Список статей, в яких згадується даний товар: