Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

LX Pro 30 caps (Core Labs)

LX Pro 30 caps (Core Labs)

Збільшити

Виробник: Core Labs
 • 1984 грн.
Немає в наявності

Короткий опис:

Потужна формула для збільшення сили, м'язової маси, реакції, витривалості без побічних ефектів. Крім основних діючих компонентів містить захисні та відновлювальні.

Повний опис:

У кожній капсулі MK-2866(Ostarine) - 12,5 мг та Laxogenin - 50 мг.

LX Pro від ТМ "Core Labs" - це багатокомпонентний препарат, дія якого спрямована на збільшення м'язової маси, сили, спалювання жиру, поліпшення загального стану організму. У складі міститься:

MK-2866(Ostarine) - селективний модулятор андрогенних рецепторів, який має високу анаболічну активність. Це один з перших і найбільш вивчених SARM. Препарат має велику доказову базу в плані ефективності нарощування м'язової маси, збільшення силових показників, реакції, швидкості. Дуже часто Остарін застосовують в якості "моста" між курсами для збереження набраної м'язової маси і для ПКТ після стероїдного курсу.

Laxogenin - рослинний стероїдний сапогенін, здатний збільшувати синтез білку до 200%! Препарат знижує рівень кортизолу і сприяє зростанню силових показників.

LX Pro 30 caps

Ефект від застосування

LX Pro - популярний препарат серед спортсменів різних видів спорту. Міць препарату полягає в синергії компонентів, що входять до його складу. Препарат застосовується для:

 • Збільшення м'язової маси.
 • Збільшення рельєфності м'язів.
 • Збільшення м'язової швидкості.
 • Підвищення реакції (бокс, ММА та інші єдиноборства).
 • Збільшення силових показників.
 • Збільшення витривалості.
 • Зменшення жирової тканини.
 • Зміцнення суглобів і зв'язок.
 • Швидкого відновлення організму після фізичних навантажень.
 • ПКТ.
 • "Мостів" між курсами ААС.

Переваги

Крім основних діючих компонентів містить захисні і відновлюючі:

NAC (Ацетилцистеїн, N-ацетил-L-цистеїн) є похідним амінокислоти цистеїну. Має антиоксидантну дію, сприяє синтезу глутатіону, підвищує імунітет. Рекомендується для спортсменів в період підвищеної фізичної активності для підтримки організму.

Stinging Nettle Extract (Екстракт листя кропиви) - покращує стан передміхурової залози, усуває запальні процеси, а також застійні явища сечостатевої системи. Підвищує лібідо і якість сперми. Покращує обмін речовин. Використовується при фурункульозі і вуграх, а також при підвищеному артеріальному тиску, артриті, ревматизмі і подагрі.

Rosemary Leaf Extract (Екстракт листя розмарину) має антиоксидантну, антисептичну і бактерицидну дію, знімає роздратування шкіри, зменшує активність сальних залоз.

Vitamin E справляє величезне значення на біохімічні процеси, що протікають в організмі людини. Стимулює процеси регенерації та оновлення клітин. Покращує кровообіг в тканинах.

Як застосовувати

Застосовувати 2 капсули на добу (вранці після сну і ввечері перед сном). Не рекомендується застосовувати більше 3-х капсул на добу. Тривалість курсу не повинна перевищувати 12 тижнів. Перерва між курсами має становити не менше 4-х тижнів.

Кількість переглядів товару - 360

Кожна капсула містить:

NAC(Ацетилцистеїн) - 500 мг.

Stinging Nettle Extract - 100 мг.

Rosemary Leaf Extract - 100 мг.

Laxogenin - 50 мг.

MK-2866 - 12,5 мг.

Vitamin E - 10 мг.

В банці 30 капсул.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.