Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Modafinil 100 mg 30 caps

Modafinil 100 mg 30 caps

Збільшити

Modafinil 100 mg 30 caps Купити модафініл
Як приймати модафініл
 • 500 грн.
 • 980 грн. (по 490 грн.)
 • 1440 грн. (по 480 грн.)

Короткий опис:

Модафініл – найкращий ноотроп для стимуляції роботи мозку. Підвищує концентрацію та продуктивність, покращує пам'ять та розумові процеси, знімає почуття втоми, підвищує мотивацію та настрій. Якщо вам необхідно спати всю ніч або ви хочете працювати з 8-ї ранку до півночі з високою продуктивністю, то модафініл - це саме той препарат, який допоможе вам у вирішенні цих завдань.

Повний опис:

Що таке Modafinil

Modafinil (Модафініл) - це когнітивний підсилювач тривалої дії, який складається з двох частин: R-енантіомер (-) і S-енантіомер (+). Це непатентований фармацевтичний препарат, схвалений FDA та іншими регулюючими органами по всьому світу.

Модафініл ніколи не створювався як "розумний препарат" чи ноотроп. Вперше був виявлений у 1976 році у Франції, у 1980-х роках був розроблений як фармацевтичний препарат для лікування нарколепсії, а вже у 1994 р. був випущений для широкої публіки під торговою маркою «Modiodal» [1]. Основний ефект модафінілу полягає в тому, що він допомагає людям, які страждають від хронічних форм втоми, не спати і зберігати пильність протягом дня. У 1998 році препарат був схвалений FDA для підвищення пильності у людей з апное уві сні, нарколепсією та розладом сну при змінній роботі. Дослідження показали, що модафініл корисний при багатьох інших станах, таких як залежність, депресія, синдром дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ), синдром дефіциту уваги (СДУ). Понад 900 000 осіб у Сполучених Штатах використовують ту чи іншу версію модафінілу для боротьби із сонливістю.

Навіщо потрібен модафініл

Modafinil стимулює мозок працювати з максимальною ефективністю. До когнітивних функцій відносять психічні процеси, які необхідні для придбання знань, роботи з інформацією та міркувань. Вони відповідають за мислення, пам'ять, увагу, навчання, обчислення, просторову орієнтацію, володіння мовою, прийняття рішень. За своєю ефективністю вважається найкращим з ноотропних препаратів.

Як працює модафініл

Як працює модафініл точно не відомо, але вважається, що він змінює метаболічну активність у мозку таким чином, що стимулюються нейрони в ділянці, яка відповідає за сон та неспання. Було виявлено, що модафініл значно збільшує виробництво кількох ключових нейротрансмітерів у головному мозку; а саме гістаміну, дофаміну, норадреналіну та серотоніну. Це вплинуло на здатність людей не спати і зберігати пильність протягом тривалих періодів часу. Основний ефект модафінілу полягає в тому, що він збільшує рівень гістаміну в мозку набагато вище за нормальний рівень, що дає користувачеві відчуття підвищеної бадьорості та пильності. Дозування 200 мг, як правило, достатньо, щоб підтримувати підвищений рівень гістаміну протягом більше 12-ти годин, що не дає втратити концентрацію або відчути сонливість. Надлишок гістаміну також діє як потужний подавлювач апетиту.

Модафініл також підвищує рівень дофаміну, блокуючи зворотне захоплення дофаміну в головному мозку. Дофамін корисний тим, що він покращує пам'ять і мислення, підвищує настрій, дозволяє дотримуватися високої концентрації протягом тривалого часу.

Основні ефекти від модафінілу

Модафініл стимулює роботу мозку і має наступні ноотропні ефекти:

 • підвищує когнітивні функції;
 • підвищує концентрацію [4];
 • покращує пам'ять [4];
 • підвищує продуктивність та мотивацію [4];
 • покращує виконання завдань та прийняття рішень [4];
 • протидіє стресам та нервовим зривам;
 • знімає почуття втоми;
 • покращує настрій.

Дія препарату зберігається протягом 12-14 годин [2].

Модафініл не працює?

Люди, які виявили, що модафініл їм не допомагає, як правило, діляться на дві групи. До першої групи належать люди, які не реагують або просто не одразу відчувають дію модафінілу. Друга група – це споживачі, які виробили толерантність, постійно приймаючи високі дози.

Як правильно вибрати дозування

При вирішенні використовувати модафініл ви повинні розуміти, що ваша мета полягає в тому, щоб максимізувати його когнітивні переваги (такі як покращення настрою, пам'яті та концентрації) і звести до мінімуму його побічні ефекти (такі як головний біль, нудота та безсоння). Секрет знаходження цього балансу полягає у тому, щоб вибрати правильну дозу.

Ми рекомендуємо розпочинати з дозування 100 мг. Це зведе до мінімуму ваші шанси зіткнутися з несприятливими побічними ефектами під час прийому препарату. Як тільки ви освоїтеся з ефектами модафінілу, ви можете збільшити дозу до 200 мг.

Як правильно приймати модафініл

1. Приймайте вранці або щонайменше за 12-14 годин до сну. За цей час препарат встигне метаболізуватися в організмі та не заважатиме сну.

2. Приймайте з їжею. Рясний прийом їжі перед прийомом модафінілу допомагає зменшити розлад шлунка, нудоту та діарею.

3. Пийте багато води. Щоб уникнути більшості побічних ефектів модафінілу, пов'язаних із зневодненням, таких як головний біль, сухість у роті та горлі, нудота, слід не забувати пити воду протягом дня. Модафініл пригнічує голод і спрагу, тому легко забути випити або пропустити прийом їжі. Рекомендується випивати не менше 2-х літрів води на день.

4. Дотримуйтесь рекомендованого дозування. Обмежте застосування модафінілу до 1-2 днів на тиждень, щоб уникнути розвитку толерантності організму до препарату.

Через який час діє модафініл

Як правило, модафініл починає діяти приблизно через 1-2 години після його прийому. Час дії становить близько 12-ти годин.

Як часто можна приймати модафініл

Щоб уникнути будь-яких проблем, пов'язаних із залежністю від препарату, слід приймати не більше 200 мг модафінілу на день із частотою 1-2 рази на тиждень. Через два місяці слід зробити повну перерву в прийомі модафінілу на 2 тижні.

Застосування модафінілу у спорті

Ось короткий список того, що дає застосування модафінілу спортсменам:

 • Збільшується частота серцевих скорочень та кровотік.
 • Знижується стомлюваність.
 • Поліпшується витривалість.
 • Збільшується швидкість реакції.
 • Знижується апетит.
 • Підвищується відчуття концентрації та пильності.
 • Підвищується рівень енергії.

Модафініл дозволяє підтримувати 100%-у концентрацію протягом декількох годин і допомагає повністю зосередитися на задачі.

Модафініл та бодібілдинг

Модафініл підвищує концентрацію уваги, а підвищена концентрація дозволяє краще виконувати рухи. Приймайте модафініл за 12 годин до сну, оскільки 7-9 годин безперервного сну вкрай важливі, адже багато важливих відновлювальних функцій в організмі, такі як відновлення тканин і ріст м'язів, відбуваються в основному або тільки під час сну.

При правильному використанні ви зможете відчути позитивні результати – посилення зв'язку між мозком і м'язами, підвищену увагу, найкраще дотримання плану та зниження стомлюваності.

Модафініл та побічні ефекти

Дослідження довели, що Modafinil є абсолютно безпечним і добре переноситься більшістю людей. Не перевищуйте дозування, що рекомендуються. При тривалому застосуванні використовуйте не частіше ніж 1-2 рази на тиждень.

Можливі такі побічні ефекти, як головний біль, нудота, втрата апетиту та безсоння [5]. Втрата апетиту може бути пов'язана із збільшенням концентрації. Вживання більшої кількості води допомагає знизити біль голови. Безсоння можна звести до мінімуму, якщо приймати препарат якомога раніше вранці.

Деякі з найпоширеніших побічних ефектів:

 • Проблеми зі сном: модафініл є засобом, який сприяє неспанню. Тому не дивно, що на модафінілі важко заснути. Якщо ви приймаєте модафініл, то не розраховуйте заснути протягом 14-15 годин.
 • Проблеми зі шлунком: модафініл може викликати нудоту та діарею. Цей незначний побічний ефект можна майже усунути, знизивши або виключивши цукор зі свого раціону, додавши вуглеводи і не забувати їсти тричі на день.
 • Зневоднення. Пийте більше води.

Модафініл вважається безпечним препаратом. Він широко вивчається з 1980-х років, не викликає звикання та добре переноситься здоровими дорослими людьми. Дослідження показують, що більше 90% користувачів не мають побічних ефектів при прийомі модафінілу. Навіть у разі передозування не повідомлялося про небезпечні для життя ефекти [6].

Застереження

Не рекомендуємо використовувати продукцію особам, які не досягли 18 років, вагітним і жінкам, що годують, а також людям із серцевими захворюваннями або гіпертонією. Перед початком прийому обов'язково проконсультуйтеся у фахівця!

Не можна застосовувати модафініл з іншими стимуляторами, депресантами, алкоголем та великими дозами кофеїну.

Легальність модафінілу у спорті

Модафініл внесений до списку заборонених речовин WADA (категорія "S6. Стимулятори"), а також заборонений на всіх кіберспортивних змаганнях [3].

Відгуки

Відгуки на Modafinil дивіться на вкладці "Відгуки".

Придбати Модафініл ви можете у нашому магазині онлайн. З питань застосування звертайтесь до консультантів магазину.

Якщо ви шукаєте найкращий ноотроп, то це – модафініл!

 

Список літератури:

1. Ikeda, Y., Funayama, T., Tateno, A., Fukayama, H., Okubo, Y., & Suzuki, H. (2017, July). Modafinil enhances alerting-related brain activity in attention networks. Retrieved from https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28374089/.

2. Gerrard, P., & Malcolm, R. (2007, June). Mechanisms of modafinil: A review of current research. Retrieved from https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2654794/.

3. Wada-ama.org. 2021. [online] Available at: [Accessed 21 February 2021]

4. Müller, U., Rowe, J. B., Rittman, T., Lewis, C., Robbins, T. W., & Sahakian, B. J. (2013, January). Effects of modafinil on non-verbal cognition, task enjoyment and creative thinking in healthy volunteers. Retrieved from https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3485563/.

5. Side Effects of Provigil (Modafinil), Warnings, Uses. (2018, May 8). Retrieved from https://www.rxlist.com/provigil-side-effects-drug-center.htm

6. Modafinil overdose. (2018) Reactions Weekly 1690, 136-238. https://doi.org/10.1007/s40278-018-42202-6

Кількість переглядів товару - 316

Мітки: модафініл, modafinil

Кожна капсула містить:

Modafinil - 100 мг.

В упаковці 30 капсул.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.