Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Модафініл 100 мг 60 таб.

Модафініл 100мг 60 таб. від Stark Pharm

Збільшити

 • 915 грн.
 • 1820 грн. (по 910 грн.)
 • 2700 грн. (по 900 грн.)
Немає в наявності

Короткий опис:

Популярний ноотропний препарат від ТМ Stark Pharm. Крім стимуляції розумової діяльності, допомагає підтримувати високу концентрацію на тренуваннях, підвищує фізичну витривалість та знижує стомлюваність.

Повний опис:

Модафініл від ТМ "Stark Pharm" 60 таблеток. Кожна таблетка містить: modafinil – 100 мг, таурин – 100 мг, вітамін B6 – 1,2 мг.

Модафініл - найкращий ноотроп для стимуляції розумової діяльності. Також допомагає підтримувати високу концентрацію на тренуваннях, підвищує фізичну витривалість та знижує стомлюваність.

Таурин - покращує роботу не тільки головного мозку, але й сприятливо впливає на весь організм: покращує роботу нервової системи, запобігає появі судом, підтримує стабільний серцевий ритм, мінімізує болі при стані крепатури, прискорює процеси регенерації старих клітин.

Вітамін B6 - один з головних нейротропних вітамінів, що впливають на роботу центральної та периферичної нервової системи.

Основні ефекти

Модафініл має наступні ноотропні ефекти:

 • підвищує когнітивні функції;
 • підвищує концентрацію;
 • покращує пам'ять;
 • підвищує продуктивність та мотивацію;
 • покращує виконання завдань та прийняття рішень;
 • протидіє стресам та нервовим зривам;
 • знімає почуття втоми;
 • покращує настрій.

Дія препарату зберігається протягом 12-14 годин.

Як правильно вибрати дозування

Ми рекомендуємо розпочинати з дозування 100 мг. Це зведе до мінімуму ваші шанси зіткнутися з несприятливими побічними ефектами під час прийому препарату. Як тільки ви освоїтеся з ефектами модафінілу, ви можете збільшити дозу до 200 мг.

Як правильно приймати модафініл

1. Приймайте вранці або щонайменше за 12-14 годин до сну.

2. Приймайте з їжею. Рясний прийом їжі перед прийомом модафінілу допомагає зменшити розлад шлунка, нудоту та діарею.

3. Пийте більше води, це допоможе уникнути більшості побічних ефектів. Рекомендується випивати не менше 2-х літрів води на день.

4. Дотримуйтесь рекомендованого дозування. Обмежте застосування модафінілу до 1-2 днів на тиждень, щоб уникнути розвитку толерантності організму до препарату.

Через який час діє модафініл

Як правило, модафініл починає діяти приблизно через 1-2 години після його прийому. Час дії становить близько 12-ти годин.

Як часто можна приймати модафініл

Щоб уникнути будь-яких проблем, пов'язаних із залежністю від препарату, слід приймати не більше 200 мг модафінілу на день із частотою 1-2 рази на тиждень. Через два місяці слід зробити повну перерву в прийомі модафінілу на 2 тижні.

Застосування модафінілу у спорті

Ось короткий список того, що дає застосування модафінілу спортсменам:

 • Збільшується частота серцевих скорочень та кровотік.
 • Знижується стомлюваність.
 • Поліпшується витривалість.
 • Збільшується швидкість реакції.
 • Знижується апетит.
 • Підвищується відчуття концентрації та пильності.
 • Підвищується рівень енергії.

Модафініл дозволяє підтримувати 100%-у концентрацію протягом декількох годин і допомагає повністю зосередитися на задачі.

Модафініл та бодібілдинг

Модафініл підвищує концентрацію уваги, а підвищена концентрація дозволяє краще виконувати рухи. Приймайте модафініл за 12 годин до сну, оскільки 7-9 годин безперервного сну вкрай важливі, адже багато важливих відновлювальних функцій в організмі, такі як відновлення тканин і ріст м'язів, відбуваються в основному або тільки під час сну.

При правильному використанні ви зможете відчути позитивні результати – посилення зв'язку між мозком і м'язами, підвищену увагу, найкраще дотримання плану та зниження стомлюваності.

Побічні ефекти

Дослідження показали, що модафініл є абсолютно безпечним і добре переноситься більшістю людей. Не перевищуйте дозування, що рекомендуються. Можливі такі побічні ефекти, як головний біль, нудота, втрата апетиту та безсоння.

Застереження

Не рекомендуємо використовувати продукцію особам, які не досягли 18 років, вагітним і жінкам, що годують, а також людям із серцевими захворюваннями або гіпертонією. Перед початком прийому обов'язково проконсультуйтеся у фахівця!

Не можна застосовувати модафініл з іншими стимуляторами, депресантами, алкоголем та великими дозами кофеїну.

Легальність модафінілу у спорті

Модафініл внесений до списку заборонених речовин WADA (категорія "S6. Стимулятори"), а також заборонений на всіх кіберспортивних змаганнях.

Кількість переглядів товару - 196

Мітки: модафініл

Одна таблетка містить:

Модафініл - 100 мг.

Таурин - 100 мг.

Вітамін B6 - 1,2 мг.

В упаковці 60 таблеток.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.