Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Modvigil-200 Hab Pharma (Модафініл)

Modvigil-200 Hab Pharma

Збільшити

 • 200 грн. (по 40 грн.)
 • 360 грн. (по 36 грн.)

Короткий опис:

Modvigil-200 Hab Pharma – один із найкращих препаратів для стимуляції роботи мозку. Застосовується для лікування сонливості, а також дозволяє підвищити концентрацію, увагу, максимально зосередитися на вирішенні поставленого завдання, отримати потужний заряд бадьорості та енергії.

Повний опис:

Modvigil-200 від Hab Pharma - один з найпопулярніших дженериків модафінілу. Якісний та робочий препарат на всі 100%! Кожна таблетка містить 200 мг модафінілу.

Що таке Modvigil-200?

Модафініл Modvigil-200 (Модвігил, Модвіжил) – це потужний підсилювач когнітивних функцій, який стимулює мозок працювати з максимальною ефективністю. До когнітивних функцій відносять психічні процеси, які необхідні для придбання знань, роботи з інформацією та міркувань. Вони відповідають за мислення, пам'ять, увагу, навчання, обчислення, просторову орієнтацію, володіння мовою, прийняття рішень. Діючою речовиною є Modafinil. За своєю ефективністю вважається найкращим з ноотропних препаратів.

Які ефекти від застосування Modvigil-200?

Modvigil-200 стимулює роботу мозку і має наступні ноотропні ефекти:

 • підвищує когнітивні функції;
 • підвищує концентрацію;
 • покращує пам'ять;
 • підвищує продуктивність та мотивацію;
 • покращує виконання завдань та прийняття рішень;
 • протидіє стресам та нервовим зривам;
 • знімає почуття втоми;
 • покращує настрій.

Дія препарату зберігається протягом 12-14 годин.

Яке необхідне дозування модафінілу Modvigil-200?

При вирішенні використовувати модафініл ви повинні розуміти, що ваша мета полягає в тому, щоб максимізувати його когнітивні переваги (такі як покращення настрою, пам'яті та концентрації) і звести до мінімуму його побічні ефекти (такі як головний біль, нудота та безсоння). Секрет знаходження цього балансу полягає у тому, щоб вибрати правильну дозу.

Ми рекомендуємо розпочинати з дозування 100 мг (півтаблетки). Це зведе до мінімуму ваші шанси зіткнутися з несприятливими побічними ефектами під час прийому препарату. Як тільки ви освоїтеся з ефектами модафінілу, ви можете збільшити дозу до 200 мг.

Як приймати модафініл Modvigil-200?

1. Приймайте вранці або щонайменше за 12-14 годин до сну. За цей час препарат встигне метаболізуватися в організмі та не заважатиме сну.

2. Приймайте з їжею. Рясний прийом їжі перед прийомом модафінілу допомагає зменшити розлад шлунка, нудоту та діарею.

3. Пийте багато води. Щоб уникнути більшості побічних ефектів модафінілу, пов'язаних із зневодненням, таких як головний біль, сухість у роті та горлі, нудота, слід не забувати пити воду протягом дня. Модафініл пригнічує голод і спрагу, тому легко забути випити або пропустити прийом їжі. Рекомендується випивати не менше 2-х літрів води на день.

4. Дотримуйтесь рекомендованого дозування. Обмежте застосування модафінілу до 1-2 днів на тиждень, щоб уникнути розвитку толерантності організму до препарату.

Через який час діє препарат?

Як правило, модафініл починає діяти приблизно через 1-2 години після його прийому. Час дії становить близько 12-ти годин.

Наскільки часто можна приймати модафініл Modvigil-200?

Щоб уникнути будь-яких проблем, пов'язаних із залежністю від препарату, слід приймати не більше 200 мг модафінілу на день із частотою 1-2 рази на тиждень. Через два місяці слід зробити повну перерву в прийомі модафінілу на 2 тижні.

Застосування Modvigil-200 у спорті

Ось короткий список того, що дає застосування модафінілу спортсменам:

 • Збільшується частота серцевих скорочень та кровотік.
 • Знижується стомлюваність.
 • Поліпшується витривалість.
 • Збільшується швидкість реакції.
 • Знижується апетит.
 • Підвищується відчуття концентрації та пильності.
 • Підвищується рівень енергії.

Модафініл дозволяє підтримувати 100%-у концентрацію протягом декількох годин і допомагає повністю зосередитися на задачі.

Які побічні ефекти від модафінілу Modvigil-200?

Дослідження довели, що Modafinil є абсолютно безпечним і добре переноситься більшістю людей. Не перевищуйте дозування, що рекомендуються. При тривалому застосуванні використовуйте не частіше ніж 1-2 рази на тиждень.

Можливі такі побічні ефекти, як головний біль, нудота, втрата апетиту та безсоння. Втрата апетиту може бути пов'язана із збільшенням концентрації. Вживання більшої кількості води допомагає знизити біль голови. Безсоння можна звести до мінімуму, якщо приймати препарат якомога раніше вранці.

Застереження

Не рекомендуємо використовувати продукцію особам, які не досягли 18 років, вагітним і жінкам, що годують, а також людям із серцевими захворюваннями або гіпертонією. Перед початком прийому обов'язково проконсультуйтеся у фахівця!

Не можна застосовувати модафініл з іншими стимуляторами, депресантами, алкоголем та великими дозами кофеїну.

Легальність модафінілу у спорті

Модафініл внесений до списку заборонених речовин WADA (категорія "S6. Стимулятори"), а також заборонений на всіх кіберспортивних змаганнях.

Відгуки

Відгуки на Modvigil-200 дивіться на вкладці "Відгуки".

Придбати Modvigil-200 ви можете у нашому магазині онлайн. З питань застосування звертайтесь до консультантів магазину.

Кількість переглядів товару - 385

Мітки: модвігил-200, модвіжил-200

Кожна таблетка містить:

Modafinil - 200 мг.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.