Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Трохи про успіх...

Останнім часом великої популярності набув рух коучингу. Якщо говорити простими словами і коротко, то головна задача коучингу - навчити людину досягати поставлених цілей як у професійній, так і в особистій сферах. Велика кількість коучів роз'їжджають по містах і країнах з рецептами успіху, секретами довголіття, секретами підвищення особистої ефективності і т.д .. Від багатьох бізнес-тренерів ми чуємо фразу «менше працюй - більше заробляй». Все це звичайно красиво звучить, мотивує, але чи так все це?! Адже ці ж тренери проводять семінари мало не кожен день, що означає, що вони багато працюють, а все чому? Відповідь проста: все по тому ж - гонитва за грошима шляхом щоденної, до речі, сумнівної роботи ... Як показує практика, на ділі у більшості «таких тренерів» немає ні знань, ні досвіду, ні бізнесу, в загальному суцільне «бла-бла -бла».

Вдумливий читач задасть цілком закономірне питання про те, яке відношення вищевикладене має до спорту? Чому ця тема піднімається на спортивному ресурсі? Питання дуже влучне і правильне. Це тому, що успіх в абсолютно будь-якій сфері життєдіяльності подібний до успіху в спорті, так і ресурс peptid-power.com.ua не можна назвати на 100% спортивним. Швидше це сайт з філософією красивого і довгого життя.

Давайте ж розглянемо приклад виду спорту, де ми професійно зможемо змоделювати поточну ситуацію. Припустимо, ви вирішили додати в м'язовій масі, а саме додати в ногах. До вас приходить тренер і каже, що приділяючи тренуванню ніг всього 5 хвилин на добу, ви зможете отримати кращий результат в країні або світі. Це хіба реально? Ні звичайно ж. Як показує практика кращих атлетів, яка б не була генетика, роботи від цього менше не стає. Або приходить тренер і дає рецепт своєї підготовки до чемпіонату країни, а саме дає свою програму, дієту, тонкощі підготовки, з якими йому довелося зіткнутися. Чи допоможе це вам? Шанс невеликий, адже перше, про що тренер може не договорювати, це про свою фармпідготовку, а точніше про зловживання, по-друге, у тренера своя генетика, своя антропометрія, свої вправи і кількість повторень, що вам може просто не підійти. Як тренер готувався до змагань просто цікаво послухати як казку або ж для якихось своїх висновків. І, до речі, кращі тренери - далеко не завжди колишні чемпіони, та й за них себе не видають.

Що ж робити для досягнення високих результатів у спорті:

1. Визначитися з метою - ви хочете виступати на змаганнях або ж це тренування для себе в якості оздоровлення.

2. Визначити систематику ваших тренувальних днів, а також можливу їх кількість, виходячи з щоденної роботи і навантаження.

3. Бюджет, який ви готові виділяти на заняття спортом.

4. Придбати базові знання та навички в спорті, встановити зв'язок мозку з м'язами, а також навчитися «слухати» себе і свій організм.

5. Навчитися переступати через «не можу» і «не хочу», привчити себе повністю викладатися в спортивному залі, фіксувати результати і знаходити свій стиль тренувань, який дає максимальну ефективність.

6. Працювати, працювати, і ще раз працювати.

Трохи про успіх

"Успішний успіх наочно" Джерело зображення: facebook.com

Аналогію з бізнесом ви легко проведете самі, ніхто ніколи не дасть вам чарівного рецепту. А чийсь особистий результат, швидше за все, ви не повторите, та й «брудні методи» свої ніхто ніколи нікому не розповість. Тому, як і всюди, працює закон збереження енергії: хочете щось отримати від життя - працюйте, хочете багато чого - багато працюйте. І неважливо яка це сфера життя. Будь це бізнес або ж наймана праця, тренування в спорті, виховання дітей і т.д .. Підвищуйте свою ефективність всюди, записуйте свої результати, аналізуйте внаслідок чого вони вийшли і ставте нові цілі. Але будьте готові до того, що вам доведеться переступати через себе, в чомусь себе обмежувати, десь жертвувати відпочинком і дозвіллям. Якщо ви хочете це якось обійти, то придумуйте свої авторські методи, не шукайте панацеї, не потрапляйте в пастку неробства та лінощів.

Ця стаття на Дзені https://zen.yandex.ru/media/id/5fd4f6ae010f4863e73262b1/kak-ne-popast-v-lovushku-infobiznesa-5fd5177633ed420c3f617c22

Заходьте на наш канал:)

Автор:

Кількість переглядів - 610

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.