Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Відповіді ч.1

#яксхуднути, #плоскапопа, #накачатируки, #кудиколоти, #порвавгруди, #щокраще, #бодібілдингабокроссфіт, #нехочувеликім'язи, #виглядаєнегарно, #широкаспина

Друзі, наш час - це час можливостей і доступності інформації практично у всіх сферах життя. Але не завжди виходить її правильно відфільтрувати і для себе зробити правильний висновок або ж вибір, також не завжди виходить знайти для себе потрібні відповіді. Ця проблематика не оминула й спортивний напрямок: дуже часто ми чуємо і читаємо одні й ті ж питання від відвідувачів нашого сайту. Хотілося б звернути увагу на деякі з основних і десь розставити всі крапки над «i».

#яксхуднути Підкажіть, будь ласка, як мені схуднути. Вуглеводи звів (а) до мінімуму 30-40 г в день, але вага ніяк не йде, а енергії немає зовсім?

Відповідь: Варто розуміти, що процес спалювання жирів залежить від розкрутки метаболізму (обміну речовин). Наскільки розкручений метаболізм - фактор, що залежить від багатьох складових, а саме: спадковості, віку, способу життя, шкідливих звичок. Для того, щоб правильно прискорювати обмін речовин, Ви повинні правильно вибудувати дієту. Звичайно ж, це питання суто індивідуальне і вирішити його Вам допоможуть наші фахівці, проте в загальних рисах запам'ятайте одне правило: "Ніколи різко не зменшуйте калорійність, не прибирайте різко вуглеводи ", оскільки метаболізм це процес, який також вимагає енергії і його потрібно правильно запустити, і якщо Ви різко зменшуєте вуглеводи, то організм сприймає це як загрозу і автоматично уповільнює обмін речовин, але коли Ви завершите, так би мовити, Вашу "швидку" дієту, то організм відреагує таким чином, що пора запасатися запасами (жирком), оскільки аварійний режим може повторитися. Основні правила - це дробове харчування, планомірне скорочення вуглеводів до певного моменту (або дієта з плаваючою кількістю вуглеводів і т.д., "правильні" тренування.

#плоскапопа Всю зиму присідала, у мене була кругла попа, прийшла весна, вирішила підсушитися гарненько, почала бігати, вага пішла, але преса не видно і попа стала плоска ((Це генетика?

Відповідь: Аеробіка, в даному випадку біг, - це рясна трата енергії організмом. Але не потрібно забувати, що тривала аеробіка підвищує кортизол, "гормон стресу", який виділяють надниркові залози, а кортизол активно поглинає м'язову тканину в першу чергу. Але це не означає, що аеробіка не потрібна зовсім. Аеробіка повинна чергуватися з силовими тренуваннями, які, до речі, не "накачають" жінку (дівчину), а навпаки, при правильному харчуванні прискорять метаболізм. Тому, якщо визначили весну як точку відліку до Вашої пікової форми, починайте коригувати систему харчування, збільшуйте інтенсивність силового тренування (анаеробний процес), а також додавайте кардіо. Але не переходьте лише на одне кардіо.

#накачатируки Підкажіть яку мені добавку купити, щоб накачати великі руки?

Відповідь: Ніяка добавка точечно не вплине на певну м'язову групу. Підбирайте правильну програму тренувань з акцентом на руки, і, якщо необхідно, додайте в раціон відповідні добавки.

#кудиколоти Я травмував коліно, хочу купити ТБ-500, мені його колоти поруч з травмою?

Відповідь: Не потрібно колоти пептид поруч з травмою. TB-500 прискорює процес обміну речовин в хрящовій і сполучній тканинах всього організму.

#порвавгруди Довгий час "сидів" на стероїдах, а саме на тестостероні. Рік як перестав і ось з вагами, вдвічі менших за колишні, я "порвав" груди. Чому так сталося? Що можете порадити?

Відповідь: Справа в тому, що практично всі стероїди, за винятком поодиноких випадків, порушують в організмі обмін колагену. Частою причиною травм у спортсменів, що приймають стероїди, є ігнорування елементарної розтяжки в кінці тренування, мікротравма з роками посилюється, що в кінцевому підсумку призводить до часткового або повного розриву. Як тільки це сталося, відразу слід звертатися до лікаря. Якщо буде зроблена оперція, то піде процес реабілітації і деформації м'язу видно не буде, якщо ж проігноруєте похід до лікаря, то у Вас є шанс втратити 30-70 відсотків від сили м'язової групи, а також мати відштовхуючий візуальний ефект.

#щокраще Підкажіть, яка форма пептидів краще: ін'єкційна або в капсулах?

Ответ: Більш ефективна ін'єкційна форма, до того ж вона дешевша. Однак практично завжди прийом ін'єкційних пептидів - це часті ін'єкції, і не завжди виходить дотримуватися графіка ін'єкцій, тому непоганою альтернативою є пептиди в капсулах, спреях або краплях. Втрата ефективності капсульної форми пептидів щодо ін'єкційної становить, як правило, від 10 до 30 відсотків.

#бодібілдингабокроссфіт Підкажіть яким видом спорту краще зайнятися: бодібілдингом або кроcсфітом?

Відповідь: Якщо Ви не виступаючий спортсмен, то питання має звучати дещо інакше, а саме: "яким видом спорту краще мені зайнятися: відвідуванням тренажерного залу або ж функціональним тренінгом". Однозначно відповісти на це питання неможливо, однак, розставивши пріоритети, Ви можете зрозуміти, що Вам більше підходить. Якщо Вас цікавить розвиток сили і зовні подобаються об'ємні м'язи - йдіть в тренажерний зал, якщо ваша мета витривалість, швидкість і функціональність - функціональний тренінг.

#нехочувеликім'язи Як займатися в тренажерному залі дівчині і залишатися такою ж жіночною? Не хочу мати великі м'язи і грубий голос(

Відповідь: По-перше, якщо Ви тренуєтеся без стероїдів і всіх тих добавок, які піднімають рівень тестостерону, то грубий голос і великі м'язи Вам не загрожують. Тому сміливо тренуйтеся з обтяженнями і дотримуйтесь головного правила - це збалансоване харчування і правильно складена програма тренувань.

#виглядаєнегарно Робила цілий рік присідання і жим ногами, виросли м'язи над коліном, виглядає негарно ((. Сідничні на місці. Чому так сталося? Що тепер робити?

Відповідь: Велика ймовірність того, що Ви неправильно присідали або жали ногами, точніше сказати була та постановка ніг (ширина і постановка носків), при якій були задіяні квадріцепси і не працювали в належній мірі сідничні м'язи. Вам потрібно звернути увагу на те, як Ви робите вправи на ноги, детально відчути куди йде навантаження і попрацювати з постановкою ніг. Також розглянути варіації самого тренінгу. А квадріцепси тепер доведеться по максимуму ізолювати від навантаження і все прийде в норму, не переймайтеся!

#широкаспина Чи можна без станової тяги наростити широку спину?

Відповідь: Практично всі топові бодібілдери уникають травмонебезпечних вправ, в числі яких знаходиться станова тяга. Також не забувайте про те, що станова тяга розширює талію, що не додає ефекту широкої спини. Якщо Ви говорите про обсяги, а не про силу, як ми зрозуміли з питання, то, на наш погляд, станова тяга швидше за все Вам не потрібна.

Пишіть, телефонуйте нам і ми будемо розкривати всі важливі, часті і спірні питання, спираючись на теоретичні знання і практичний досвід.

Автор:

Кількість переглядів - 1485

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.