Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Відповіді ч.2

(відгуки: 1, оцінка 5.0/5)

#вагастоїтьнамісці, #нещодавнонародила, #sarms+ААС, #каналнаYouTube, #пептиднакосметикачоловікам, #який-небудьрейтинг, #пептидиіпсихіка

#вагастоїтьнамісці Завжди набирав і скидав вагу дуже легко, ніколи не вдавався до кардіонавантажень, тільки дієта і інтенсивність тренувань. Так було до 30-ти років, потім я якось пішов в набір маси, потім кинув тренування, потім відновив, в загальному як набрав я зайвого і вже ні дієта, ні тренування не допомагають, вага стоїть практично на місці. Почав бігати, але заболіла спина в грудному відділі, тобто нормально бігати не можу, я в паніці, підкажете що-небудь?

Відповідь: З роками йде уповільнення метаболізму (обміну речовин), тому скинути зайву вагу стає важче. У вашій ситуації слід навести порядок в 3-х напрямках: 1) підвищити стресостійкість або максимально прибрати стресові ситуації з життя, 2) приділяти достатньо уваги відпочинку, 3) розібратися з харчуванням.

Харчування необхідно відрегулювати під себе, обов'язково без різких рухів, в кілька етапів: прибрати шкідливі продукти, потім зменшити вуглеводи, збільшуючи споживання білку. Питання харчування дуже глибоке, тому в рамках даного формату дати повну відповідь неможливо.

Тренування – інтенсивність повинна бути високою, але з урахуванням поточного фізичного стану і загального стану здоров'я. З Вашого питання випливає, що у Вас можуть бути проблеми з хребтом в грудному відділі, можливі протрузії, і біг може привести до погіршення здоров'я. Тому для початку пройдіть обстеження у лікаря, можливо Вам не можна бігати і тоді біг потрібно буде замінити велосипедом або степпером, або ж все обійдеться просто правильним взуттям та технікою бігу.

І результат обов'язково з'явиться, може не так швидко як хотілося, можливо тільки з 4-го або 6-го тижня Ви почнете спостерігати перші зміни. Для того, щоб жироспалювання було більш продуктивним і не мало негативних наслідків для здоров'я, зверніть увагу на спортивні добавки, що представлені в нашому магазині, а також звертайтеся до нас за консультацією.

#нещодавнонародила Я нещодавно народила і хочу привести тіло в норму, оскільки як додала в стегнах, а також висить живіт :(. Дуже переживаю, що такою і залишуся, коли можна починати тренування?

Відповідь: В першу чергу необхідно проконсультуватися з лікарем. Ми ж можемо підказати, виходячи зі статистики, а також відгуків наших клієнтів. Кожен випадок індивідуальний. Але, як правило, якщо пологи проходили без ускладнень і природним способом, то до тренувань можна повернутися через 8-12 тижнів. Але ні в якому разі не форсуйте з навантаженнями.

#sarms+ААС Чи є у кого-то досвід застосування sarms з анаболічними стероїдами? Чи можливі комбінації?

Відповідь: У правилах нашого магазину не давати ніяких рекомендацій щодо анаболічних стероїдів, але можемо побіжно сказати, що комбінації такі є і досить успішні. Досить багато інформації по даному питанню Ви можете отримати на західних і американських спортивних форумах, щось є і на російськомовних, але мало.

#каналнаYouTube Давно читаю Ваш сайт, знаходжу багато корисного для себе. Чи є у Ваших планах запуск каналу на YouTube? Це було б сучасно, цікаво і інформативно, а також дозволило б, можливо, охопити більшу аудиторію.

Відповідь: На даний момент і в найближчій перспективі ми фізично не в змозі запустити свій YouTube канал, тому що не звикли щось робити неякісно, а для того, щоб зробити справжній продукт, необхідно зануритися в нього з головою, відповідно це величезні часові витрати. Але ми відкриті до співпраці з молодими перспективними блогерами, які ведуть активний, здоровий спосіб життя, відвідують тренажерний зал, мають прагнення до високих результатів розвитку себе як особистості. Також нам була б цікава співпраця з проектами на кшталт «Схуднення за 8 тижнів» і т. д. Пропозиції готові розглянути, пишіть нам на пошту, що вказана на сайті.

#пептиднакосметикачоловікам Чи можна використовувати пептидну косметику чоловікам?

Відповідь: Звичайно ж можна і навіть необхідно, якщо Ви прагнете бути здоровим і виглядати молодше за свої роки.

#який-небудьрейтинг Які добавки найчастіше купують функціонали і представники ігрових видів спорту? Чи не могли б Ви зробити який-небудь узагальнений рейтинг?

Відповідь: Вибір того чи іншого продукту залежить і від конкретного виду спорту і від конкретної ситуації. Як такий рейтинг не скласти, бо він може завести в оману того, хто буде читати нашу відповідь, але список добавок виглядає так: Aicar, Cardarine, TB-500, YK-11, Ipamorelin, трохи рідше Ostarine та Ibutamoren.

#пептидиіпсихіка Чи впливають якимось негативним чином пептиди і сарми на психіку? Якщо так, то як це проявляється?

Відповідь: Пептиди та sarms абсолютно не впливають на психіку. У їх складі немає ні психостимуляторів, ні будь-яких інших речовин, що впливають на стан психіки.

Автор:

Кількість переглядів - 1298

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Отзывы:

Елена, 30.04.2019

5 з 5 зірок!

Добавьте, пожалуйста, мой еще вопрос или может быть он будет включен в следующую статью: "можно ли при приеме лигандрола сбить женские циклы?"