Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Коротко про пептиди

Амінокислоти - це базовий будівельний матеріал, що входить в структуру клітинних мембран, антитіл і гормональних речовин і який бере участь в біохімічних і фізіологічних процесах. За регуляцію функцій амінокислот відповідають пептиди - речовини, які були відкриті відносно недавно, але вже встигли зарекомендувати себе як найперспективніший біокомпонент.

Що таке пептиди

Пептиди відносяться до класу білкових з'єднань. Від білків вони відрізняються коротшим молекулярним ланцюжком. Якщо в структуру білка можуть входити 50 і більше амінокислот, то в пептидах їх кількість може не перевищувати 2-х.

Амінокислоти - Пептиди - Білки

Пептиди постійно синтезуються в організмі людини - вони допомагають клітинам відновлюватися, регулюють біохімічні процеси і попереджають збої на клітинному рівні. Унікальним пептидним з'єднанням приписують омолоджуючі і регенеруючі властивості, здатність швидко оновлювати клітини і тканини, що допомагає боротися з віковими змінами.

Ультракороткі білки були відкриті в 70-х роках ХХ століття, а на сьогоднішній день налагоджено виробництво цих чудо-речовин в промислових масштабах. Пептиди використовуються в складі косметики, біологічно активних добавок, препаратів спортивної фармакології. За 40 років білкові сполуки цього класу були добре вивчені, що дозволяє використовувати їх безпечно і з максимальною користю для здоров'я людини.

Різновиди пептидів

Унікальність пептидів полягає в їх тотожності певним внутрішнім органам. Серце і легені, печінка і головний мозок, нирки і підшлункова залоза працюють "під керівництвом" певних видів пептидних сполук.

До добре вивчених різновидів пептидів відносяться:

 • Сигнальні - відповідають за молодість шкіри, запускають процеси регенерації тканин при фізичних пошкодженнях і хімічних опіках. Пептиди в косметиці служать свого роду сигналом шкірі про необхідність оновлення. Так запускаються процеси синтезу колагену, гіалуронової кислоти, еластину, декоріна і інших корисних речовин.
 • Ремодулюючі – сприяють правильному розташуванню колагенових волокон в структурі шкіри, покращують її якість, підтримують її пружність та еластичність.
 • Нейропептиди - гальмують активність хімічних речовин, що відповідають за скорочувальні функції м'язів. Вони сприяють розслабленню мускулатури, а за властивостями аналогічні ботоксу.
 • Гормональні - підтримують роботу залоз внутрішньої секреції, сприяють збалансованій секреції гормонів щитовидної, підшлункової залоз, наднирників, яєчників.
 • Біорегулюючі - контролюють загальну сукупність біологічних процесів, впливають на апетит і гормональний фон.
 • Імунологічні - підтримують захисні функції клітин, підвищують їх стійкість до руйнівних факторів.
 • Транспортувальники - доставляють корисні речовини до клітин, підтримуючи здоровий метаболізм.

Нейропептиди - Нейромедіатори

Як працюють пептиди

Коротколанцюгові біорегулятори утворюються внаслідок розпаду довгих білків. Білкові міні-фрагменти проникають назад в клітини і прикріплюються до генного коду, якому вони відповідають - наприклад, печінкові контактують з генами печінки, нейронні - з клітинами нервової системи. Після активізації пептидом "сплячої" ділянки ДНК клітина починає генерувати нові білкові молекули, використовуючи короткий пептидний зв'язок як матрицю.

Хоча пептиди в організмі людини синтезуються самостійно, з віком їх потенціал помітно виснажується. Корисних з'єднань стає все менше, а потреба в них зростає через природне зношування тканин в зрілому віці. Тому назріває необхідність заповнювати дефіцит пептидів штучним шляхом - за допомогою фармакологічних препаратів і косметичних засобів.

GHRP-2 капсули Крем з пептидами для омолодження і освітлення шкіри навколо очей Active Peptide Rejuvenating & Brightening Eye Cream

Переваги пептидів

В чому унікальність пептидних сполук:

 • Завдяки невеликим розмірам білкова молекула безперешкодно проникає крізь клітинну мембрану. Вона служить відмінним транспортувальним засобом - швидко доставляє поживні речовини, вітаміни і мікроелементи, необхідні для повноцінної роботи клітин.
 • При прийомі всередину пептиди, на відміну від білків, не потребують додаткового розщеплення в шлунково-кишковому тракті. Їх молекулярний ланцюжок і так вже досить короткий. Це допомагає убезпечити кишечник від процесів гниття і дозволяє амінокислотам максимально швидко надходити в кровотік.
 • Короткі пептиди не розпізнаються імунною системою людини як сторонній білок, а значить не відторгаються клітинами, не викликають алергічних реакцій і повністю засвоюються.
 • Пептиди - це універсальний біорегулятор, який не має видової специфічності. Для всмоктування вони не вимагають додаткового розщеплення, що робить механізм дії простим і ефективним.

Де застосовуються пептиди

Фізіологи продовжують вивчати корисні властивості і можливості пептидів. Але вже сьогодні коротколанцюгові білкові сполуки широко застосовуються в:

 • Терапії внутрішніх захворювань - для лікування цукрового діабету, захворювань сечостатевої сфери, респіраторних інфекцій, уражень центральної та периферичної нервових систем. Пептиди допомагають пацієнтам відновлюватися після травм, боротися з віковими патологіями, успішно проходити реабілітацію після інфарктів та інсультів.
 • Складі біологічно активних добавок - в цій формі пептиди рекомендовані особам зі зниженою працездатністю, стресовими станами, в періоди підвищених фізичних і розумових навантажень. Пептидні сполуки покращують працездатність, служать джерелом енергії, зміцнюють імунітет, благотворно впливають на пам'ять, увагу і мислення.
 • Спортивній фармакології - використовуються для нарощування м'язової маси, ефективного спалювання жирів, підвищення сили і витривалості для досягнення рекордних результатів. Пептидні препарати прискорюють енергетичний метаболізм, захищають кістки і суглоби від травм під час високих фізичних навантажень.

Найбільш перспективною сферою застосування пептидів вважається косметологія. Різноманітні креми, сироватки, гелі та емульсії для обличчя з пептидами - тренд № 1 в б'юті-сегменті.

Косметичні пептиди

Надкоротким білковим молекулам приписують багато корисних властивостей:

 • антиоксидантну дію - нейтралізація токсинів і вільних радикалів, що погіршують стан шкіри;
 • здатність боротися з акне за рахунок регуляції активності сальних залоз;
 • ліфтинг-ефект - боротьба зі зморшками завдяки поліпшенню якості шкіри, активного синтезу колагену і еластину;
 • антивіковий ефект - попередження старіння шкіри, нормалізація обмінних процесів і активної регенерації;
 • поліпшення кольору обличчя - усунення судинної сітки і темних кіл під очима, боротьба з пігментацією і візуальними недосконалостями шкіри.

Пептиди для обличчя принесуть користь власницям шкіри будь-якого типу. Вони борються з надмірною жирністю, зволожують, знімають запалення і вирівнюють тон.

Косметичні ефекти

Ефективність пептидів багато в чому залежить від хімічної формули засобів - додаткових компонентів, які входять до складу капсул, біодобавок, косметики, ін'єкцій. Формули розробляють таким чином, щоб поліпшити засвоєння пептидних сполук, а значить отримати з них максимальну користь.

Наш інтернет-магазин займається продажем пептидів по всій Україні. У нас ви можете замовити топові пептидні препарати від кращих виробників з доставкою додому.

 

Статті по темі:

Пептиди в капсулах - в чому секрет ефективності?

Автор:

Кількість переглядів - 800

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.