Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Пептиди в капсулах - в чому секрет ефективності?

З ростом популярності пептидів фармакологічні компанії почали розробляти більш досконалі форми цих органічних речовин. У пріоритеті не тільки відмінна засвоюваність, а й зручність застосування, а також відсутність побічних ефектів. В цьому плані відмінні результати демонструють пептиди в капсулах. Раніше ми вже розглядали питання про ефективність оральної форми пептидів в статті "Пептиди в капсулах: міф чи реальність?". У чому ж перевага цієї форми розглянемо прямо зараз більш детально.

Склад капсульних пептидів

Базова діюча речовина препарату - це пептиди, органічні речовини, які займають проміжне положення між амінокислотами і білками. Умовно їх можна віднести до протеїнів, відмінність полягає лише в коротшому молекулярному ланцюжку. Завдяки ультракороткій структурі пептиди мають здатність глибоко проникати в тканини і клітини. Вони легше засвоюються і забезпечують більш виражені результати.

До складу капсульної оболонки пептидного засобу включені:

 • Лікарський желатин – желюючий агент білкової природи, який підтримує форму капсули, надає їй щільність і еластичність.
 • Ентеросолюбільна захисна оболонка – допоміжна речовина, завдяки якій капсула в незмінному вигляді проходить через стравохід і шлунок, а починає розчинятися тільки в кишечнику.

Переваги застосування ентеросолюбільної оболонки

Ентеросолюбільна оболонка – одна з переваг капсульної форми пептидів. Вона захищає корисні речовини препарату від руйнівного впливу шлункового соку. Вміст капсули в незмінному вигляді надходить в кишечник, де практично повністю засвоюється. Ефективність капсульної форми пептиду складає 75-85% в порівнянні з ін'єкційною. Завдяки капсулам досягається ще один корисний результат - відсутня подразнююча дія препарату на слизову оболонку шлунка.

HGH Frag 176-191 капсули TB-500 капсули

Як працюють пептиди в капсулах

Капсула – це дозована лікарська форма з кількістю діючої речовини, яка дорівнює індивідуальній дозі. Приймати капсулу необхідно цілою, не розжовуючи, а ковтаючи і запиваючи водою, відповідно до інструкції. Капсулу від розщеплення надійно захищає ентеросолюбільна оболонка, що не дозволяє желатину розчинитися в кислому середовищі.

Процеси розпаду запускаються тільки в тонкому кишечнику, де середовище відрізняється зниженою кислотністю. Тут желатинова капсула повністю розчиняється, а пептиди починають вивільнятися. Розчинення діючої речовини відбувається досить швидко, в кров надходить як мінімум 80% корисних компонентів, і тільки 15-20% виводиться природним шляхом - через кишечник і нирки. Саме в кишечнику пептидні сполуки абсорбуються на піку своєї активності, що дозволяє розраховувати на максимальний очікуваний ефект. У фармакології це називається біодоступністю.

Пептиди в капсулах - в чому секрет ефективності?

Переваги капсульної форми препарату

Фармакологічні компанії все частіше випускають препарати в капсульній формі. Секрет популярності капсул в їх незаперечних перевагах:

 • Не впливають на стінки шлунка, що створює подвійну користь. З одного боку, активна речовина не руйнується занадто агресивним кислим середовищем. З іншого боку - сам фармакологічний препарат не подразнює слизову оболонку травного тракту, не провокує запальні процеси і диспептичні явища.
 • Мають нейтральний смак. Оболонка капсули відмінно маскує неприємні смакові властивості діючої речовини, тому такий препарат приймати набагато легше, ніж гірку пігулку.
 • Поєднують переваги таблеток і порошків. Оскільки всередині капсули пептиди знаходяться в дрібнодисперсній порошковій формі, вони швидше розчиняються і всмоктуються. При цьому засіб залишається компактним (не розсипається), що є одним з переваг таблеток.
 • Зручні для прийому. Завдяки гладкій желатиновій поверхні і невеликим розмірам капсула легко проковтується.
 • При виробництві капсул використовуються режими щадної обробки - без зволоження, нагрівання і пресування. Тому активні компоненти не руйнуються і зберігають всі корисні властивості.
 • Капсули містять мінімальну кількість допоміжних речовин. А оскільки будь-яке з'єднання може викликати побічні реакції, безпека капсульної форми набагато вища, ніж таблетованої або ін'єкційної.

У чому вигода капсул для виробників БАДів

Виробники фармпрепаратів вже встигли оцінити переваги кишковорозчинних капсул, тому цей формат поступово витісняє шлунковорозчинні засоби. До того ж, сучасні виробники намагаються привернути увагу до своєї продукції інноваційними розробками. Вони допомагають не тільки виділитися на фоні конкурентів, а й несуть практичну користь для покупця.

В даному випадку це відмінна біодоступність і відсутність побічних реакцій. Покупці, які грамотно підходять до вибору пептидних засобів, неодмінно оцінять ці переваги і будуть робити вибір на користь кишковорозчинних капсул замість ін'єкцій. Це не тільки безпечніше, але і набагато зручніше - ніякого болю і шприців!

Де застосовуються пептиди в капсулах

Пептиди – це біологічно активні біорегулятори, які беруть активну участь в обмінних процесах. Сьогодні на виробництві пептидів в капсулах спеціалізуються виробники спортивної фармакології. Ці корисні речовини входять до складу:

 • Жироспалювачів – ефективно борються із зайвою вагою, сприяють здоровому схудненню. Одночасно зміцнюють зв'язки, кістки і суглоби, покращують стан шкіри, сприяють внутрішньому омолодженню.
 • Регенеруючих засобів – використовуються для відновлення суглобів, зв'язок і сухожиль після інтенсивних тренувань і фізичних навантажень. Прискорюють реабілітацію після травм, сприяють повному або частковому відновленню в залежності від ступеня пошкодження. Регенеруючий ефект досягається за рахунок поліпшення обмінних процесів в сполучних тканинах.
 • Бустерів тестостерону – стимулюють сперматогенез і секрецію тестостерону у чоловіків, покращують якість мускулатури, підвищують м'язову силу і витривалість атлета, що позитивно позначається на спортивних результатах.
 • Стимуляторів гормону росту – пептиди стимулюють вироблення власного гормону росту, що проявляється в активному наборі м'язової маси і спалюванні жирового прошарку.
 • Ліполітиків – підвищують фізичну витривалість і силу, використовуючи в якості джерела енергії власний жир. Позитивно впливають на м'язовий тонус, спортсмену вдається зберегти набрану масу навіть без фізичних навантажень.

Фармакологічні препарати на основі пептидів продовжують удосконалюватися, а дослідники відкривають все більше можливостей цих корисних речовин. Пептиди в капсулах по праву можна назвати проривом в області спортивної фармацевтики. Це високоякісні засоби, які діють ефективно і не шкодять здоров'ю. Дослідження показують, що пептиди швидко і безслідно руйнуються, тому безпечні ще й в плані допінг-контролю.

 

Статті по темі:

Роль пептидів в світі спорту

Пептиди в косметології. Неймовірний ефект перетворення

Мій перший досвід застосування пептидів

Автор:

Кількість переглядів - 617

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.