Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Предтреніки - шкода чи користь?

Кожен мріє про гарну фігуру, але далеко не всі хочуть чекати роки, щоб її отримати. Проблема вирішується сучасними спортивними добавками, на зразок креатину, протеїну BCAA і інших. Але найефективнішим з них є предтренувальний комплекс (або скорочено предтренік).

Предтренік комплексно впливає на організм, надаючи ефект відразу в декількох напрямках: схуднення, нарощування м'язової маси, отримання енергії і т.д. Думки спортсменів з приводу цього спортпіта розійшлися. Одні вважають його незамінним і корисним, а інші в один голос твердять, що предтрен несе шкоду і псує здоров'я.

Хто ж з них має рацію? Давайте розбиратися.

З чого складається предтренік

Серед усіх можливих біологічних добавок ця - найзагадковіша, бо, як правило, в предтренувальному комплексі намішано 25-50 різних компонентів. Наприклад, ось найчастіші «інгредієнти»:

  • креатин;
  • аргінін;
  • туарин;
  • BCAA;
  • бета-аланін;
  • кофеїн.

Предтреніки на основі цих компонентів досить безпечні. Ефект від такої добавки може бути незначним, але і шкоди здоров'ю не буде.

Найчастіше, до складу спортпіта входять додаткові сильні стимулятори нервової системи, наприклад, екстракт герані і ефедрин. Вони викликають почуття ейфорії і небувалий приплив сил, перезбуджуючи нервову систему. Тренування під дією таких речовин ефективні, але практично моментально виснажують організм.

Тому завжди звертайте увагу на склад. Не лінуйтеся вивчити всі 50 пунктів, перш ніж купити товар, адже там може бути не все так «чисто».

Викладка на тренуванні

Як працює предтренувальний комплекс

Велика кількість речовин в складі комплексу дозволяє йому виконувати відразу кілька функцій в організмі:

- Нарощувати м'язову масу.

З цим завданням справляється креатин, що підвищує обсяг м'язів.

- Збільшувати витривалість.

Це досягається за рахунок аргініну, таурину, кофеїну та інших легких нейростимуляторів.

- Знижувати відсоток жиру.

На це комплексно впливає ряд речовин, включаючи L-аргінін.

- Швидше відновлювати організм після тренування.

Для цього в комплекс додаються амінокислоти BCAA і деякі інші речовини.

- Підвищувати настрій і бажання тренуватися.

Деякі нейростимулятори, на кшталт екстракту герані, збільшують вироблення дофаміну (гормону щастя), що підвищує настрій.

- Знімати втому.

За рахунок кофеїну і активації адренорецепторів пропадає сонливість, що дозволяє тренуватися активніше.

- Поліпшувати кровообіг.

За рахунок розширення судин за допомогою аргініну, агматину і ряду інших речовин поліпшується робота серцево-судинної системи.

Це тільки частина можливих ефектів, які предтрен надає на тіло. Який саме вплив - буде залежати від складу. Важливо розуміти, що мова йде про хороший і якісний предтренувальний комплекс. Купівля бюджетних сумішей навряд чи принесе хороший результат.

Але, крім приємних сторін, у добавки є і мінуси:

1. Несполучуваність речовин

У топових виробників такого не зустрічається, але серед компаній низького рівня регулярно. При змішуванні в одній банці більш 50 компонентів потрібно точно знати їх взаємопоєднання один з одним.

Іноді в складі трапляються компоненти, які при одноразовому вживанні можуть викликати сильні побічні ефекти: нудоту, запаморочення, болі і т.д. По суті, це те ж саме, що зробити суп з кільки, курятини, картоплі, помідорів, цибулі, буряка, а потім ще додати туди щіпку лимонної кислоти.

2. Звикання

Тут скоріше не фізичний, а психологічний момент. Блискавичний ефект, зростання м'язів, скидання зайвого жиру і інші результати дуже подобаються спортсменам. Природно, що після такого повернутися до звичайних тренувань зовсім не хочеться, через що починається надмірне вживання спортпіту.

3. Алергія

Ще одна причина завжди читати, що написано на упаковці. Кожен предтрен частково унікальний. Тому, не вивчивши склад, ви можете зловити алергію на одну або кілька речовин. Це досить ризикований момент, адже, купуючи добавки окремо, ви впевнені що там немає нічого зайвого, але про предтренувальні комплекси так сказати складно.

4. Порушення роботи серцево-судинної системи

При вживанні в нормальній кількості предтренік буде тільки допомагати, але як тільки вам стане мало, і доза буде збільшуватися, це вплине на здоров'я. Надмірна активність нервової системи, серця і м'язів незабаром призведе до ряду дисфункцій.

Побічні ефекти від предтренувального комплексу

Так як часто можна застосовувати цю спортивну добавку і в яких дозах?

Як часто можна використовувати предтренік

На рахунок періодичності використання і дозування думок дуже багато. Ми розповімо ту версію, яку самі вважаємо оптимальною. Отже, почнемо з дозування.

Дозування

Точна доза для кожного предтрена вказана на банці з добавкою. Як правило, вона пишеться на 80 кг ваги, відповідно, при додаванні 20 кг збільшуємо дозу на 20%, і в зворотньому порядку. Невелике відхилення в дозуванні допускається, головне, щоб не було подвійної порції або більше.

Частота

За частотою ми рекомендуємо приймати предтренувальний комплекс 1-2 рази на тиждень перед важкими тренуваннями. Якщо регулярно стимулювати організм, він швидко дасть збій, так само, як і машина, двигун якої буде працювати на максимальних обертах.

Сили, що залишилися після тренування

Намагайтеся не перестаратися з предтреном. Це хороша добавка, коли попереду важке тренування або ви готуєтеся до змагань. Якщо ж ви в легкому режимі займаєтеся в спортзалі, то не варто бомбити себе таким допінгом.

В крайньому випадку, завжди можна взяти для певної мети окрему добавку, щоб не навантажувати організм комплексним спортпітом. Всього має бути в міру, а особливо предтрену.

Ця стаття на Дзені https://zen.yandex.ru/media/id/5fd4f6ae010f4863e73262b1/predtreniki-vred-ili-polza-5fd50e7f9480ec78dc1ddc83

Заходьте на наш канал:)

Автор:

Кількість переглядів - 2333

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.