Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Причини невдач при схудненні

(відгуки: 4, оцінка 4.8/5)

Замішання і розчарування - Вам знайомі ці почуття? Ці емоції відчувають мільйони людей, які сідають на дієти і зазнають невдачі. Знову сідають на дієту і знову - невдача. Або інший варіант: Ви втрачаєте, наприклад, 5 кг, а через якийся не дуже тривалий час повертається 7-10 кг. За статистикою лише 1% людей вдається схуднути назавжди.

Є багато причин, по яким дієти не дають результатів. І вони, як правило, поділяються на дві категорії: фізичні та психологічні.

Психологічні – це коли людина має нормальну вагу або навіть нижче норми, але вона одержима ідеєю схуднення. Це зазвичай буває у людей із заниженою самооцінкою, що прагнуть до ідеалів, нав'язаним ЗМІ та ін. Ці причини ми розглядати не будемо.

Давайте розглянемо фізичні причини. Це означає, що Ви вирішили худнути, тому що у Вас реально зайва вага, тобто Ваш індекс маси тіла більше норми.

Отже, чому дієти не дають результатів?

1. Ви худнете для когось.

Тобто, Ви вирішили скинути вагу до якоїсь події, щоб влізти в нове плаття, щоб утерти ніс суперниці, щоб сподобатися чоловікові і т. д.. Ви хочете справити враження на оточуючих, отримати їх схвалення. Ви худнете для інших. Але ж мова йде не про них, а про Вас! Ви стимулюєте себе негативною енергією. Отже, дієта результату не дасть.

2. Невідповідний час для дієти.

Якщо Ви перебуваєте у депресії, у Вас стрес або ви відчуваєте себе з якихось причин емоційно спустошеною, то не слід робити якісь кроки для зниження ваги. Тому що дієта - це теж стрес для організму. А подвійний стрес не кожен витримає.

Щоб контролювати свій раціон, треба контролювати свої емоції і своє життя.

Навчіться розслаблятися, знаходьте час для себе. Але тільки, будь ласка, не їжте в цей час! Тільки тоді, коли зможете керувати своїм життям і контролювати свої емоції, Ви можете задуматися про дієту.

3. Установка невірних цілей.

Не можна думати в першу чергу про те, як схуднути, якщо у Вас є серйозні захворювання (наприклад, гіпертонія, діабет і ін.). Це неправильна мета. Правильно і важливо думати в першу чергу про те, як привести в норму здоров'я, а потім вже вибудовувати систему харчування і йти планомірно до зменшення ваги.

4. Установка нереальних цілей.

"Я хочу схуднути на 10 кг за місяць". "Мені треба схуднути до ювілею, щоб одягнути нове плаття". Це не ті цілі, які внесуть кардинальні зміни у Ваше життя. Якщо точніше, то це ті цілі, які Вас приведуть або до розчарування або до депресії згодом.

Так як же встановити реалістичні цілі?

Цілі повинні бути конкретними, вимірними, досяжними, реальними і на певний проміжок часу.

Легше худнути, якщо ставити перед собою завдання на тиждень. Реально за тиждень схуднути на 1-2 кг. Ви повинні себе вимірювати в кінці кожного тижня. Таким чином, у нас виходить наступна мета: "Я схудну за тиждень на 2 кг", і в кінці тижня зважитися і виміряти обсяги. Далі ставимо за мету на наступний тиждень. Також не забувайте про те, що схуднення (жироспалювання) процес інертний. Зменшувати вагу потрібно за рахунок жирової тканини, а не м'язової, це слово до того, що тільки 3 «судді» разом дадуть об'єктивну відповідь стосовно вашої фізичної форми, а саме: ваги, мірна стрічка, дзеркало.

5. Ви на дієті, але нехтуєте своїм тілом.

Багато хто худне, сидячи на дієті, приділяють увагу тільки харчуванню, не звертаючи уваги на інші чинники, які також важливі для схуднення. Необхідно приділяти пильну увагу фізичній активності і догляду за своїм тілом (скраби, обгортання, СПА). Ви повинні доглядати за собою. Ви повинні любити своє тіло незалежно від розміру і форм!

6. Позбавлення організму поживних речовин.

Багато сідають на жорсткі дієти, не замислюючись про наслідки. А адже жорсткі і "швидкі" дієти мають на увазі дуже великі обмеження в харчуванні. Але наші тіла - це складні "машини", яким потрібен широкий спектр поживних речовин, щоб ефективно функціонувати.

Наприклад, багато з дієт обмежують вживання жирів. А жири просто необхідні для нашого організму. Ті ж самі жирні кислоти Омега 3, 6 і 9 мають вирішальне значення для нашого мозку і профілактики багатьох захворювань.

Коли наше тіло знаходиться в "голодному" режимі, то обмін речовин сповільнюється, що не кращим чином позначається на процесі схуднення.

І, мабуть, головна причина того, чому дієти не дають результатів, полягає в наступному. Ви поставили мету, ви її досягли. І що далі? А далі Ви, як правило, заспокоюєтесь. Все, мета досягнута! І потихеньку, непомітно починаєте повертатися до колишнього способу життя.

Причини невдач при схудненні

Що ж необхідно для того, щоб дієти були результативними?

В першу чергу, необхідно вибрати здорові способи для схуднення. Ви повинні змінити спосіб життя в цілому. Розробіть для себе комплексну програму зниження ваги, в яку будуть входити збалансоване харчування, фізична активність і догляд за своїм тілом.

Це буде здоровою і правильною альтернативою всім неефективним і нерезультативним «дієткам».

Ми пропонуємо ефективний курс для схуднення "Як схуднути за 30 днів" з урахуванням процентного вмісту жиру в організмі. Препарати, що входять до складу курсу (HGH Frag 176-191, Cardarine, Reverol), безпечні для організму, не викликають ефект звикання і гарантують якісний результат.

Не бійтеся змінювати своє життя на краще, Ви заслуговуєте успіху!

Автор:

Кількість переглядів - 1795

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Отзывы:

Аня, 02.12.2018

5 з 5 зірок!

Лида, не хочу никого оскорбить, но это отговорки.У меня у самой двое детей, муж вечно в разъездах. И мне приходится с утра и в школу и в садик, потом на свою работу. Все очень даже не легко, но при всем при этом питание налажено, тренировки я не пропускаю. Это какой-то образ жизни, какая-то своя философия, другое дело близко ли вам это...

Лида, 01.12.2018

4 з 5 зірок!

Аня, ну я бы так не сказала, во-первых и работа бывает разная, если работа на ногах, то тяжело начать правильно худеть, это какие-то советы для неработающих людей.

Аня, 01.12.2018

5 з 5 зірок!

Лена, причин невозможности похудения очень много, иногда препятствием может стать болезнь и ничего не поделаешь, но если человек здоров, то причина одна - лень.

Лена, 30.11.2018

5 з 5 зірок!

Главная причина всех проблем сидит в голове. Всё реально, если захотеть!