Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

RAD140 - вибухова міць!

RAD140 (Radarine, Радарін) - новітня розробка із серії SARMs (селективні модулятори андрогенних рецепторів). Даний препарат є абсолютно унікальним за своєю ефективністю дії і до сих пір знаходиться в стадії розробки. Клінічні випробування все більше розкривають потенціал даної спортивної добавки, що пов'язано з її унікальним складом.

Отже, давайте розберемося що ж це за добавка, чим вона корисна і чому так популярна?

RAD140 або Testolone розроблявся виключно в медичних цілях для лікування різних захворювань, таких як атрофія м'язів, гострі і хронічні хвороби, що призводять до втрати м'язової маси, включаючи ракові стани. Дана речовина відноситься до класу (AR) лігандів селективних модуляторів, дія яких заснована на об'єднанні з рецепторами андрогенів з подальшим прямим впливом на м'язові тканини. Варто відзначити важливу нейрозахисну функцію, завдяки якій нейрони головного мозку опиняються під захистом від різних біохімічних і фізіологічних ушкоджень. Ця унікальна властивість дозволяє убезпечити клітини головного мозку і сприяє їх адаптації до подразників.

У чому ж полягає ефективність застосування RAD140?

Ключовою особливістю RAD140 є потужний вибуховий ефект, яку він надає. За силою своєї дії цей SARMs можна порівняти з анаболічними стероїдами, проте ефективність застосування RAD140 в кілька разів вище. Крім цього, Radarine не викликає ніяких негативних ефектів, не впливає на роботу внутрішніх органів і не викликає порушень гормонального фону.

RAD140, як і будь-який інший SARMs, підвищує синтез білку в організмі, що сприяє активному приросту сухої м'язової маси. Варто відзначити такі функціональні особливості як підвищення силових показників, поліпшення витривалості, зменшення жирового прошарку і прискорене відновлення зруйнованих м'язових волокон.

Radarine (RAD140) в спорті

RAD140, Radarine, РадарінRadarine отримав визнання багатьох професійних спортсменів, які серйозно націлені на результат. Такий SARMs буде абсолютним лідером серед спортивних добавок, спрямованих на підготовку до різних змагань в будь-якому виді спорту, де потрібні сила, швидкість, витривалість і швидке відновлення, а нейрозахисна функція стане ключовою перевагою.

Саме завдяки широкій специфіці впливу RAD140 і його високому потенціалу, основну хімічну речовину даного SARMs продовжують вивчати провідні вчені країн всього світу.

Де купити RAD140?

Оформити замовлення на унікальний SARMs - RAD140 Ви можете в нашому інтернет-магазині Peptid-Power.com.ua Купуйте тільки якісні і сертифіковані товари, які не зможуть завдати шкоди Вашому здоров'ю!

Автор:

Кількість переглядів - 2970

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.