Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

S-23 (PurchasepeptidesEco) 30 капс.

S-23

Збільшити

S-23 sarm S-23 склад
(відгуки: 5, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
  • 949 грн.
  • 2817 грн. (по 939 грн.)
  • 4645 грн. (по 929 грн.)

Короткий опис:

S-23 - селективний модулятор андрогенних рецепторів 6-го покоління. Зв'язується тільки з рецепторами андрогенів в кістках і м'язах. Є одним з найпотужніших SARM і застосовується спортсменами для нарощування м'язової маси, зменшення жирової тканини, поліпшення рельєфності м'язів. Не затримує воду і збільшує міцність кісток.

Повний опис:

Розробник: GTx, Inc. (USA)

Виробник: PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc. (USA)

Сайт виробника: www.purchasepeptideseco.com

GTx, Inc. - фармацевтична компанія, яка розробляє препарати SERMs і SARMs.

PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc. - провідна компанія з виробництва пептидних гормонів і препаратів групи SARMs.

S-23

S-23 - це нестероїдний препарат, що відноситься до класу селективних модуляторів андрогенних рецепторів 6-го покоління. За своїм впливом на зростання м'язової тканини порівняний з потужними ААС і перевершує інші SARM, такі як RAD-140, Ostarine, Andarine і інші.

Препарат розроблявся для людей, які страждають від виснаження м'язів і кісток. S-23 зв'язується тільки з рецепторами андрогенів в кістках і м'язах.

Застосовується спортсменами для нарощування м'язової маси, зменшення жирової тканини, поліпшення рельєфності м'язів.

Переваги

Наукові дослідження і практичний досвід застосування спортсменами S-23 показують, що це один з найбільш потужних, якщо не самий потужний, SARM, який:

  • Збільшує і зміцнює м'язову масу.
  • Збільшує силу, витривалість і швидкість реакції.
  • Збільшує міцність кісток.
  • Зменшує жирову тканину.
  • Запобігає виснаженню м'язів.
  • Не затримує воду.
  • Покращує рельєф м'язів.

Завдяки своїм властивостям препарат популярний серед спортсменів різних видів спорту, таких як бодібілдинг, бокс, боротьба, змішані бойові мистецтва. Серед бодібілдерів препарат часто використовується під час "сушки", тому що практично не затримує воду і допомагає утримувати набрану м'язову масу.

Препарат не належить до заборонених на території України.

Дослідження S-23

Завдяки своїм ткане-селективним анаболічним ефектам S-23 позитивно впливає тільки на м'язи і кістки і не має побічних андрогенних ефектів, як анаболічні андрогенні стероїди (ААС). Дослідження довели, що S-23 знижує відсоток жиру в організмі при одночасному збільшенні мінеральної щільності кісток і м'язової маси, а також що високі дози препарату значно збільшують його жироспалювальні властивості, які призводять до значного зниження жиру в організмі.

Період напіврозпаду

Період напіврозпаду S-23 становить 12 год, тому, щоб мати стабільний рівень препарату в крові, добову дозу препарату слід розбити на 2 прийоми: вранці після сніданку і ввечері після вечері.

Піковий рівень препарату в крові досягається через 4 години.

Біодоступність препарату становить 96%.

Курс та дозування

1. Нарощування м'язової маси:

Добова доза становить:

- 10 мг для спортсменів вагою до 80 кг.

- 15-20 мг для спортсменів вагою понад 80 кг.

Тривалість курсу становить 6-12 тижнів.

Для досягнення високих результатів необхідно збільшити добове споживання білків (мінімум 3 г на 1 кг маси тіла), вживати достатню кількість калорій, а також застосовувати інтенсивний тренінг з великими вагами.

2. Набір "сухої" маси і "сушка" одночасно:

Ті ж дозування що і для нарощування м'язової маси з включенням в курс жироспалювача GW501516(Cardarine) або стимулятора секреції гормону росту MK-677(Ibutamoren).

3. Зниження жирової маси:

Добова доза становить 20-30 мг. Досвід застосування препарату засвідчив, що чим вище дозування, тим сильніше спалюється жир.

Більш детальну інформацію по курсам і дозуванням Ви можете отримати у нашого консультанта.

Скільки чекати ефект

Вже через 2 тижні курсу Ви побачите зростання силових показників і м'язової маси.

ПКТ

Звертаємо увагу на те, що препарат знижує природну секрецію тестостерону, тому після курсу необхідно провести післякурсову терапію (ПКТ) для швидкого відновлення рівня тестостерону в організмі з метою збереження набраної м'язової маси.

Застосування жінками

Ризику вірілізації немає і жінки можуть безпечно застосовувати даний препарат.

З якими SARMs і пептидами поєднується

S-23 має досить сильні ефекти, щоб приймати його соло, проте для отримання більшого росту м'язів препарат можна поєднувати з LGD-4033, Ostarine, Ibutamoren. Рекомендується додавати S-23 протягом останніх 8-ми тижнів 12-тижневого курсу, а не починати з нього на початку.

Список найбільш популярних комбінацій наводиться на цій сторінці у розділі "Комплекти"

Індивідуальну схему прийому Вам допоможе скласти наш консультант.

Побічні ефекти

S-23 не збільшує розмір простати, а навіть зменшує її. При дозуваннях вище рекомендованих може спостерігатися підвищення агресії.

Легальність для спорту

Препарат заборонений WADA і USADA.

Відгуки

Відгуки на S-23 дивіться на вкладці "Відгуки". Якщо препарат не працює як очікувалося, то слід приділити увагу харчуванню, режиму тренувань і відпочинку.

Купити оригінальний САРМ S-23 Ви можете в нашому магазині. Оригінальність препарату Ви можете перевірити на сайті виробника.

Фото товару

Склад препарату

Спосіб застосування

Кількість переглядів товару - 6256

Мітки: S23

Кожна капсула містить:

S-23 - 10 мг.

В банці 30 капсул.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на S-23 (PurchasepeptidesEco) 30 капс.:

Паша,

5 з 5 зірок!

Поделюсь своими впечатлениями. Применял в дозировке 3 капсулы/сутки. Главной задачей видел улучшить мышечную массу, согнать лишние жиры. Повышенная дозировка действительно отлично справилась с задачей жиросжигания, а также отлично прорисовался мышечный рельеф. Побочек не заметил, на всякий случай после курса пью трибулус. Вес 98, рост 195.

Админ,

5 з 5 зірок!

Влад, если говорим про "соло", то для тренировок с собственным весом лучше использовать S-23, так как одним из преимуществ препарата является то, что он не задерживает воду. При работе с большими весами желательно использовать Лигандрол(LGD-4033), так как он немного задерживает воду, что создает благоприятную среду для суставов и связок и помогает избежать травм при росте силовых показателей. Это если кратко. Больше информации Вы можете получить у консультанта магазина.

Влад,

5 з 5 зірок!

Для роста мышц что лучше купить Лигандрол или S-23? Я так понял что Лигандрол немного заливает водой, что лучше при работе с большими весами, а S-23 нет. У меня тренировки с собственным весом.

Админ,

5 з 5 зірок!

Андрей, данный сарм более мощный, но требует проведения ПКТ

Андрiй,

5 з 5 зірок!

Пiдкажiть, цей сарм буде кращий нiж Лiгандрол для набору?

Список статей, в яких згадується даний товар: