Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Найпотужніший SARM - Ligandrol

SARMs

Отже, всім досить відомо, що анаболічні стероїди дозволяють швидко набрати м'язову масу, яка так важлива для сильної, рельєфної і гарної статури. Але, всім також відомо про побічні впливи, які значно перевищують всі переваги використання цих речовин. Саме завдяки таким негативним ефектам багато професійних атлетів перейшли на такі речовини як SARMs. Саме сармси дозволяють набирати масу і надають максимально схожий ефект зі стероїдами, минаючи всі негативні впливи.

Що таке Ligandrol (Лігандрол)?

Ligandrol - це один з найновіших препаратів групи SARMs. Це нестероїдний пероральний препарат, ефективність сили дії якого можна по праву порівняти з будь-яким з анаболічних стероїдів. Лігандрол вважається одним з найпотужніших SARM для набору м'язової маси.

Дія і ефективність Лігандрол (Ligandrol)

Лігандрол діє шляхом виборчого зв'язування андрогенних рецепторів. Даний сармс проявляє активну анаболічну активність щодо кісток і м'язів, без негативного впливу на передміхурову залозу і сальні залози, що зазвичай відбувається при застосуванні анаболічних стероїдів.

Хімічна структурна складова Ligandrol

хімічна формула Ligandrol

Виходячи з клінічних досліджень, які проводилися компанією Ligand з метою точного підтвердження нешкідливості речовини при підвищенні максимальної добової дози до 22 мг, було встановлено:

  • поліпшення міцності кісткових тканин;
  • швидкий приріст сухої м'язової маси;
  • зниження жирових відкладень;
  • підвищення витривалості;
  • побічних ефектів і впливів виявлено не було.

Дозування і застосування Ligandrol (Лігандрол)

Лігандрол дозволяє швидко набрати м'язову масу і знизити жирові відкладення. Крім цього, відзначається поліпшення загальної продуктивності і силових показників.

Курс Лігандрол на набір м'язової маси: добова доза становить 5-10 мг в день протягом 8-ми тижнів. Дієта зі збільшенням добової норми білка і збільшенням кількості споживаних калорій.

Курс Лігандрол на сушку: для кращої ефективності рекомендується синергічне застосування (наприклад з кардаролом). Добова доза становить 3-5 мг в день протягом 8-ми тижнів.

Висновок

Ligandrol (Лігандрол) - це унікальний стимулятор набору сухої м'язової маси, який збільшує силові показники, покращує стан здоров'я, надає потужний анаболічний вплив, минаючи всі негативні ефекти.

Автор:

Кількість переглядів - 4629

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.