Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Коротко і зрозуміло про SARMs (Сарми)

SARMs (САРМи) – це препарати, які були розроблені в якості безпечної альтернативи засобам із стероїдною структурою і які мають вибірковий, вузьконаправлений вплив. Заміна анаболічних стероїдів потрібна через їх виражені побічні ефекти - пригнічення гормональної, травної та нервової систем [4]. На тлі стероїдів SARMs виглядають в більш вигідному світлі - лише трохи поступаючись їм по ефективності, вони мають мінімальну кількість побічних ефектів.

Що таке SARMs (САРМи), наскільки ефективні і в чому їх відмінність від ААС?

SARMs - це селективні модулятори андрогенних рецепторів. Це означає, що активні речовини такого класу вибірково впливають на нервові закінчення, контактуючи тільки з рецепторами статевих гормонів [1]. Залежно від фармакологічних властивостей препаратів SARMs можуть як стимулювати, так і блокувати активність нейронів. Оскільки Сарми відносяться до класу андрогеноподібних речовин, то їх дія спрямована на андрогенні рецептори в клітці. Саме вони відповідають за кілька важливих для атлетів метаболічних процесів:

 • м'язову гіпертрофію;
 • відновлення сполучної тканини;
 • регенерацію кісткової тканини;
 • жироспалювання.

Сарми викликають м'язову гіпертрофію

Сарми – це новий клас сполук, відкриття яких стало справжнім проривом в сфері спортивної фармакології. Сьогодні фармкомпанії проводять численні дослідження, які дозволяють всебічно вивчити всі можливості селективних модуляторів і створювати вдосконалені препарати для медицини і спорту. Спочатку були розроблені стероїдні і нестероїдні види САРМ, але від перших було вирішено відмовитися через невисоку ефективність і сумнівну безпеку. Зараз в спорті використовуються тільки нестероїдні види SARMs, які володіють усіма перевагами цього нового покоління з'єднань.

Чому SARMs безпечні?

Відсутність побічних ефектів вважається головною перевагою препаратів SARMs. За рахунок чого ці препарати придбали такі унікальні властивості:

 • Вибірковий вплив. Селективні модулятори впливають тільки на рецептори, які відповідають за обмінні процеси в м'язовій і кістковій тканинах. Для порівняння - анаболічні стероїди згубно впливають на передміхурову залозу і печінку, а SARMs практично не зачіпають інші органи і тканини [2,3].
 • Унікальна структура. Якщо розглядати нові препарати на рівні хімічних формул, то можна відзначити їх кардинальну відмінність від анаболічних стероїдів. Сарми не піддаються дії ферментів, які реагують на тестостерон і перетворюють його в небезпечні для здоров'я сполуки.
 • Відсутність циклів метилювання. Метилювання вважається найважливішою обмінною функцією організму - знешкоджує токсичні речовини, які надходять разом з їжею і медикаментами. Оральні анаболічні стероїди активно піддаються метилюванню, тому надають токсичний вплив на печінку. SARMs обходять ці цикли, тому не представляють небезпеки для гепатоцитів - клітин печінки [4].

Сарми безпечні для клітин печінки

Чи добре вивчені Сарми?

Популярні на сьогоднішній день різновиди САРМів пройшли всі стадії клінічних досліджень, а велика частина з них отримала легальний статус. Вже отримані уявлення про способи застосування, необхідні дозування і побічні явища. Найпершим селективним модулятором, який був випробуваний атлетами, став Ostarine. Сьогодні він випускається в капсульної формі, що робить його максимально безпечним без зниження ефективності.

Дослідження не довели 100% вибірковість модуляторів андрогенних рецепторів. При тривалому прийомі спостерігається зниження вироблення власного тестостерону, яке відновлюється після припинення прийому SARMs. Але зниження секреції гормонів можна розглядати як індикатор ефективності та достовірності САРМ. Якщо препарат не викликає зниження рівня тестостерону в крові, з високою ймовірністю можна судити про фальсифікат. Побічні ефекти також можуть проявлятися у вигляді підвищеної агресивності і перепадів настрою.

Сарми впливають на рівень тестостерону

Клінічні випробування підтвердили високий анаболічний індекс САРМ, що проявляється в інтенсивній гіпертрофії м'язової тканини при мінімальних побічних явищах. Модулятори андрогенних рецепторів схвалені ендокринологами для використання в межах анаболічної терапії. Вони допомагають боротися з ознаками передчасного старіння і крихкістю кісток [4].

Корисні властивості SARMs

Сарми дозволяють швидко досягти приголомшливих спортивних результатів. Ефект зберігається навіть після закінчення прийому модуляторів, особливо якщо курс був розроблений грамотно.

У чому полягають корисні властивості САРМ:

 • Стрімкий набір м'язової маси за рахунок активної гіпертрофії м'язових волокон [4]. Анаболічний ефект не буде залежати від інтенсивності фізичних навантажень, але досвідчені атлети рекомендують поєднувати курси зі спортивними тренуваннями для підвищення результативності.
 • Швидке жироспалювання. Сарми для схуднення викликають активне руйнування жирового прошарку, що робить їх ідеальним вибором для фітнес-сушки.
 • Зростання спортивних показників. Завдяки інтенсивному приросту м'язової маси збільшуються показники сили і витривалості. Атлет відчуває потужний приплив енергії, що дозволяє добре переносити високі навантаження, ставити рекорди по витривалості і швидкості.
 • Відновлення після травм. SARMs покращують стан опорно-рухової системи, підвищують еластичність сухожиль і рухливість суглобів. Прийом модуляторів допомагає швидко пройти реабілітацію після травм і повернутися до звичного життя [4].

Сарми і відновлення після травм

Огляд популярних препаратів

 • Radarine – використовується для швидкого росту мускулатури, поліпшення показників сили і витривалості. Захищає нервові клітини від ушкоджень і служить профілактикою дегенеративних захворювань.
 • Ostarine – один з найпопулярніших препаратів для інтенсивного набору м'язової маси, який використовується спортсменами світового рівня при підготовці до змагань.
 • Ligandrol LGD-4033 – має жироспалюючі і анаболічні властивості, бореться з м'язовою дистрофією, допомагає набрати м'язову масу і одночасно усунути надлишки жиру.
 • YK-11 – поєднує властивості інгібітору міостатіна і САРМ, що дозволяє розраховувати на приголомшливий анаболічний ефект. Діє як регулятор маси скелетних м'язів і пригнічує властивості білка, який перешкоджає активному росту м'язів.

Огляд САРМ в капсулах

SARMs ефективно працюють в поєднанні з іншими препаратами і використовуються для складання різноманітних фітнес-курсів. Для спалювання жирів і збереження якісної сухої мускулатури застосовують комбінацію Ostarine + Cardarine протягом 10 тижнів. З завданнями набору м'язової маси добре справляється поєднання Ligandrol + RAD140 курсом тривалістю 8 тижнів. Для швидкого спалювання жирів підходить 8-тижневий курс з використанням зв'язки Ligandrol + Cardarine.

Переваги селективних модуляторів

Чому варто віддавати перевагу SARMs:

 • Зручно приймати - більшість препаратів випускається у формі таблеток або капсул для перорального прийому.
 • Не впливає на тріаду "гіпоталамус-гіпофіз-яєчка" у чоловіків - зниження секреції власного тестостерону мінімальне.
 • Не затримуює рідину в організмі - прийом препаратів не супроводжується набряком.
 • Не конвертуються в естрогени і дигідротестостерон - позбавляють від таких побічних явищ, як гінекомастія і випадіння волосся.
 • Не піддаються метилюванню - безпечні для печінки [4].
 • Легальні - більшість найменувань САРМ офіційно дозволені до застосування атлетами.

За ефективністю SARMs незначно поступаються анаболічним стероїдам. Однак за правильної побудови курсу і програми тренувань препарати цього класу допоможуть добитися відмінних результатів при мінімальному збитку для здоров'я. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити Сарми останнього покоління з доставкою по всій Україні.

Просто і зрозуміло про САРМ - в цьому відеоролику:

 

Література:

1. Andrew R. Christiansen, Larry I. Lipshultz, James M. Hotaling, Alexander W. Pastuszak, Selective androgen receptor modulators: the future of androgen therapy?, Transl Androl Urol; March 2020.

2. Ramesh Narayanan, Christopher C Coss, James T Dalton, Development of selective androgen receptor modulators (SARMs), Mol Cell Endocrinol. 2018 Apr.

3. Scott Segal, Ramesh Narayanan, James T Dalton, Therapeutic potential of the SARMs: revisiting the androgen receptor for drug discovery, Expert Opin Investig Drugs. 2006 Apr.

4. Selective Androgen Receptor Modulators (SARMs) - Current Knowledge and Clinical Applications Zachary J. Solomon, Jorge Rivera Mirabal, Daniel J. Mazur, Taylor P. Kohn, Larry I. Lipshultz, Alexander W. Pastuszak
Sex Med Rev. Author manuscript; available in PMC 2020 Jan 1.
Published in final edited form as: Sex Med Rev. 2019 Jan; 7(1): 84–94. Published online 2018 Nov 30. doi: 10.1016/j.sxmr.2018.09.006
PMCID: PMC6326857

 

Статті по темі:

Найпотужніший SARM - Ligandrol

RAD140 - вибухова міць!

Стероїди - як серпом по яйцях

Як збільшити м'язи

Автор:

Кількість переглядів - 1049

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.