Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Спрей GHRP-2

спрей GHRP-2

Збільшити

(відгуки: 3, оцінка 3.7/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
 • 320 грн.
 • 1595 грн. (по 319 грн.)
 • 3180 грн. (по 318 грн.)
 • 6340 грн. (по 317 грн.)
 • 9480 грн. (по 316 грн.)
Немає в наявності

Короткий опис:

Пептид, який є лідером серед масонабірних формул. Як завжди відрізняється простотою в застосуванні і видимим результатом за короткий проміжок часу. У флаконі 40 вприскувань. Дозування: по 4 вприскування 3 рази в день.

Повний опис:

Перевірити пептиди виробництва компанії "Purchasepeptideseco Pharmaceuticals, Inc." на оригінальність Ви можете на сайті http://purchasepeptideseco.com. Купуючи оригінальні пептиди, Ви можете бути впевнені в їх високій якості, безпеці для здоров'я, а також високій ефективності.

Інші форми даного пептиду:

GHRP-2 (5 mg) ін'єкційна форма.

GHRP-2 (10 mg) ін'єкційна форма.

GHRP-2 в капсулах.

GHRP-2 краплі під язик.

Спрей GHRP-2 - назальная форма популярного пептиду GHRP-2. Створює пік концентрації ГР відразу після застосування, незалежно від часу доби і наявності соматостатина в крові. Препарат має високу ефективність. Вприскувати 3 рази в день по 4 уприскування. Флакон містить 40 вприскувань.

Серед основних ефектів пептиду GHRP-2 можна виділити наступні:

 • Стимуляція секреції гормону росту.
 • Зменшення жирових відкладень і збільшення м'язової маси.
 • Збільшення рельєфності м'язів.
 • Посилення апетиту через підвищення активності грелінових рецепторів.
 • Підвищення міцності кісток.
 • Зниження рівня холестерину.
 • Омолодження шкіри.
 • Зменшення запалень.
 • Захист печінки.
Кількість переглядів товару - 9479

Мітки: ціна спрею GHRP-2

GHRP-2 - це олігопептид, що складається з 6 амінокислот, які з'єднуються послідовно. Цей бустер гормону росту працює з рецепторами гіпоталамуса і гіпофіза, а також цей пептид активує грелінові рецептори, які відповідають за апетит. В кінці минулого століття зі штучного пептиду метенкефаліна був отриманий цей пептид. GHRP-2 це пептид без структурних збігів з біологічно активною речовиною, яка підвищує викид гормону росту природним шляхом.

Клінічні дослідження виявили подібні з гіпофізом результати роботи цієї речовини. Пептид GHRP-2 має структурну схожість з релизинг-гормоном росту GHRH. Стимулятор GHRP-2 збільшує зростання м'язів, кісток, клітин і органів. У печінки гормон росту перетворюється в ІФР, який допомагає спалювати жир і збільшувати м'язову масу. Крім того, він сприяє регенерації нервових клітин, позитивно впливає на серцево-судинну і імунну систему.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на Спрей GHRP-2:

Админ,

5 з 5 зірок!

В ситуации Андрея разобрались, созвонились, все объяснили. Внешний вид спреев действительно поменялся, фотографии на сайте - первых партий, но на качестве это никак не сказалось. Касаемо дозировки все подобрали и ситуацию прояснили.

Андрей Лещенко,

1 з 5 зірок!

Сделал 9 июля заказ GHRP-2 в форме спрея. Номер заказа 9093, номер ТТН 59000433828***, получатель *** Андрей ***, телефон +38050*******. На сайте написано, что в одном флаконе 70 впрысков и впрыскивать по 4 впрыска 3 раза в день. Во-первых, мне прислали флаконы не такого вида, как на картинке на сайте. Но Бог с ними, через сайт производителя все коды прошли проверку. Сам препарат тоже рабочий. Но во-вторых, впрыскивая по 4 впрыска 3 раза в день у меня три флакона закончилось за неделю. В остальных такое же количество и они сейчас уйдут за три-четыре дня. Что за кидалово? Их должно было хватить на два с половиной месяца!

Бодя,

5 з 5 зірок!

Не было возможности ставить инъекции, поэтому взял спрей. Скажу что преп работает, но цена конечно высокая.

Список статей, в яких згадується даний товар: