Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Stenabol SR-9009 (Special Force Pharm)

Stenabol Special Force Pharm, Стенабол для схуднення

Збільшити

Виробник: Special Force Pharm
  • 899 грн.

Короткий опис:

Збільшує витривалість. Допомагає у втраті ваги. Впливає на метаболізм глюкози і ліпідів. Гальмує накопичення жиру в клітинах. На сьогоднішній день немає ніяких відомих побічних ефектів від прийому Stenabol.

Повний опис:

У кожній капсулі 15 мг діючої речовини SR-9009.

Stenabol (SR-9009, також відомий як Stenabolic або Reverol) тісно пов'язаний з лігандом під назвою Rev-Erba. Є високоактивною речовиною, що виникає в результаті зв'язування білка.

Популярність цього з'єднання останнім часом зростає. Це одна з останніх інновацій в фармакології, яка показала хороші результати, що сприяють втраті жиру і підвищенню витривалості.

Інші виробники SR-9009 на сайті:

Reverol (SR9009, Реверол, Stenabolic) виробництва PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc.

Походження

Речовина була розроблена Томасом Беррісом, професором Дослідницького інституту Скріппса. Було виявлено, що склад Stenabol є своєрідним, оскільки допомагає стимулювати білок Rev-Erba, що, в свою чергу, робить його дуже впливовим в різних регуляторних системах людського організму.

Наприклад, було виявлено, що Stenabol контролює глюкозу і ліпідні механізми, контролює жировмісні клітини і навіть регулює циркадні ритми. Це також впливає на макрофаги, а також на метаболізм ліпідів і глюкози. Також спостерігалося збільшення витривалості під час тестування.

Переваги

Більшість ефектів включають активність на клітинному рівні, яка може бути важка для розуміння звичайними користувачами, але тут вони в простих термінах:

  • ✔️ Збільшує витривалість, оскільки збільшує активність мітохондрій в клітинах.
  • ✔️ Допомагає у втраті ваги.
  • ✔️ Впливає на метаболізм глюкози і ліпідів.
  • ✔️ Гальмує накопичення жиру в клітинах.

Можливі побічні ефекти

На сьогоднішній день немає ніяких відомих побічних ефектів від прийому Stenabol. Тести не виявили будь-яких шкідливих наслідків при прийомі безпечних доз речовини. Побічних ефектів, таких як пригнічення вироблення тестостерону, не спостерігалося, оскільки Stenabol не порушує секрецію гормонів.

Як приймати Стенабол?

Для чоловіків: приймати по 2 капсули в день. 1 капсула після сніданку і 1 капсула після вечері. На термін від 8 до 12 тижнів з подальшою 4-8 тижневою перервою.

Для жінок: приймати по 1 капсулі в день після сніданку. На термін від 8 до 12 тижнів з подальшою 4-8 тижневою перервою.

Для спалювання жирів з одночасним зростанням м'язів Стенабол можна поєднувати з RAD-140. Для посиленого спалювання жирів рекомендується приймати разом з Ibutamoren, Cardarine або Aicar.

Кількість переглядів товару - 904

Мітки: Стенабол

Кожна капсула містить:

SR-9009 - 15 мг.

В банці 30 капсул.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Ваш відгук може бути першим.

Список статей, в яких згадується даний товар: