Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Стероїди - як серпом по яйцях

(відгуки: 1, оцінка 5.0/5)

Прагнучи досягти спортивних висот, чоловіки вдаються іноді до крайніх мір, мало замислюючись про наслідки свого вибору. Щоб сформувати чоловічу м'язисту фігуру, представники сильної статі в непомірних кількостях поглинають анаболічні стероїди або анаболіки.

Тридцяті роки стали епохою розквіту виробництва анаболіків. Їх застосовували для лікування, для відгодівлі худоби, але після того, як стало відомо, що разом з м'ясом тварин анаболіки потрапляють в кров людини, на них була введена сувора заборона в ветеринарії. Основний принцип дії стероїдів базується на здатності стимулювати білковий обмін в організмі, дія стероїдів проявляється в підвищенні апетиту, легкій ейфорії пацієнта, прискоренні кальцинації кісткової маси, що особливо помітно при остеопорозі.

Побічні ефекти застосування анаболіків

Порушення здоров'я, пов'язані із застосуванням стероїдів, типові для клінічної картини. В якості основних симптомів можна назвати нудоту, блювоту, запаморочення, аритмії і тахікардії, втрату апетиту, зміну емоційного фону, і що найстрашніше, стероїди провокують гострі і хронічні простатити і імпотенцію у чоловіків, а також зміну менструального циклу і гірсутизм (оволосіння за чоловічим типом) у жінок. Особливо небезпечно застосовувати стероїди в підлітковому віці, гормональний фон підлітка не сформований і наслідки можуть бути жахливі. Мають місце множинні фактори: погіршення стану від уповільнення зростання вторинних статевих ознак до випадків глибокої депресії.

Процес дії стероїдів

Що б не стверджували виробники стероїдів, на всі лади розхвалюючи позитивний ефект і безпеку своєї продукції, вірити цьому не можна. Стероїди завжди несуть шкоду організму.

Основним негативним наслідком такого роду терапії стає зниження секреції власного тестостерону. За деякими дослідженнями, повністю відновити рівень тестостерону реально, якщо проводити курс ін'єкцій стероїдів в строго обмеженому обсязі.

Причини придушення виробництва тестостерону починаються в наших головах. Йдеться про гіпоталамус, оскільки саме він відповідає за синтез чоловічого гормону. Гіпоталамус перший отримує інформацію про дозування гормонів і отримання організмом зайвих зовнішніх доз гормонів і розподіляє рівень вироблення гормонів в тілі людини. Причому, в ньому як би формується реєстр записів про стан гормонального фону в різні періоди життя людини.

Якщо в тілі чоловіка виробляється занадто багато жіночого гормону естрогену, зокрема естрадіолу 17-бета, то гіпоталамус робить висновок, що виробництво тестостерону треба припиняти і міняти гормональний фон. З гіпоталамуса залозам внутрішньої секреції подається сигнал на регуляцію рівня гормонів в організмі, що призводить до того, що тестікули в чоловічому організмі уповільнюють або прискорюють вироблення тестостерону.

Однак надлишок естрогенів в стероїдах є не єдиною причиною зниження вироблення тестостерону в тестикулах. На виробництво тестостерону впливають і інші гормони, наприклад, дигідротестостерон (ДГТ). Цей гормон з'являється в процесі накопичення надлишків власного тестостерону, а сам гормон, в свою чергу, починає пригнічувати надлишкове виробництво чоловічих андрогенів.

Є ще і інші чинники. Якщо розглянути гормон прогестерон, що виробляється в жіночому тілі після овуляції для зміцнення ендометрії, то і цей гормон при тимчасовому застосуванні може простимулювати вироблення тестостерону.

Крім даних речовин, секрецію тестостерону може придушити мелатонін і пролактин, які в бодібілдингу не використовуються, так що мови про них немає. Деякі бета-антагоністи (кленбутерол) теж впливають на вироблення надлишків тестостерону і пригнічення природної функції тестикул.

Залишаються опіати. Це ендорфіни природного походження, вони теж пригнічують роботу тестикул, але при одночасному застосуванні синтетичних опіатів придушення функцій рецепторів може бути блоковано.

Як запобігти зниженню виробництва тестостерону при використанні анаболіків

Здавалося б, що може бути краще. Адже надлишок тестостерону корисний? Але це зовсім не так. Те, що тренується, те зміцнюється, те, що не використовується, атрофується. Згодом тестікули починають лінуватися, і змусити їх працювати стає дуже складно.

Є три основних способи знизити побічні ефекти від застосування анаболіків. Ці способи схожі в головному, вони дозволяють знизити негативний ефект від застосування стероїдів, не пошкоджуючи біологічний механізм виробництва тестостерону.

Спосіб перший. Не можна вживати стероїди цілодобово. Для цього можна вживати оральні стероїди, які розпадаються в організмі протягом декількох годин. Половину добової дози треба з'їдати вранці, а другу половину вжити в денний час. Мінусом такого методу є те, що ефект від застосування оральних стероїдів буде набагато менший, ніж при ін'єкційному способі. Зате це дозволить зберегти процеси природного відтворення гормонів.

Спосіб другий. Можна використовувати середні дози так званих м'яких стероїдів, які будуть лише незначно розстроювати гормональний фон організму. Знову ж, такого роду гормональна терапія буде мати менший візуальний ефект в порівнянні з застосуванням більш потужних стероїдних препаратів.

Третій спосіб. Спосіб безглуздий в принципі. Якщо ви почнете приймати антіандрогени, то це зведе нанівець всі зусилля по нарощуванню м'язової маси.

А тепер поговоримо про дози і часові інтервали застосування стероїдів. У перші два тижні виробництво гормонів гіпоталамусом (маються на увазі його власні гормони) знаходиться на високому рівні - втручання ще можливе і процес самостійної роботи залоз внутрішньої секреції можна відновити. Через три тижні починається незворотний процес, і чим більше часу проходить, тим складніше відновити нормальну роботу організму. Однак, на перших порах різниця в збої між місяцем прийому стероїдів і двома місяцями непомітна взагалі. Гормональний фон виглядає однаково пригнобленим. На даний момент існують точні наукові дослідження з приводу стану організму після 8-тижневого курсу застосування стероїдів і більше. Вони показують, що відновлення після тривалих стероїдних циклів буде довгим і важким.

Все втрачено?

Відновити роботу тестикул можна і в запущених випадках, в цьому допомагають такі препарати, які можна застосовувати тільки під суворим контролем лікаря. Повірте, ви вже і так нашкодили своєму організму, щоб займатися самолікуванням.

Серед препаратів, що застосовуються при відновленні гормонального фону, найпоширенішими можна вважати ориметен, його дорожчий аналог арімідекс, кломід, тамоксифен, кленбутерол та ефедрин.

В якості стимулюючого секрецію тестостерону препарату застосовується HCG (гонадотропін хоріонічний).

Для підтримки зростання м'язової маси буде ефективно використовувати слабкі оральні стероїди.

Грамотні фахівці під постійним наглядом проведуть курс відновлювальної терапії, відзначаючи рівень вмісту гормонів в тілі, самостійно ж застосовувати гормони не можна! Це може привести до ще більш сумних наслідків, ніж ви припускали.

SARM альтернатива стероїдам чи ні?

За довгий період застосування стероїдів вивчені всі їх позитивні і негативні ефекти, а також методи відновлення організму після стероїдних курсів. Однак, дослідження по заміні стероїдних препаратів в плані селективного впливу тільки на м'язову і кісткову тканини ведуться і не без успіху. Розроблена група препаратів нестероїдної структури під назвою SARM - селективні модулятори андрогенних рецепторів, які впливають на ріст м'язової маси без впливу або з малим впливом на вироблення тестостерону і безпечні для простати. Купити SARM, наприклад такі як Ligandrol, Ostarine, AC-262, ACP-105, RAD-140, ви можете в нашому магазині з доставкою по Україні. Дані препарати мають високий анаболічний індекс і здатні замінити застосування ААС в спорті.

Автор:

Кількість переглядів - 391

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Отзывы:

Клиент, 24.11.2020

5 з 5 зірок!

Для себя использую аас, сармы, пептиды, но это сложные схемы, которые дают классный результат!