Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

Вплив віку на спортивні показники

(відгуки: 2, оцінка 5.0/5)

Про вплив спорту на здоров'я є величезна кількість інформації. Однак мало хто розглядає цей аспект з точки зору вікових змін організму і їх впливу на спортивне життя людини. Розглянемо для початку поняття віку і його вплив на різні фізичні показники організму.

Станом на 2018-й рік середня тривалість життя населення в Україні дорівнює приблизно 71,2 роки. Незважаючи на те, що за останні сто років даний показник збільшився приблизно вдвічі (так, на початку ХХ-го століття середня тривалість життя становила 30-45 років), в наш час досить важливим аспектом довгого життя є спосіб життя людини. Чим менше у людини шкідливих звичок і чим більше уваги вона приділяє фізичному розвитку, тим більш довгим буде її життя. Тому вкрай важливим питанням є спортивне виховання покоління.

Спорт - невід'ємна частина життя сучасної людини. З кожним роком все більш популярним стає бажання мати підтягнуте рельєфне тіло, поліпшені показники спритності і реакції, витривалості і сили. Але, на жаль, спорт не є панацеєю. Згодом в людському організмі відбуваються зміни, які досить складно уповільнити і неможливо зупинити. Розглянемо деякі зміни, які приходять до нас з віком.

Показники 0-20 років 20-30 років 30-40 років 40+ років
Фізична сила max
Слух max
Гострота зору max
Спритність max
Реакція max
Енергетичний запас організму max

Як бачимо з таблиці, в основному у віці 20-40 років відбувається піковий момент більшості фізичних показників організму, після чого починає відбуватися їх погіршення.

Розглядаючи слух і гостроту зору, можна з упевненістю сказати, що в основному підтримка даних показників організму на високому рівні можлива за допомогою спеціальних процедур або ж за участю медицини. Що ж стосується інших показників, то їх поліпшення можливе завдяки активним заняттям спортом.

Але є один факт, якого не уникнути. Наскільки б активно Ви не тренувалися і яких би високих результатів не досягали, все одно з часом відбуваються процеси, які уповільнюють Вашу реакцію, зменшують спритність і фізичну силу. Яким же чином можна цього уникнути або, як мінімум, відстрочити цей момент?

Існує маса статей, які описують вплив спортивного харчування та різноманітних добавок на людське здоров'я. Почати необхідно безпосередньо з їх ефекту на розглянуті вище показники.

Перш за все необхідно відзначити, що прийом спортивних добавок не зробить з Вас супергероя з величезними м'язами і бездоганними рефлексами. Однак, не слід ігнорувати той факт, що завдяки їм багато спортсменів показують високі результати і в 30, і в 40 років. Відповідно, саме завдяки спортивним добавкам ми зможемо допомогти нашому організму відкласти процес старіння.

Крім цього, існують міфи про шкоду спортивних добавок. Спростувати дану інформацію неможливо, оскільки будь-яка речовина, яка застосовується для виготовлення спортивних добавок, шкодить організму, коли вживається з надлишком. У даній ситуації дуже важливим є чітке усвідомлення допустимого рівня споживання, простіше кажучи, необхідно знати міру.

Але, в кожному правилі присутні виключення. У випадку зі спортивними добавками подібним винятком є пептиди. В ході проведених лабораторних досліджень, був виявлений величезний потенціал дії і ефективності даних компонентів, а також повна відсутність будь-яких побічних ефектів. Пептиди є невід'ємною частиною людського організму, відповідно прийом пептидних добавок надає тільки позитивний вплив. Пептиди застосовуються в різних областях медицини, що свідчить про їх високу ефективність та безпечність.

Застосування пептидів дозволить домогтися нових висот в спорті, а також продовжити спортивну кар'єру, поліпшити фізичні показники організму незалежно від віку. Завдяки пептидам Ви зможете навіть в 30-40 років встановлювати власні спортивні рекорди або ж зберігати колишні без будь-якої шкоди для здоров'я.

Автор:

Кількість переглядів - 1547

Інтернет-магазин Peptid-Power.com.ua

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію.

1   2   3   4   5

captcha

Отзывы:

Админ, 08.12.2018

5 з 5 зірок!

Иван Андреевич, Ваши пожелания учтем, спасибо. Также есть предложение писать о своих успехах в спорте в категории 40+, какие-то собственные пожелания начинающим спортсменам

Иван Андреевич, 08.12.2018

5 з 5 зірок!

Интересные у вас статьи, мало "воды", чувствуется проработка тем. По данной теме хотелось бы больше предложенных вариантов борьбы с возрастными изменениями, возможно какие-то программы.