Меню
UA | RU
Телефон
Інформація

Viber: +380680604676

Telegram: Peptides_Expert

WhatsApp: +380680604676

Email: contact@peptid-power.com.ua

+38 (068) 060-46-76

Прийом замовлень по телефону: 9:00-17:00 (пон-нед)

Прийом замовлень через месенджери: 9:00-19:00 (пон-нед)

Відправка замовлень: 16:30-20:00 (пон-суб)

Худнемо до відпустки за 3 тижні - мінус 7-10 кг
Секрет гарної засмаги
Перевірка на оригінальність

YK-11 (PurchasepeptidesEco) 30 капс.

YK-11, інгібітор міостатину

Збільшити

YK-11, інгібітор міостатину сарм YK-11 склад
(відгуки: 10, оцінка 5.0/5)
Виробник: PurchasepeptidesEco
 • 965 грн.
 • 2865 грн. (по 955 грн.)
 • 4725 грн. (по 945 грн.)

Короткий опис:

YK-11 - препарат, який є одночасно і SARM і інгібітором міостатину, що робить його одним з найпотужніших, якщо не найпотужнішим, SARM. Препарат викликає більш сильні анаболічні ефекти в порівнянні з класичними стероїдами.

Повний опис:

Компанія PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc. (USA) в 2017 році запустила продаж нової серії препаратів "ULTRA MASS", які мають ще більш виражену андрогенну дію, більш безпечні в застосуванні і призначені для нарощування якісної м'язової маси, збільшення сили і витривалості.

Сайт виробника: www.purchasepeptideseco.com

PurchasepeptidesEco Pharmaceuticals, Inc. - провідна компанія з виробництва пептидних гормонів і препаратів групи SARMs.

YK-11

Відразу варто відзначити, що YK-11 не є SARM, оскільки його хімічна структура сильно відрізняється від хімічної структури SARM і дуже схожа на хімічну структуру DHT (дигідротестостерона), але, виходячи з його принципу роботи, його все ж відносять до цієї категорії препаратів . Давайте ж розберемося в чому унікальність YK-11 і як він працює.

YK-11 був ідентифікований в 2011-му році японськими вченими. Численні дослідження препарату показали, що YK-11 викликає більш сильні анаболічні ефекти в порівнянні з класичними стероїдами, наприклад, таким як стероїдний дигідротестостерон (DHT), і при цьому не має побічних ефектів, властивих DHT, таких як випадіння волосся і збільшення простати.

YK-11 є інгібітором міостатину. Слово "інгібітор" походить від латинського слова inhibere, що означає "затримувати", "блокувати", міостатин - це синтезований всередині організму пептид, який пригнічує ріст і диференціювання м'язової тканини і діє як регулятор маси скелетних м'язів, отже YK-11 пригнічує білок, який пригнічує ріст м'язової тканини.

Але чому ж препарат відносять до SARM? Вся справа в принципі роботи препарату: YK-11 приєднується до рецептора андрогену і спонукає м'язові клітини виробляти більше фоллістатіна (фоллістатін - це аутокрінний глікопротеїн, який має властивість пригнічувати міостатин), отже YK-11 є одночасно і SARM і інгібітором міостатину. YK-11 вибірково зв'язується з рецепторами андрогенів в м'язових і кісткових тканинах аналогічно SARMs, після чого надає селективну тканинну активність, яка сприяє збільшенню м'язової маси. Таке поєднання властивостей робить його одним з найпотужніших, якщо не найпотужнішим, SARM. Вивчення механізмів дії препарату вимагає додаткових досліджень, однак препарат вже доступний на ринку і активно застосовується спортсменами.

Переваги застосування YK-11

Ефект від застосування препарату порівняний із застосуванням тестостерону, однак без побічних ефектів останнього. Щодо інших SARM у YK-11 андрогенний ефект вище, що обумовлює високу популярність препарату серед спортсменів.

Переваги застосування YK-11:

 • Збільшує м'язову масу без утримання води.
 • Збільшує силові показники.
 • Зміцнює м'язову тканину.
 • Збільшує витривалість.
 • Збільшує рівень фоллістатіна.
 • Пригнічує дію міостатину.
 • Не має побічних ефектів анаболічних стероїдів.
 • Збільшує наповненість м'язів кров'ю.
 • Має зовсім інший механізм індукування росту м'язів, ніж у ААС, SARM або пептидів, що дозволяє застосовувати YK-11 в комбінаціях з препаратами цих класів для досягнення великих результатів.

Слід звернути увагу, що ефект від дії YK-11 Ви отримаєте тільки при регулярних тренуваннях і активному способі життя. При неактивному способі життя слід вибрати інший SARM.

Курс YK-11 і як застосовувати

Як показали дослідження і практика застосування, препарат досить ефективний вже при добовому дозуванні 10 мг, проте для отримання відчутних результатів рекомендована доза становить 20-30 мг на добу.

Препарат має короткий період напіврозпаду, тому добове дозування слід розбити на кілька прийомів (наприклад, добове дозування в 10 мг (1 капсула) слід приймати вранці після сніданку або розбити на 2 прийоми по 5 мг, 20 мг - по 1 капсулі вранці та ввечері, 30 мг - по 1 капсулі вранці, в обід і ввечері).

Препарат застосовується для вирішення наступних завдань:

Для нарощування м'язової маси:

Добова доза становить:

- 10 мг для спортсменів вагою до 80 кг. Тривалість курсу становить 10-12 тижнів.

- 10-20 мг для спортсменів вагою понад 80 кг. Тривалість курсу становить 10-12 тижнів.

Для досягнення високих результатів необхідно збільшити добове споживання білків (мінімум 3 г на 1 кг маси тіла), вживати достатню кількість калорій, а також застосовувати інтенсивний тренінг з великими вагами.

Для зниження жирової маси:

Добова доза становить 5-10 мг протягом 8-10 тижнів.

Набір "сухої" маси і "сушка" одночасно:

Добова доза становить 10 мг протягом 10-12 тижнів.

Більш детальну інформацію з дозувань Ви можете отримати у консультанта магазину.

Чи потрібна ПКТ (післякурсова терапія)?

Так. Препарат викликає невелике придушення тестостерону, тому після курсу на YK-11 необхідно провести ПКТ. Якщо тривалість курсу на препараті становить 10-12 тижнів, то 2-3 тижні після курсу слід приймати тамоксифен та кломід.

Більш детальну інформацію щодо проведення ПКТ Ви можете отримати у консультанта магазину.

Чи можуть жінки використовувати YK-11?

Ризику вірилізації немає і жінки можуть безпечно застосовувати даний препарат. Рекомендована добова доза для жінок становить 1-5 мг.

З якими SARMs і пептидами поєднується

YK-11 має досить сильні ефекти, щоб приймати його соло, проте можна поліпшити результати від курсу при поєднанні з SARM або пептидами. Список найбільш популярних комбінацій наводиться на цій сторінці у розділі "Комплекти". Індивідуальну схему прийому Вам допоможе скласти наш консультант.

Побічні ефекти від застосування YK-11

При дозуваннях вище рекомендованих може спостерігатися підвищення агресії.

Фото товару

Склад препарату

Спосіб застосування

Кількість переглядів товару - 16337

Мітки: YK11, yk-11, інгібітор міостатину

Кожна капсула містить:

YK-11 - 10 мг.

В банці 30 капсул.

Залишити свій відгук

Відгуки проходять модерацію. Негативні відгуки публікуються тільки після підтвердження придбання товару в нашому магазині, тому вказуйте у відгуку номер замовлення, номер ТТН або ПІБ одержувача (ці дані за замовчуванням публікуватися не будуть).

1   2   3   4   5

captcha

Відгуки на YK-11 (PurchasepeptidesEco) 30 капс.:

Админ,

5 з 5 зірок!

Андрей, все что касается лечения заболеваний и каких-то рекомендаций с точки зрения медицины - мы дать не можем! Рекомендуем Вам обратится к профильным специалистам.

Андрей,

5 з 5 зірок!

Подскажите, там написано что он улучшает мозговое кровообращение. Будет ли он полезен для меня, если у меня шейный остеохандроз и в следствии этого плохое мозговое кровообращение?

Дима,

5 з 5 зірок!

Использовал для того, чтобы подтянуть функционалку. Очень хорошо чувствую работу препарата, скорость и выносливость заметно выросла. Что касается мышечной массы, то добавлять ее цель не ставил, соответственно специально не питался.

Andrey,

5 з 5 зірок!

Взял YK-11 вместе с Ostarine, вид спорта бокс, связка зашла, сила скорость, стал жестче и не зажимает. Норм связка.

Назар,

5 з 5 зірок!

Брав на сушку разом з Ibutаmoren, звiсно тренування були iнтенсивнi, солодке викинув з рацiону, за пiвтора мiсяця скинув 5кг, можу ще сказати що сушка пройшла доволi легко

Админ,

5 з 5 зірок!

Сергей, для кроссфита используют разные связки препаратов, в том числе и те, которые используют в том же бодибилдинге, но основные - это Cardarine, Aicar, TB-500, Ostarine, YK-11.
Владимир, выбранная Вами связка добавит выносливости, также добавится взрывная скорость.

Владимир,

5 з 5 зірок!

Самому интересно, поддержу вопрос. Я для выносливости беру айкар, уже как 2 года использую. Как ингибитор миостатина влияет на выносливость самому интересно, читал что результат даёт. Вопрос админам сайта: что хорошего можете сказать по связке айкар + ингибитор миостатина?

Сергей,

5 з 5 зірок!

Мой вид спорта кроссфит, подскажите что у Вас чаще всего берут для выносливости и взрывной силы?

Влад,

5 з 5 зірок!

Я кстати тоже занимаюсь кроссфитом и у меня другой опыт. Принимал по 2 капс. не особо чувствовал препарат, стал закидывать по 3 капс. - реальное увеличение выносливости и силовых, пампа нет.

Дмитрий,

5 з 5 зірок!

Оставлю отзыв первым. Брал на пробу одну банку. На тренировке чувствуется пампинг и рост силовых, но то что силовые выросли это супер, а вот пампинг для меня не очень, т.к. вид спорта кроссфит. Этот препарат больше для бодибилдинга.

Список статей, в яких згадується даний товар: